Biofinity Multifocal (3 čočky)

attributesPrimary

Pátek 14.12.

cleaner
blank

759 Kč

Dopravci

Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
59 Kč
89 Kč
ZDARMA
kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
PPL Doručení na adresu kurýrní službou:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.
Platba předem
Dobírka
89 Kč
119 Kč

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 1600 Kč
24 Kč
54 Kč
ZDARMA


Pozn: Česká pošta i PPL garantují doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.

 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

TopVue Air Multifocal (3 čočky)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Inovativní silikon-hydrogelové čočky TopVue Air Multifocal se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody.

Cena: 489 Kč
Ušetříte: 270 Kč
Přejít na produkt
Garance vrácení peněz
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 2 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši.
TOP multifok.
Vzhledem k pohodlnosti a velmi výhodné ceně se tyto čočky velmi rychle staly našimi nejprodávanějšími multifokálními čočkami.

Komentáře

Přidat komentář

Michaela Karmínová

Dobrý den, ráda bych si koupila poprvé čočky z internetu, doteď jsem je brala od svého lékaře. Ale nerozumím tomu, jak mám poznat ADD POWER, na svých čočkách to nikde psané nemám. A ráda bych koupila identické čočky, které dostávám běžně od lékaře. Kde to prosím zjistím? Moje dioptrie jsou levé oko -2,75 a pravé oko -3,25. (8,60 a 14.00). Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Michaelo, díky za Váš dotaz. Zřejmě jste našla špatný typ čoček. Tyto Biofinity Multifocal slouží pro korekci presbyopie. Vy zřejmě hledáte kontaktní čočky Biofinity. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Alena Pavelková

Dobrý den, ráda bych se zeptala, co u multifokálních čoček znamená "PWR" a "MAX ADD". Chtěla bych si objednat čočky, ale nevím, co je dioptrie do dálky a co adice. Předem velice děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Aleno, díky za Váš dotaz. Zkratka PWR je označení pro dioptrii a ADD POWER je označení adice. Adice je ale u čoček značena různě. Některé čočky mají adici danou konkrétně +1,00, +1,50, +2,00… U jiných čoček se ale volí adice od do – LO, MED, HI případně s označením MAX ADD +1,25 a podobně. To pak znamená, že jsou čočky s takovou kombinací vhodné pro hodnoty adice maximálně do +1,25. Pokud nemáte tyto čočky vyzkoušené, doporučujeme Vám aplikaci u kontaktologa. Tyto čočky mají ještě rozlišení pro dominantní a nedominantní oko, což by mohlo výběr parametrů také zkomplikovat. Pokud bychom pro Vás ale mohli udělat něco dalšího, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Marie Benešová

Dobrý den,potřebuji poradit s objednáním multifokálních kontaktních čoček, kdy dle vyšetření lékařem mám dioptrie pravé oko : do dálky +1,25 na blízko +3.25 levé oko : do dálky +1.00 na blízko +3,00 Děkuji za odpověď,

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Marie, díky za Váš dotaz. Při objednání multifokálních čoček se zadává dioptrie do dálky a adice. U pravého oka je to dioptrie +1,25 a adice +2,00, pro levé oko dioptrie +1,00 a adice +2,00. Nošení multifokálních čoček ale není vhodné pro každého. Může se stát, že mozek nedokáže s kombinovanými optickými zónami pracovat. Multifokální čočky jsou navíc vyráběny několika způsoby a nelze předem odhadnout, které čočky budou vhodné právě pro Vás. Jestliže nemáte Biofinity Multifocal vyzkoušené, mohl by pro Vás nákup online představovat zbytečnou investici. Doporučujeme Vám vyzkoušet kontaktní čočky TopVue Air Multifocal, u kterých je možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na něco dalšího, napište nám.

Soňa Šrajerová

Dobrý den, polékařském vyšetření jsem vetchozraká na blízko 2,2 dioptrie na dálku 0. Byla jsem v optice a tam mi objednali čočky, kdy jsem viděla perfektně na blízko a na dálku mi dali +2 dioprie a měla jsem před sebou do dálky rozmazaný flek. Tak prý se spletli.Tady u vás čtu, že je potřeba také mít jedno oko dominatní, a to díky návodu zde jsem zjistila, že mám pravé. Mám zájem o vaše čočky. Mohli yste mi poradit jaké parametry objednat? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Soňo, jsme rádi, že jste se s dotazem obrátila na nás. Dle naměřených parametrů byste si měla vybrat multifokální čočky s dioprií 0,00 a adicí +2,00. Rozlišení pro dominantní a nedominantní oko není pravidelem u všech kontaktních čoček – nebude to tedy původce Vašeho rozmazaného vidění do dálky. Dovolíme si doporučit Vám kontaktní čočky TopVue Air Multifocal, u kterých si můžete bez obav ověřit vhodnost parametrů a případně využít služby Garance vrácení peněz. U kontaktních čoček Biofinity Multifocal by se pro Vás mohl nákup stát zbytečnou investicí. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Jarmila Bolková

