Biofinity Toric (6 čoček) + roztok Gelone 360 ml

1 088 Kč 1 036 Kč
93% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Biofinity Toric (6 čoček)
Kdy odešleme? středa 26.6. vyberte parametry
Běžná cena 849 Kč
Roztok Gelone 360 ml
Kdy odešleme? středa 26.6. vyberte parametry
Běžná cena 239 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
1 088 Kč 1 036 Kč

Biofinity Toric (6 čoček) + roztok Gelone 360 ml


  • Nákupem kontaktních čoček a roztoku v balíčku ušetříte oproti nákupu položek samostatně.

Kontaktní čočky Biofinity Toric

Biofinity Toric jsou silikon-hydrogelové čočky určené ke korekci astigmatismu. Výborná prodyšnost materiálu, vysoký obsah vody a kvalitní optika zaručí celodenní komfort. Optika čoček a design čoček zajistí stabilitu čočky ve správné poloze. Stejně jako ostatní čočky z rodiny Biofinity nabízejí i Biofinity Toric možnost prodlouženého nošení.

Roztok na kontaktní čočky

Gelone je víceúčelový roztok určený k čištění a uchovávání všech typů měkkých kontaktních čoček. Díky svému unikátnímu složení, které vzniklo kombinací dezinfekčních složek a kyseliny hyaluronové, je roztok Gelone vhodný i pro ty nejcitlivější oči. Čistící složky roztoku spolu s antibakteriálním pouzdrem s ionizační úpravou (které je součástí balení) tvoří dokonalý systém dezinfekce. Kyselina hyaluronová naopak dodává čočkám potřebnou pružnost, měkkost a vlhkost.

Vlastnosti - Biofinity Toric (6 čoček)

Výrobce: Coopervision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.70
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 116 Dk/t
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 48%
Jméno produktu: Biofinity Toric
Materiál: Comfilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +8.00
UV filtr: Ne
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Vlastnosti - Roztok Gelone 360 ml

Výrobce: Esoform
Typ roztoku: Univerzální
Objem: 360 ml
Expirace: 12 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Hyaluronát sodný: Ano
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Petra Hladíková

Dobrý den, objednala jsem si čočky Biofinity Toric (6 čoček) protože čočky, které mají být nástupci těch, které jsou používala. Bohužel mi nesedí materiálově. Jsou hodně jemné a jen těžko rozlišuju "na kterou stranu mají být otočeny". A stalo se mi již několikrát, že když jsem si lehce promnula oko, tak se čočka shrnula - a to jsem je měla v užívání pouze tři dny. Můžete mi prosím doporučit případně jinou značku? Děkuji

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Petro, děkujeme Vám za komentář. Je nám velmi líto, že Vám tyto kontaktní čočky nevyhovují. Jestliže hledáte nové čočky, zvažte prosím odbornou pomoc. Oční specialista Vám může na základě vyšetření a Vašich preferencí nabídnout čočky, které Vám budou nejlépe vyhovovat. V případě, že chcete hledat čočky sama, nabídli bychom Vám z našeho sortimentu kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism. U těchto čoček funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že vy Vám čočky v nějakém směru nevyhovovaly a splňovala byste podmínky služby, mohla byste ji využít a Vaše investice za čočky by se Vám tak vrátila. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme, hezký den.