Biofinity Toric (3 čočky)

attributesPrimary

Pondělí 26.8.

cleaner
blank
Přidejte si výhodně roztok:
237 Kč

499 Kč

Dopravci

kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou GLS:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 500 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 500 Kč
69 Kč
99 Kč
ZDARMA
Večerní doručení Večerní doručení – Praha
Skladové objednávky přijaté do 11:00 doručíme tentýž pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
89 Kč
119 Kč

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 500 Kč
29 Kč
59 Kč
ZDARMA


*Při platbě bankovním převodem se doba odeslání může prodloužit o 1 – 2 dny. Balíček odesíláme až po připsání částky na náš účet.

*Česká pošta garantuje doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.


*Večerní doručení: Pro skladové objednávky přijaté do 11:00 můžete očekávat doručení ten samý den mezi 18:00 a 22:00. V den doručení obdržíte SMS s heslem pro převzetí balíčku. Při platbě na dobírku mějte prosím připravenou hotovost, dopravce bohužel nemá k dispozici platební terminál.
 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Torické měsíční čočky TopVue Air for Astigmatism se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody.

Cena: 419 Kč
Ušetříte: 80 Kč
Přejít na produkt
Garance vrácení peněz
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 2 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši.
TOP torické
Vzhledem k pohodlnosti a velmi výhodné ceně se tyto čočky velmi rychle staly našimi nejprodávanějšími torickými čočkami.

Komentáře

Přidat komentář

Jana

Zdravím, mám na pravé oko dioptrie - 2, 25 , cylindr - 0,75 , osa 10 st. Na pravém oku dioptrie - 3, 25, cylindr - 0,5 , osa 10 st. Jenže takové parametry nelze koupit. Prosím radu, jaké čočky tedy objednat?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jano, díky za Váš dotaz. Máte pravdu, že u kontaktních čoček nelze navolit všechny parametry, které Vám oční specialista neměří. Pro kontaktní čočky se musí často dělat úprava. Pro přepočet slouží speciální tabulky a vzorečky a pro Vás by to znamenalo pro pravé oko dioptrii –2,25 cylindr –0,75 a osa 10°, pro levé oko pouze sférická dioptrie –3,25. Pro pravé oko tedy čočky torické a pro pravé oko sférické. Doporučujeme Vám vyzkoušet TopVue Air for Astigmatism a TopVue Air. Tyto čočky jsou jedny z mála, které jsou dostupné v balení po 1 kontaktní čočce. Pokud máte zájem o kontaktní čočky Biofinity a Biofinity Toric, doporučujeme Vám navštívit kontaktologa. Zatím Vám přejeme hezký den.

Jitka

Dobrý den, oční doktorka mi řekla, že se kontaktní čočky kupují s menšími dioptriemi, než ty, které se měří pro nákup brýlí. Navíc mám na jednom oku cylindr -0,5, který ale v nabídce není. Poradíte mi prosím, jaké čočky vybrat? Pro brýle mi naměřila pr.oko: -3 dioptrie., cylindr -0,5, osa 100, levé oko: -3 dioptrie. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jitko, díky za Váš dotaz. Hodnoty sférických dioptrií se upravují až od vyšších stupňů oční vady – od –3,50 a od +3,25 dioptrie. Čočky Vám doporučujeme sférické. Pro pravé oko s dioptrií –3,25 a pro levé oko –3,00. Dioptrie ale nejsou to jediné, podle čeho lze čočky vybírat. Je nutné zvolit správný materiál a i průměr a zakřivení mají svou roli v pohodlí. Doporučovali bychom Vám vyzkoušet kontaktní čočky z řady TopVue, u kterých funguje služba Garance vrácení peněz. Můžete je doma vyzkoušet bez obav ze zbytečné investice. Jestli ale máte zájem o kontaktní čočky jiných značek, doporučujeme Vám navštívit aplikační středisko dané značky. Zatím Vám přejeme hezký den.

Lenka

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně osy. Na jedno oko mám cylindr -0,75, osa 0. V nabídce však máte od 10. Jak mám vybrat? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lenko, díky za Váš dotaz. U kontaktních čoček se osa 0° rovná ose 180°. Před nákupem bychom Vám doporučovali čočky vyzkoušet v aplikačním středisku. Pokud Vám budeme moci pomoci s něčím dalším, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Martin

Dobrý den, potřeboval bych poradit, jaké parametry čočky zvolit, když mi byly naměřeny slabé cylindry. Levé oko: SF -1.75; CYL -0.25; AX 20 a pravé oko SF -2.50; CYL -0.25; AX 145. Zároveň pociťuji, že když nosím nové brýle s cylindry, tak po následném nošení běžných čoček od Biofinity, které mi doposud velice vyhovovaly, mám oči unavené za kratší časový interval než v minulosti. Díky za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Martine, díky za otázku. Cylindry jsou skutečně příliš nízké a u kontaktních čoček takové nenajdete. Víceméně se s nimi u čoček nedá vůbec počítat. Pokud jste dosud nosil klasické Biofinity pouze s dioptrií, můžete v nošení pokračovat. Pokud ale není nošení 100% vyhovující, poraďte se se svým kontaktologem o malé úpravě dioptrií. My bychom navrhovali –2,00 pro levé oko a –2,75 pro pravé oko. Ideální by ale bylo nové dioptrie vyzkoušet před nákupem celého balení. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Marcel

Dobrý den, nosil jsem čočky biofinity asi dva roky zpět, mohli byste mi poradit jak vyplnit údaje při objednání když je zápis OP plan -1,75/10 OL plan -1,75/180

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Marceli, děkujeme za Váš dotaz. Plano je nulová dioptrie. Při objednání si tedy zadáte pro obě oči dioptrii 0,00. Musíte objednat dvě balení, protože pro každé oko potřebujete jinou hodnotu osy. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Jan Dronzek

Dobrý den. Doplňuji údaje: Prave oko - SPH : -1,75...CYL : +0,50...OSA: 0 Levé oko - SPH : -2,00...CYL : +0,50...OSA: 73 Děkuji za odpověd hezký den.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jane, díky za doplnění informací. Pro pravé oko tedy budete potřebovat čočky s dioptrií –1,50 a pro levé oko s dioptrií –1,75. V každém případě Vám ale doporučujeme vhodnost dioptrií před nákupem čoček vyzkoušet. Ideálně u svého lékaře či kontaktologa. Pokud pro Vás budeme moci udělat cokoli dalšího, obraťte se na nás. Zatím přejeme hezký den.