Dobrý den, jaké čočky bych si měla objednat na dálku mám +2 a na blízko +4,5. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jarmilo, díky za Váš dotaz. Budete potřebovat multifokální kontaktní čočky, u kterých si zadáte dioptrii +2,00 a adici +2,50. Při výběru kontaktních čoček dbejte na vhodný materiál a v případě, že vybíráte své první kontaktní čočky, určitě podstupte aplikaci čoček odborníkem. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Hana Pekárková

Dobrý den, potřebovala bych poradit s objednáním multifokálních čoček. Již léta používám čočky Biofinity na krátkozrakost. Vyzkoušela jsem i jiné značky, ale tyto mi sedly nejlépe. Nyní, po návštěvě očního lékaře, mi bylo doporučeno používání multifokálních čoček. Na dálku potřebuji -2,5 dioptrie, na blízko 0,00 dioptrie. Ráda bych zůstala u Biofinity, ale takovýto rozsah dioptrií jsem nenašla. Můžete mi prosím poradit, co tedy objednat? Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Hano, děkujeme za Váš dotaz. S těmito parametry si objednejte čočky s dioptrií –2,50 a add power +2,50. Tyto čočky mají rozlišení pro dominantní (D) a nedominantní oko (N). Abyste zjistila, které je které právě u Vás, udělejte si malý test. Vyberte si několik metrů vzdálený bod a zakryjte to ho palcem. Bod stále sledujte a podívejte se střídavě pravým a pak levým okem. V jednom případě zůstane bod skrytý – to je Vaše dominantní oko, při pohledu druhým okem bod uvidíte – toto oko je nedominantní. Test lze provést i jiným způsobem. Pomocí obou dlaní vytvoříte trojúhelník a skrze něj se bude dívat na určitý předmět vzdálený pár metrů. Pak se opět podíváte každým okem zvlášť. Při tomto testu bude dominantní oko to, kterým daný předmět stále uvidíte v trojúhelníku z Vašich dlaní. V případě, že budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Velice rádi Vám poradíme. Mějte krásný den.

Petr

Dobrý den,(jak často měnit?: 30 dní) Je od prvního použití,nebo dny použivání?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petře, děkujeme za Váš dotaz. 30 dní se počítá od vyjmutí čočky z blistu. I když tedy nemáte čočku nasazenou, doba použitelnosti běží. Přejeme hezký den.

Georgio

Dobrý den, pokud mám při nošení kont. čoček ( -3,5 obě oči a používám klasické měsíční biofinity) delší dobu problém s viděním na blízkou vzdálenost (např. malé písmena téměř nepřečtu) a po vyjmutí čoček zase vidím skvěle na blízko. jedná se o presbyopii? Měl bych jít tedy do těchto multifokálních čoček, a jakou ADD tedy zvolit, nebo raději rovnou nejdřív navštívit očního lékaře.. díky za radu.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Georgio, ve Vašem případě Vám doporučujeme určitě navštívit specialistu, který Vám provede potřebná vyšetření a určí, zda se o oční vadu jedná či nikoliv. Děkujeme za Váš příspěvek a přejeme hezký den.

Petr Michálek

Dobrý den , nosím čočky +3,75 a vidím s nimi na blízko i na dálku ale jenom tak 100 metrů . Nad 100 metrů už začínám vidět trochu rozmazaně a na čtení bych mohl mít trochu silnější . Jakou hodnotu Add a dioptrie mám zvolit ? Děkuje za radu

Zákaznický servis

Dobrý den, s výběrem dioptrie v adici Vám nejlépe poradí oční lékař nebo optik, který se zabývá aplikací kont.čoček. Předpokládáme, že bude nutné znovu změřit dioptrie.

Břeta Zapletal

Dobrý den je možné, že když jsem měl chybně určené dominantní oko, bolela mě z použití čoček hlava. Dělal jsem si test dominantního oka a jednoznačně mi vyšlo jako dominantní oko, to opačné než mi určil optik. Dále se chci zeptat, když je na krabičce napsáno -0.00 +1.00 D znamená že dioptrie jsou 0.00 a adice +1.00.

Zdenka Klímková

Dobrý den, vysvětlete mi prosím blíže co znamená D(dominantní) a N (asi nedominantní). V kterém případě jsou vhodné D a N. Moc děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den, dominance oka je důležitá hlavně u korekce pomocí multifokálních kontaktních čoček. Multifokální čočky jsou různě konstruovány, proto je nutné u čoček, které vyžadují dominanci oka opravdu tuto podmínku dodržet. Určení dominantního či nedominantního oka nám navíc může pomoci v případě, že čočky nesednou úplně tak jak mají a vy máte pocit, že na některou vzdálenost nevidíte ostře, tzn. pro případné dokorigování.

Pokud dosud nevíte jaké oko máte dominantní, lze si dominanci jednoduše ověřit. Najděte si v prostoru daleký bod, natáhněte před sebe ruku a ukazováčkem namiřte přesně na bod, který jste si zvolili. Pokud se na tento bod budete déle koukat, bude se vám ukazováček rozmazávat. Teď střídavě zavírejte pravé a levé oko, u dominantního oka, vám zůstane ukazováček směřovat přímo na bod a u nedominantního oka vám prst poskočí bokem.

