Biofinity Multifocal (6 čoček)

1 199 Kč
97% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Čtvrtek 7.12. vyberte parametry
Přidat 239 Kč 187 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
239 Kč
187 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma
1 199 Kč

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky Biofinity Multifocal

Biofinity Multifocal jsou měsíční multifokální čočky společnosti CooperVision, které jsou určeny k nápravě presbyopie (vetchozrakosti). Tato oční vada vzniká jako přirozený důsledek stárnutí lidského organismu a postihuje téměř každého člověka kolem čtyřicátého roku života. Způsobuje rozmazané vidění na krátké vzdálenosti.

Biofinity Multifocal nabízíme také v balení po 3 čočkách.

Zvlhčující technologie

Díky této technologii si Biofinity Multifocal udržují vysokou smáčivost a působí proti vysychání očí. Čočky na sebe vážou vodu a tím pádem nedochází k jejich dehydrataci. Čočky zůstávají přirozeně vlhké a nevyžadují použití dalších lubrikačních látek (zvlhčujících očních kapek).

Jasný pohled na všechny vzdálenosti

Technologie Balanced Progressive vyvinutá společností CooperVision využívá systém dvou různých optických konstrukcí, které zaručují neobyčejně ostré vidění na všechny vzdálenosti.

Propustnost kyslíku

Propustnost kyslíku je jednou z uváděných vlastností čočky. Je důležitá pro zdravý metabolismus oka a způsob nošení čoček. Měří se propustnost materiálu, ze kterého je čočka vyrobena. Značí se jako Dk. Aby bylo možné čočky mezi sebou porovnávat, propustnost kyslíku se měří přímo u dioptrie -3.00, a to v jejím středu. Středová šířka čočky se označuje písmenem t, výsledná jednotka propustnosti kyslíku u dioptrie -3.00 je tedy Dk/t.

Více o Biofinity Multifocal.

O čočkách Biofinity Multifocal

Jak pečovat o čočky Biofinity Multifocal (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti - Biofinity Multifocal (6 čoček)

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Adice: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 142 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 48%
Jméno produktu: Biofinity Multifocal
Materiál: Comfilcon A
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air Multifocal (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 899 Kč

Komentáře (3)

Michaela

Dobrý večer, měla bych dotaz k čočkám Biofinity s dioptriemi: 2,25 a Biofinity Toric s dioptriemi: 2.25, CIL: -75 a osa 180°. V oku mi sedí dobře, ale na blízko vidím skvěle a na dálku rozmazaně. Tyto dioptrie mi naměřili přímo na kontaktní čočky. Nevíte v čem by mohl být problém? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, Michaelo, děkujeme Vám za otázku. Takto na dálku je těžké určit přesnou příčinu, proč Vám čočky nekorigují zrak správně. Pokud Vám kontaktní čočky vybíral a aplikoval přímo oční specialista, doporučili bychom Vám, abyste situaci předně řešila s ním. Jestliže jste si vybírala kontaktní čočky sama, je velmi pravděpodobné, že Vám velikostní parametry na 100% nesedí, čočka není na oku správně vycentrovaná a korekce zraku tak není na všechny vzdálenosti ideální. Budete-li mít další otázky, jsme Vám plně k dispozici. Přejeme Vám krásný den.

Jana Dohnalová

Dobrý den, dnes mi přišly objednané čočky Biofinity Multifocal, ovšem není na nich nápis Aquaform Comfort Science - tato technologie má zaručit vlhkost. Na minulých čočkách jsem tento nápis měla. Jedná se, prosím, o totožný produkt. V případě, že ne, jaký je rozdíl a je možné je reklamovat? Děkuji

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jano, děkujeme Vám za otázku. Celý sortiment kontaktních čoček bereme od garantovaných distributorů. Na fotografiích produktu máme na snímcích zachycené obě varianty krabiček, které nám od společnosti CooperVision chodí. Jedná se o totožný produkt. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.

Iva

Dobrý den, mám čočky Dailies Total Multifocal s ADD HI (MAX ADD +2.50). Chci si koupit Biofinity Multifocal. Jaký typ tomu prosím odpovídá +2,5 D, nebo +2,5 N? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ivo, díky za otázku. Protože mají tyto typy čoček jinak danou adici (v rozmezí a konkrétní hodnotou), budou i fungovat jinak. Jejich konstrukce a rozložení optických zón se liší. N a D je pouze rozlišení dominantního a nedominantního oka. Dominanci oka lze zjistit snadným testem - vyberte si několik metrů vzdálený bod a zakryjte ho palcem. Bod stále sledujte a podívejte se střídavě pravým a pak levým okem. V jednom případě zůstane bod skrytý – to je Vaše dominantní oko, při pohledu druhým okem bod uvidíte – toto oko je nedominantní. Test lze provést i jiným způsobem. Pomocí obou dlaní vytvoříte trojúhelník a skrze něj se bude dívat na určitý předmět vzdálený pár metrů. Pak se opět podíváte každým okem zvlášť. Při tomto testu bude dominantní oko to, kterým daný předmět stále uvidíte v trojúhelníku z Vašich dlaní. Pokud s čočkami Biofinity Multifocal nemáte zkušenost, zvažte návštěvu u kontaktologa, kde budete mít možnost čočky vyzkoušet. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.