Biofinity Energys (6 čoček)

799 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 15.7. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky Biofinity Energys®

Na silikon-hydrogelové kontaktní čočky od společnosti CooperVision se můžete spolehnout celý měsíc. Biofinity Energys jsou čočky stvořené pro digitální život, který nás obklopuje. Unikátní optika čoček zmírňuje projevy digitální únavy očí.

Technologie Digital Zone Optics™

Optika čoček s technologií Digital Zone Optics snižuje pocit únavy očí při práci s digitálním zařízením, pro které je typické střídavé zaostřování na monitor a okolí.
Kontaktní čočky Biofinity Energys jsou určené ke korekci myopie (krátkozrakost), hypermetropie (dalekozrakost) a nízkých stupňů astigmatismu.
Čočky mají asférický design, který významně zvyšuje komfort nošení a zajišťuje ostřejší obraz. Na rozdíl od sférického designu čoček je obraz méně zkreslený a u nízkých stupňů astigmatismu významně eliminuje sférické aberace. Pro asférický design jsou dále typické i tenké okraje, které zajišťují komfort.

Aquaform®

Silikon-hydrogelový materiál Comfilcon A vyniká vysokou propustností kyslíku a velkým podílem vody. Za mimořádnými parametry je technologie Aquaform®, která uzamyká molekuly vody uvnitř materiálu a současně zajišťuje zvýšenou prodyšnost materiálu. Oči budou díky vysokému přísunu kyslíku svěží a bílé i na konci dne.

Nošení čoček

Biofinity Energys lze nosit v denním či prodlouženém režimu nošení po dobu maximálně 7 dnů a 6 nocí.
Prodloužený režim nošení není vhodný pro každého, a proto by ho měl vždy schválit oční specialista.
Perioda výměny čoček za nové je stanovena na 30 dnů.

Vlastnosti - Biofinity Energys (6 čoček)

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 160 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 48%
Jméno produktu: Biofinity Energys
Materiál: Comfilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
UV filtr: Ne
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Vysoký obsah vody
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Garance vrácení peněz
Cena: 469 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (8)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Denisa

Dobrý deň, práve som si nasadila čočky Biofinity Energys, na ktoré som prešla po dlhodobom používaní TopVue Air. Bohužial, s Biofinity mám problém vidieť ostro do diaľky, aj ked dioptriu som objednala rovnakú (-4.25). Je možné, že rozni výrobcovia majú v dioptirách jemné rozdiely? Alebo to može byt sposobené inou technologiou čočiek? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Deniso, děkujeme Vám za otázku. Kontaktní čočky Biofinity Energys cílí na uživatele, kteří pracují zejména na počítači. Čočky jsou vybaveny technologií Digital Zone Optics, která snižuje akomodační zátěž oka. Čočka eliminuje digitální únavu zraku. Protože je vzdálenost oka a monitoru považována za tzv. střední vzdálenost, je tedy velmi pravděpodobné, že optika této čočky již neposkytuje tak komfortní pohled do dálky. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.

Lukáš

Dobrý den, jaké měsíční kontaktní čočky byste mi doporučili jako náhradu za Acuvue Oasys (dvoutýdenní) ? Přemýšlel jsem o těchto nebo TopVue Air, ale radši se ještě zeptám.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Lukáši, děkujeme za otázku. Hledáte nové čočky proto, že Vám stávající nevyhovují? Nebo jste spokojený, ale chcete prodloužit interval výměny čoček? Pokud chcete pouze prodloužit interval výměny, pak byste teoreticky mohl být spokojen s Acuvue Vita nebo právě s TopVue Air. TopVue Air jsou ideální, protože je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz. Kdyby Vám na nich cokoli nevyhovovalo, můžete nám je poslat zpátky. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Alena Páníková

Tak nevím proč, ale po nasazení vidím téměř stejně špatně jako bez nich. Normálně kupuji TopVue, jsem s nimi spokojena, ale řekla jsem si, že tyhle vyzkouším. Kontrolovala jsem i dioptrie na balení a souhlasí. Tak nevím, jestli jsem narazila na špatný kus nebo jestli mi prostě tak moc nesedí.

Zákaznický servis

Dobrý den, Aleno, děkujeme Vám za komentář. Je nám velmi líto, že Vám kontaktní čočky nevyhovují. Takto na dálku, bohužel, nejsme schopni říci, proč s čočkami nevidíte dobře. Příčin může být hned několik, a to nevyhovující velikostní parametry, rozdílný materiál či design čoček. Jestliže máte pochybnosti o kvalitě kontaktních čoček, můžete využít reklamace. Použité kontaktní čočky uložte do malé skleničky či pouzdra a zalijte je roztokem tak, aby nevyschly a pošlete je k reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.

Veronika Sommerová

Dobrý den, roky si u Vás kupuji klasické čočky Biofinity. Dnes jsem objevila tuhle novou variantu. Jaké jsou tedy rozdíly mezi klasickými Biofinity a Biofinity Energys? Děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Veroniko, díky za Váš dotaz. Tyto kontaktní čočky mají speciální úpravu technologií Digital Zone Optics. Toto vylepšení zabraňuje únavě očí při práci s digitálním zařízením. Ostatní vlastnosti, jako materiál, jeho obsah vody, prodyšnost a také průměr a zakřivení čočky jsou totožné jako u klasických čoček Biofinity. Určitě by ale bylo lepší, kdybyste tuto variantu čoček Biofinity nejprve vyzkoušela u kontaktologa. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Lucia

Dobrý den, čočky jsem koupila místo klasických Biofinity s tím, že budou lepší na celodenní koukání do monitoru a únavu očí. Bohužel ale spokojená s nimi nejsem vůbec, příjemné nejsou o nic víc než klasické Biofinity a navíc s těmito dost špatně vidím, jako kdyby měly cca o 1dpt méně než uvádějí parametry čočky. Už bych si je nekoupila.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Je nám velmi líto, že máte s čočkami problém. Pokud je máte odborně aplikované od očního speciality, můžete nám nevyhovující balení poslat k reklamaci. Když pro Vás budeme moci cokoli udělat, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Leona

Dobrý den, jsou prosím tyto čočky vhodné také pro nepřetržité nošení jako klasické Biofinity? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Leono, díky za dotaz. Ano, i tato varianta čoček je vhodná pro kontinuální nošení. Nepřetržité nošení by Vám ale měl schválit oční specialita. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Martina

Dobrý den, prosím o informaci, za mají tyto čočky UV filtr. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Martino, díky za dotaz. Tyto čočky UV filtr nemají. Je tomu tak proto, aby si čočky mohly zachovat vysokou propustnost kyslíku. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Dominika

Dobrý den, jaký roztok a oční kapky byste mi doporučili objednat spolu s těmito čočkami? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Dominiko, děkujeme za Váš dotaz. Můžeme Vám doporučit roztok Gelone a oční kapky Gelone. Další vhodnou kombinací by mohl být roztok Laim-Care s očním sprejem Laim Moisture nebo kapkami Laim-Care Gel Drops v klasickém balení nebo po jednotlivě balených dávkách. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, neváhejte nám napsat. Zatím Vám přejeme hezký den.