Biofinity XR Toric (3 čočky)

1 049 Kč
Skladem
Tyto čočky jsou zatím dostupné pouze na objednávku.
Kdy odešleme? Středa 14.4. Today vyberte parametry
Přidat
237 Kč
Zásilkovna.cz Osobní odběr 5959×
od 29 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
1 049 Kč
Výhodné balíčky:

Popis čoček Biofinity XR Toric

Biofinity XR Toric jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky společnosti CooperVision určené ke korekci astigmatismu. Tyto torické čočky jsou schopny korigovat i vysoký stupeň astigmatismu díky velkému rozsahu hodnot osy i cylindru. U čoček je určen měsíční interval výměny a po konzultaci s lékařem je zde možnost i kontinuálního nošení. Biofinity XR Toric rozšiřují nabídku parametrů čoček Biofinity Toric.

Prodyšnost a hydratace

Materiál Comfilcon A spolu s technologií Aquaform dávají čočkám vysokou propustnost kyslíku a také dostatečnou hydrataci a lubrikaci. Oči jsou po celý den v pohodlí a mají zdravý a svěží vzhled. Složení materiálu dává čočce dokonalou flexibilitu, která rovněž přispívá k pohodlí při nošení dokonalým přizpůsobením čočky na oku.

Kontinuální nošení

Díky skvělým vlastnostem materiálu jsou Biofinity XR Toric výrobcem doporučovány i pro kontinuální nošení po dobu 30 dní a 29 nocí. Tento způsob nošení by měl být vždy nejdříve konzultován s očním specialistou!

Už žádné kompromisy

Díky široké nabídce vyráběných parametrů, si každý zákazník najde tu pravou a pro své oči dokonalou kombinaci. Už nemusíte dělat kompromisy v podobě objednávání parametrů co nejpodobnějších vašim skutečně naměřeným – k dispozici jsou cylindrické hodnoty do –5,75 a hodnoty osy odstupňované po 5° od 5° do 180°.
Vlastnosti
Výrobce: Coopervision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.70
Velikost balení: 3 čočky
Propustnost kyslíku: 116 Dk/t
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 48%
Jméno produktu: Biofinity XR Toric
Materiál: Comfilcon A
Cylindr: od -0.75 do -5.75
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +10.00
UV filtr: Ne
Mohu v čočkách spát?: Ano

Komentáře

Comments: Do you have any questions?