Biomedics 1 Day Extra Toric (30 čoček)

499 Kč
95% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 26.9. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Kontaktní čočky Biomedics 1 Day Extra Toric

Biomedics 1 Day Extra Toric jsou denní kontaktní čočky s korekcí astigmatismu od firmy CooperVision, jedné z největších firem, která vyrábí kontaktní čočky.

Unikátní design

Unikátní design Biomedics 1 Day Extra Toric zaručuje pohodlí a stabilitu kontaktních čoček pro zajištění optimálního vidění bez rozmazání.
Jejich lehké zabarvení umožňuje snadnou manipulaci při aplikaci.

Denní jednorázové kontaktní čočky jsou ideální volbou pro alergiky a uživatele, kteří kontaktní čočky chtějí používat jen občas, například na sport. Jsou také vhodnou volbou pro každodenní nošení. Díky časté obměně párů nedochází k nahromadění usazenin jako je například pyl, prach a další nečistoty.

Vlastnosti - Biomedics 1 Day Extra Toric (30 čoček)

Výrobce: Coopervision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.70
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 17 Dk/t
Obsah vody: 55%
Jméno produktu: Biomedics 1 Day Extra Toric
Cylindr: od -1.75 do -0.75
Dioptrický rozsah: od -10.00 do 0.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Ocufilcon D
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (5)

Jaroslav Spousta

Dobrý den, používal jsem jednodenní čočky Cooper Vision Medivue clear toric, BC 8,6, DIA 14,3,PWR -1,5/-075 x 110 a 090. Tyto čočky jsem ve vaší nabídce nenašel, můžete mi, prosím, doporučit alternativní náhradu? Předem děkuji J.Spousta

Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Se shodnými velikostními parametry bychom Vám mohli od výrobce CooperVision nabídnout silikon-hydrogelové čočky Clariti 1 day Toric. Správně byste však měl mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované očním specialistou. Rozhodnete-li se vybrat si čočky sám, bez odborné pomoci, mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit případnou reklamaci. V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Veronika Krčmářová

Dobrý den , používala jsem měsíční čočky torické, chtěla bych zkusit jednodenní bohužel osa 170° a 10° u těchto není. Mohu poprosit radu? Je možné že s čočkama nevidím ostře na blízko? Třeba práce na PC je téměř nemožná. Děkuji

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Veroniko, děkujeme Vám za otázku. Čočky Biomedics 1 Day Extra Toric se, bohužel, vyrábějí s takto omezenou nabídkou os. Pakliže máte zájem o jednodenní torické čočky, můžeme Vám nabídnout čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism, které nabízejí rozsah os kompletní. Kompletní nabídku torických jednodenních čoček si můžete prohlédnout ZDE. Dále se ptáte, jestli je možné, že s čočkami nevidíte ostře na blízkou a střední vzdálenost (práce na PC). Pakliže jste doposud viděla s torickými čočkami dobře a nyní již korekce nestačí, připadají v úvahu 2 možnosti. Buď máte progres astigmatismu, nebo se u Vás začíná rozvíjet presbyopie (stárnutí oka), která se začíná projevovat kolem 40. roku života. Abyste situaci mohla řešit, bude nutné zajít k očnímu specialistovi a nechat si přeměřit zrak. Bez nově naměřených hodnot Vám, bohužel, nemůžeme poradit nic konkrétního. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jakub Pohořal

Dobrý den, nosím tyto čočky, ale zhoršil se na levém oku cylindr na 2.50 Mohu poprosit o doporučení na podobné čočky nebo pohodlnější (voda, kyslík) LO - sph -2,75 PO - sph -3.25 cyl -2.50 cyl -1.25 osa 90 osa 90 Děkuji

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Jakube, děkujeme Vám za otázku. Nejprve je nutné upravit brýlový zápis. Ve Vašem případě zůstane téměř vše beze změny. Pro pravé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,25, cylindru -1,25 a osy 90°. Pro levé oko budou hodnoty následující: dioptrie -2,75, cylindr -2,25, osa 90°. Z našeho sortimentu hydrogelových jednodenních torických čoček, které nyní používáte, bychom Vám mohli nabídnout 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. U velikostních parametrů je tolerovaná mezní odchylka ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Pokud velikostní parametry Vámi používaných čoček odpovídají naměřeným hodnotám, teoreticky by Vám čočky měly sednout. Ovšem reakce na změnu je velmi individuální. Každá re-aplikace kontaktních čoček by z tohoto důvodu měla proběhnout pod odborným dohledem. ZDE si můžete najít nejbližšího očního specialistu, který spolupracuje s výrobcem výše uvedených čoček. Pokud se rozhodnete pořídit si čočky sám, mějte, prosím, na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Petra

Dobrý den, hledám alternativu k čočkám Swvitch once toric, které nejsou nyní k dostání. je tento produkt vhodný?

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Petro, děkujeme Vám za otázku. Jako alternativu k uvedeným čočkám bychom Vám z našeho sortimentu mohli nabídnout silikon-hydrogelové jednodenní MyDay daily disposable toric, případně čtrnáctidenní Acuvue Oasys for Astigmatism nebo měsíční Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism. Vyberete-li si vícedenní variantu, nezapomeňte, že k čočkám budete potřebovat i roztok k péči, např. Gelone. Pokud budete mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Lenka Nováková

Dobrý den, jaké čočky byste doporučili při parametrech: zakřivení 8,70; průměr 14,50; cylindr -1.25 a osa na jednom oku 100 a na druhé 80. Děkuji, Lenka

Zákaznický servis

Dobrý den, Lenko, děkujeme za otázku. Pokud máte dioprtrii 0,00, cylindr -1,25 a osy 100°pro jedno oko a 80° pro druhé, pak by Vám tyto čočky měly vyhovovat, protože řeší korekci astigmatismu. Rozměry těchto kontaktních čoček jsou shodné s Vašimi naměřenými hodnotami. Ovšem pokud je nemáte vyzkoušené u svého kontaktologa, není zde jistota, že Vám budou 100% vyhovovat, protože každé oči preferují jiné vlastnosti kontaktních čoček. Proto by jsme Vám doporučili nejprve konzultaci s kontaktologem. Hezký den.