Biofinity Multifocal (6 čoček)

1 229 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma
1 229 Kč

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky Biofinity®mul­tifocal

Na silikon-hydrogelové kontaktní čočky od společnosti CoopeVision se můžete spolehnout celý měsíc. Kvalitně zpracovaná optika v příjemně lubrikovaném a prodyšném materiálu poskytne očím celodenní pohodlí a perfektní korekci presbyopie.

Balanced Progressive®

Technologie Balanced Progressive umožňuje vidět ostře na všechny vzdálenosti. Několik optických zón dokáže korigovat zrak, aby byl pohled ostrý na vzdálenost, kterou zrovna potřebujete vidět ostře.

Adice

Design čoček není stejný, protože čočky pracují s dominancí očí.
Z tohoto důvodu jsou čočky dostupné s adicí D pro dominantní oko a s adicí N pro nedominantní oko.
Korekce presbyopie je pro mozek náročná a teoretický výpočet dioptrických hodnot pro nákup čoček nemusí odpovídat reálným potřebám zájemce o multifokální kontaktní čočky.
Proto je důležité, aby čočky vždy aplikoval oční specialista, který stanový správně dominanci očí a současně může teoretické hodnoty upravit tak, aby byla korekce zraku komfortní.

Aquaform®

Slikon-hydrogelový materiál Comfilcon A vyniká vysokou propustností kyslíku a velkým podílem vody. Za mimořádnými parametry je technologie Aquaform®, která uzamyká molekuly vody uvnitř materiálu a současně zajišťuje zvýšenou prodyšnost materiálu. Oči budou díky vysokému přísunu kyslíku svěží a bílé i na konci dne.

Nošení čoček

Biofinity multifocal lze nosit v denním či prodlouženém režimu nošení po dobu maximálně 7 dnů a 6 nocí.
Prodloužený režim nošení není vhodný pro každého, a proto by ho měl vždy schválit oční specialista.
Perioda výměny čoček za nové je stanovena na 30 dnů.

Vlastnosti - Biofinity Multifocal (6 čoček)

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Adice: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 142 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 48%
Jméno produktu: Biofinity Multifocal
Materiál: Comfilcon A
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air Multifocal (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 899 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Michaela

Dobrý večer, měla bych dotaz k čočkám Biofinity s dioptriemi: 2,25 a Biofinity Toric s dioptriemi: 2.25, CIL: -75 a osa 180°. V oku mi sedí dobře, ale na blízko vidím skvěle a na dálku rozmazaně. Tyto dioptrie mi naměřili přímo na kontaktní čočky. Nevíte v čem by mohl být problém? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, Michaelo, děkujeme Vám za otázku. Takto na dálku je těžké určit přesnou příčinu, proč Vám čočky nekorigují zrak správně. Pokud Vám kontaktní čočky vybíral a aplikoval přímo oční specialista, doporučili bychom Vám, abyste situaci předně řešila s ním. Jestliže jste si vybírala kontaktní čočky sama, je velmi pravděpodobné, že Vám velikostní parametry na 100% nesedí, čočka není na oku správně vycentrovaná a korekce zraku tak není na všechny vzdálenosti ideální. Budete-li mít další otázky, jsme Vám plně k dispozici. Přejeme Vám krásný den.

Jana Dohnalová

Dobrý den, dnes mi přišly objednané čočky Biofinity Multifocal, ovšem není na nich nápis Aquaform Comfort Science - tato technologie má zaručit vlhkost. Na minulých čočkách jsem tento nápis měla. Jedná se, prosím, o totožný produkt. V případě, že ne, jaký je rozdíl a je možné je reklamovat? Děkuji

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jano, děkujeme Vám za otázku. Celý sortiment kontaktních čoček bereme od garantovaných distributorů. Na fotografiích produktu máme na snímcích zachycené obě varianty krabiček, které nám od společnosti CooperVision chodí. Jedná se o totožný produkt. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.

Iva

Dobrý den, mám čočky Dailies Total Multifocal s ADD HI (MAX ADD +2.50). Chci si koupit Biofinity Multifocal. Jaký typ tomu prosím odpovídá +2,5 D, nebo +2,5 N? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ivo, díky za otázku. Protože mají tyto typy čoček jinak danou adici (v rozmezí a konkrétní hodnotou), budou i fungovat jinak. Jejich konstrukce a rozložení optických zón se liší. N a D je pouze rozlišení dominantního a nedominantního oka. Dominanci oka lze zjistit snadným testem - vyberte si několik metrů vzdálený bod a zakryjte ho palcem. Bod stále sledujte a podívejte se střídavě pravým a pak levým okem. V jednom případě zůstane bod skrytý – to je Vaše dominantní oko, při pohledu druhým okem bod uvidíte – toto oko je nedominantní. Test lze provést i jiným způsobem. Pomocí obou dlaní vytvoříte trojúhelník a skrze něj se bude dívat na určitý předmět vzdálený pár metrů. Pak se opět podíváte každým okem zvlášť. Při tomto testu bude dominantní oko to, kterým daný předmět stále uvidíte v trojúhelníku z Vašich dlaní. Pokud s čočkami Biofinity Multifocal nemáte zkušenost, zvažte návštěvu u kontaktologa, kde budete mít možnost čočky vyzkoušet. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.