Jan Dronzek

Dobrý den mám dotaz. V optice mi naměřili cylinder u obou očí +0,50, ale konkrétně u čoček Biofinity Toric tato plusová hodnota vůbec není. Můžete mi doporučit nějaké jiné u kterých lze zvolit tento cylinder. Děkuji hezký den.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jane, díky za Váš dotaz. Plusové cylindry se u kontaktních čoček nevyrábí. Navíc ani hodnota 0,50 není u čoček dodávána. U takovýchto naměřených hodnot je nutné udělat přepočet a cylindry se převedou na dioptrii. Abychom Vám ale mohli říct přesné dioptrie, potřebovali bychom znát všechny Vaše naměřené parametry pro pravé i levé oko – dioptrii, cylindr a osu. Nebudete tedy potřebovat čočky torické, ale sférické – pouze s dioptrií. Pokud chcete, doplňte údaje a my Vám parametry přepočítáme. Zatím díky a mějte hezký den.

Dagmar Krajíčková

Dobrý den. mohu mít dotaz , co u Biofinity Toric je osa? Je to hodnota která je na krabici čoček nazvaná AX? Chci si totiž čočky objednat u vás na netu a na krabici je hodnota AX 090 a v objednávce je osa a v ní stupně, takže přesně nevím, co objednat. Děkuji za odpověď. D.K.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Dagmar, děkujme za Váš dotaz. Je to tak, jak píšete. Osa je značena AX. Například dioptrie jsou značeny PWR, průměr DIA, zakřivení BC. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

Lenka

Dobrý deň, mám zakrivenie podľa merania 8,8 môžem si objednať čočky aj so zakrivením 8,7? Ďakujem Mám záujem konkrétne o Biofinity Toric. Ďakujem. Prajem príjemný deň.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Obecně se udává, že rozdíl 0,10 je zanedbatelný a při nošení by neměl působit žádné potíže. Pokud budete chtít vědět cokoli dalšího, napište nám. Přejeme krásný den a příjemné nošení.

Magdalena

Dobrý den chtěla jsem se zeptat na osu v jenom oku mám 110 a v druhým 050 a vy tam máte napsáno jen 50 je to stejné ?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Magdaléno, děkujeme za Váš dotaz. Ano, je to osa 50°. Přejeme hezký den.

Lenka

Jsou tyto čočky opravdu vhodné i na nepřetržité nošení? A jaké kapky by jste mi doporučili? Od lékaře nemám žadné čočky zakázány. Děkuji předem

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, u těchto čoček výrobce garantuje i možnost kontinuálního nošení, avšak nejprve je nutné tento způsob užívání čoček konzultovat s očním specialistou, neboť nemusí být vhodný zcela pro každého. Z naší nabídky očních kapek Vám můžeme doporučit kapky LAIM-CARE gel drops, které obsahují skvělou lubrikační látku – hyaluronát sodný (Kyselinu hyaluronovou), která je lidskému tělu zcela přirozená a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.

mohu doporučit, z mé zkušenosti zatím nejlepší čočky co jsem používal

Biofinity Toric (3 čočky) + roztok Gelone 360ml

Cena za balíček: 736 Kč
Ušetříte: 52 Kč

Kontaktní čočky Biofinity Toric

Biofinity Toric jsou torické kontaktní čočky výrobce CooperVision, které jsou určené ke korekci vyšších hodnot astigmatismu. Díky zvlhčující technologii a stabilizačnímu systému poskytují čočky pohodlí po celou dobu, kdy jsou nasazeny v očích.

Biofinity Toric nabízíme také v balení po 6 čočkách.

Hydratační systém

Spojení materiálu Comficon A s technologií Aquaform Comfort Science zajišťuje čočkám vysokou propustnost kyslíku a potřebnou hydrataci. Biofinity Toric pak zůstávají oku příjemné po celý den.

Vhodné ke kontinuálnímu nošení

Biofinity Toric< umožňují režim prodlouženého nošení, kdy čočky zůstávají v oku i během spánku a není nutné je pravidelně dezinfikovat. Tento způsob užívání by však mělo být předem schváleno očním specialistou.

Propustnost kyslíku

Propustnost kyslíku je jednou z uváděných vlastností čočky. Je důležitá pro zdravý metabolismus oka a způsob nošení čoček. Měří se propustnost materiálu, ze kterého je čočka vyrobena. Značí se jako Dk. Aby bylo možné čočky mezi sebou porovnávat, propustnost kyslíku se měří přímo u dioptrie –3.00, a to v jejím středu. Středová šířka čočky se označuje písmenem t, výsledná jednotka propustnosti kyslíku u dioptrie –3.00 je tedy Dk/t.

O čočkách Biofinity Toric

Vlastnosti

Výrobce: Coopervision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.70
Velikost balení: 3 čočky
Propustnost kyslíku: 116 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 32 měsíců a více
Obsah vody: 48%
Materiál: Comfilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +8.00
UV filtr: Ne
Mohu v čočkách spát?: Ano