Biomedics 1 Day Extra Toric (30 čoček)

559 Kč
95% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pátek 19.8. vyberte parametry
559 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč

Kontaktní čočky Biomedics 1 Day Extra Toric

Biomedics 1 Day Extra Toric jsou denní kontaktní čočky s korekcí astigmatismu od firmy CooperVision, jedné z největších firem, která vyrábí kontaktní čočky.

Unikátní design

Unikátní design Biomedics 1 Day Extra Toric zaručuje pohodlí a stabilitu kontaktních čoček pro zajištění optimálního vidění bez rozmazání.
Jejich lehké zabarvení umožňuje snadnou manipulaci při aplikaci.

Denní jednorázové kontaktní čočky jsou ideální volbou pro alergiky a uživatele, kteří kontaktní čočky chtějí používat jen občas, například na sport. Jsou také vhodnou volbou pro každodenní nošení. Díky časté obměně párů nedochází k nahromadění usazenin jako je například pyl, prach a další nečistoty.

Vlastnosti - Biomedics 1 Day Extra Toric (30 čoček)

Výrobce: Coopervision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.70
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 17 Dk/t
Obsah vody: 55%
Jméno produktu: Biomedics 1 Day Extra Toric
Cylindr: od -1.75 do -0.75
Dioptrický rozsah: od -10.00 do 0.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Ocufilcon D
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (2)

Petra

Dobrý den, hledám alternativu k čočkám Swvitch once toric, které nejsou nyní k dostání. je tento produkt vhodný?

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Petro, děkujeme Vám za otázku. Jako alternativu k uvedeným čočkám bychom Vám z našeho sortimentu mohli nabídnout silikon-hydrogelové jednodenní MyDay daily disposable toric, případně čtrnáctidenní Acuvue Oasys for Astigmatism nebo měsíční Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism. Vyberete-li si vícedenní variantu, nezapomeňte, že k čočkám budete potřebovat i roztok k péči, např. Gelone. Pokud budete mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Lenka Nováková

Dobrý den, jaké čočky byste doporučili při parametrech: zakřivení 8,70; průměr 14,50; cylindr -1.25 a osa na jednom oku 100 a na druhé 80. Děkuji, Lenka

Zákaznický servis

Dobrý den, Lenko, děkujeme za otázku. Pokud máte dioprtrii 0,00, cylindr -1,25 a osy 100°pro jedno oko a 80° pro druhé, pak by Vám tyto čočky měly vyhovovat, protože řeší korekci astigmatismu. Rozměry těchto kontaktních čoček jsou shodné s Vašimi naměřenými hodnotami. Ovšem pokud je nemáte vyzkoušené u svého kontaktologa, není zde jistota, že Vám budou 100% vyhovovat, protože každé oči preferují jiné vlastnosti kontaktních čoček. Proto by jsme Vám doporučili nejprve konzultaci s kontaktologem. Hezký den.