Ivan Gabriel

Dobrý den, takže pokud mám dioptrie na čtení +2 a potřebuji vidět i do dálky tak mám uvádět dioptrie 0 a add power +2 ? a co znamená D a N? děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, skutečně by to takto teoreticky mělo fungovat, přesto před zakoupením multifokálních čoček doporučujeme podstoupit nejprve jejich odbornou aplikaci, neboť není tak snadné „vyladit“ výsledný pohled na všechny vzdálenosti. Ve Vašem případě se navíc jedná o hodnoty naměřené pro účely brýlí, které se od hodnot pro čočky mírně liší.

Ivan Gabriel

Dobrý den, nelze prosím tyto čočky Biofinity Multifocal objednat v balení jedné dvojce na vyzkoušení? Měl jsem od oční doktorky multifokální od jiné firmy a neviděl jsem téměř nic. teď mám od vás TopVue Air a jsou perfektní, mám trošku problém s ostřením do dálky ale bez čoček vidím dobře.

Zákaznický servis

Dobrý den, kontaktní čočky Biofinity Multifocal bohužel v balení po 2 čočkách nenabízíme. Bohužel neuvádíte, proč Vám oční doktorka doporučila multifokální čočky, když Vám vyhovují klasické TopVue Air. Doporučujeme tedy ještě jednou navštívit Vaši lékařku a celou situaci s ní znovu konzultovat.

Irena Vltavska

prosim o objednani kont.cocekBiofiniti multifocal leve oko ˇ+4,25 +2,50 D. Prave oko EXCEL LENS +4,50 -0,75x090.Napiste zda je to mozne. Po 3kusech Dekuji

Zákaznický servis

Dobrý den, kontaktní čočky Biofinity Multifocal objednat lze, Vámi požadované parametry však nemáme skladem a dodací doba činí 1 – 2 týdny. Vámi požadované kontaktní čočky Excel Lens však nemáme, prosíme ujistěte se, zda je název čoček skutečně správný.

Petr

Používám čočky Air Optix multifocal označené 8,6 14,2 PWR+1,50 MED max ADD +2,00,mohu mohu si objednat Biofinity Multifokcal a jaké označení,děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den Petře, nepíšete, co je důvodem Vaší změny kontaktních čoček, máte nějaké zdravotní potíže? Bohužel Vám i tak nemůžeme takto na dálku poradit, které hodnoty objednat pro jinou značku kontaktních čoček, která má i odlišné vlastnosti i parametry a rozdíl v průměru. Doporučujeme navštívit Vašeho očního lékaře, který Vám multifokální kontaktní čočky aplikoval a poradit se s ním na základě odborného vyšetření o této změně. Děkujeme za pochopení.

Tomáš

Jak si objednat čočky Biofinity Multifocal kbyž mám na dálku 0.75 a na čtení 2.00 dioptrie

Zákaznický servis

Dobrý den, k objednání je ještě nutné vědět, zda je dioptrie na čtení dominantní nebo ne. Kontaktujte proto prosím svého očního lékaře, který vám kontaktní čočky aplikoval. Do objednávkového formuláře pak zadáte do políčka dioptrie hodnotu –0.75 a do pole ADD Power hodnotu +2.00 s příznakem dominance (N nebo D).

Kontaktní čočky Biofinity Multifocal

Biofinity Multifocal jsou měsíční multifokální čočky společnosti CooperVision, které jsou určeny k nápravě presbyopie (vetchozrakosti). Tato oční vada vzniká jako přirozený důsledek stárnutí lidského organismu a postihuje téměř každého člověka kolem čtyřicátého roku života. Způsobuje rozmazané vidění na krátké vzdálenosti.

Biofinity Multifocal nabízíme také v balení po 6 čočkách.

Zvlhčující technologie

Díky této technologii si Biofinity Multifocal udržují vysokou smáčivost a působí proti vysychání očí. Čočky na sebe vážou vodu a tím pádem nedochází k jejich dehydrataci. Čočky zůstávají přirozeně vlhké a nevyžadují použití dalších lubrikačních látek (zvlhčujících očních kapek).

Jasný pohled na všechny vzdálenosti

Technologie Balanced Progressive vyvinutá společností CooperVision využívá systém dvou různých optických konstrukcí, které zaručují neobyčejně ostré vidění na všechny vzdálenosti.

Propustnost kyslíku

Propustnost kyslíku je jednou z uváděných vlastností čočky. Je důležitá pro zdravý metabolismus oka a způsob nošení čoček. Měří se propustnost materiálu, ze kterého je čočka vyrobena. Značí se jako Dk. Aby bylo možné čočky mezi sebou porovnávat, propustnost kyslíku se měří přímo u dioptrie –3.00, a to v jejím středu. Středová šířka čočky se označuje písmenem t, výsledná jednotka propustnosti kyslíku u dioptrie –3.00 je tedy Dk/t.

Více o Biofinity Multifocal.

Jak pečovat o čočky Biofinity Multifocal (3 čočky)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 3 čočky
Adice: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Propustnost kyslíku: 142 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 48%
Materiál: Comfilcon A
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Mohu v čočkách spát?: Ano