Biomedics 1 Day Extra Toric (30 čoček)

559 Kč
95% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Středa 7.12. vyberte parametry
Osobní odběr od 29 Kč
Česká pošta od 69 Kč
PPL od 65 Kč
GLS od 69 Kč
Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Kontaktní čočky Biomedics 1 Day Extra Toric

Biomedics 1 Day Extra Toric jsou denní kontaktní čočky s korekcí astigmatismu od firmy CooperVision, jedné z největších firem, která vyrábí kontaktní čočky.

Unikátní design

Unikátní design Biomedics 1 Day Extra Toric zaručuje pohodlí a stabilitu kontaktních čoček pro zajištění optimálního vidění bez rozmazání.
Jejich lehké zabarvení umožňuje snadnou manipulaci při aplikaci.

Denní jednorázové kontaktní čočky jsou ideální volbou pro alergiky a uživatele, kteří kontaktní čočky chtějí používat jen občas, například na sport. Jsou také vhodnou volbou pro každodenní nošení. Díky časté obměně párů nedochází k nahromadění usazenin jako je například pyl, prach a další nečistoty.

Vlastnosti - Biomedics 1 Day Extra Toric (30 čoček)

Výrobce: Coopervision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.70
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 17 Dk/t
Obsah vody: 55%
Jméno produktu: Biomedics 1 Day Extra Toric
Cylindr: od -1.75 do -0.75
Dioptrický rozsah: od -10.00 do 0.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Ocufilcon D
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (3)

Jakub Pohořal

Dobrý den, nosím tyto čočky, ale zhoršil se na levém oku cylindr na 2.50 Mohu poprosit o doporučení na podobné čočky nebo pohodlnější (voda, kyslík) LO - sph -2,75 PO - sph -3.25 cyl -2.50 cyl -1.25 osa 90 osa 90 Děkuji

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Jakube, děkujeme Vám za otázku. Nejprve je nutné upravit brýlový zápis. Ve Vašem případě zůstane téměř vše beze změny. Pro pravé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,25, cylindru -1,25 a osy 90°. Pro levé oko budou hodnoty následující: dioptrie -2,75, cylindr -2,25, osa 90°. Z našeho sortimentu hydrogelových jednodenních torických čoček, které nyní používáte, bychom Vám mohli nabídnout 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. U velikostních parametrů je tolerovaná mezní odchylka ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Pokud velikostní parametry Vámi používaných čoček odpovídají naměřeným hodnotám, teoreticky by Vám čočky měly sednout. Ovšem reakce na změnu je velmi individuální. Každá re-aplikace kontaktních čoček by z tohoto důvodu měla proběhnout pod odborným dohledem. ZDE si můžete najít nejbližšího očního specialistu, který spolupracuje s výrobcem výše uvedených čoček. Pokud se rozhodnete pořídit si čočky sám, mějte, prosím, na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Petra

Dobrý den, hledám alternativu k čočkám Swvitch once toric, které nejsou nyní k dostání. je tento produkt vhodný?

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Petro, děkujeme Vám za otázku. Jako alternativu k uvedeným čočkám bychom Vám z našeho sortimentu mohli nabídnout silikon-hydrogelové jednodenní MyDay daily disposable toric, případně čtrnáctidenní Acuvue Oasys for Astigmatism nebo měsíční Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism. Vyberete-li si vícedenní variantu, nezapomeňte, že k čočkám budete potřebovat i roztok k péči, např. Gelone. Pokud budete mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Lenka Nováková

Dobrý den, jaké čočky byste doporučili při parametrech: zakřivení 8,70; průměr 14,50; cylindr -1.25 a osa na jednom oku 100 a na druhé 80. Děkuji, Lenka

Zákaznický servis

Dobrý den, Lenko, děkujeme za otázku. Pokud máte dioprtrii 0,00, cylindr -1,25 a osy 100°pro jedno oko a 80° pro druhé, pak by Vám tyto čočky měly vyhovovat, protože řeší korekci astigmatismu. Rozměry těchto kontaktních čoček jsou shodné s Vašimi naměřenými hodnotami. Ovšem pokud je nemáte vyzkoušené u svého kontaktologa, není zde jistota, že Vám budou 100% vyhovovat, protože každé oči preferují jiné vlastnosti kontaktních čoček. Proto by jsme Vám doporučili nejprve konzultaci s kontaktologem. Hezký den.