Biomedics 55 Evolution (6 čoček)

attributesPrimary

Pondělí 26.8.

cleaner
blank
Přidejte si výhodně roztok:
237 Kč

469 Kč

Dopravci

kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou GLS:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 500 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 500 Kč
69 Kč
99 Kč
ZDARMA
Večerní doručení Večerní doručení – Praha
Skladové objednávky přijaté do 11:00 doručíme tentýž pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
89 Kč
119 Kč

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 500 Kč
29 Kč
59 Kč
ZDARMA


*Při platbě bankovním převodem se doba odeslání může prodloužit o 1 – 2 dny. Balíček odesíláme až po připsání částky na náš účet.

*Česká pošta garantuje doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.


*Večerní doručení: Pro skladové objednávky přijaté do 11:00 můžete očekávat doručení ten samý den mezi 18:00 a 22:00. V den doručení obdržíte SMS s heslem pro převzetí balíčku. Při platbě na dobírku mějte prosím připravenou hotovost, dopravce bohužel nemá k dispozici platební terminál.
 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 149 x

TopVue Plus (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Plus jsou měsíční kontaktní čočky vyrobené z hydrogelového materiálu Methafilcon A, s vysokým obsahem vody a také ochranným UV filtrem.

Cena: 336 Kč
Ušetříte: 133 Kč
Poštovné: ZDARMA
Přejít na produkt
Garance vrácení peněz
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 4 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši.

Komentáře

Přidat komentář

Zdeňka Davidová

Dobrý den, když jsem začala nosit kontaktní čočky, používala jsem Surevue se zakřivením 8,80, ale ty se přestaly vyrábět a pořád nemohu najít úplně adekvátní náhradu. Nemám žádné jiné poruchy vidění, jen nevidím na dálku. Myslíte, že tyto by Surevue mohly nahradit? Ještě jsem zkusila Clear58. Předem děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Zdeňko, díky za otázku. Vhodnou náhradou by mohly být čtrnáctidenní čočky Acuvue Oasys nebo měsíční čočky Acuvue Vita. Ideální by bylo, kdybyste navštívila očního specialistu, který tyto čočky odborně aplikuje a nejdříve je u něj vyzkoušela. Budeme pak mít jistotu, že jsou čočky zcela vhodné. Pokud bychom Vám mohli pomoci s něčím dalším, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Kamil

Dobrý den, přecházím z čoček Frequency 55 (zakřivení 8,9, dioptrie -1,75, průměr 14,2). Jako náhrada se zakřivením 8,9 se jeví jako vhodné Biomedics 55 Evolution, avšak tyto jsou označeny jako asferické, což Frequency 55 (modrý obal) nebyly. Je možné je tedy použít? (samozřejmě jsem si vědom, že nemusí oku sednout, ale zajímá mě spíš přechod ze sférických na asférické) Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kamile, díky za otázku. Asférický design čočky bývá prezentován jako výhoda. Asférické kontaktní čočky mají lehce odlišnou zadní plochu. Uvádí se, že čočky nejsou zakřiveny kulovitě, ale spíše se postupně zplošťují. Asférické čočky jsou vhodné pro korekci nízkých hodnot astigmatismu a také eliminují sférické aberace, které vznikají za šera a jiných špatných světelných podmínek. Samozřejmě jsou ale i nositelé, kterým tato konstrukce čočky nevyhovuje. Ideální je čočky před nákupem vyzkoušet. Proto raději zvažte návštěvu kontaktologa, který by provedl reaplikaci kontaktních čoček. V případě, že budete mít další otázky, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Kateřina

Dobrý den, velmi děkuji za Vaši odpověď a doporučení (viz 11.12. 2017). S pozdravem, Kateřina

Kateřina

Dobrý den, hledám náhradu kontakních čoček za Frequency 55 (-3,00/ 8,60/14,2). Podle pročtených komentářů se mi jeví vhodné Biomedics Evolution nebo TopVue Plus, ty mají s Frequency totožný materiál Methafilcon A. Mám na Vás 3 otázky: 1) Hledám co nejšetrnější kont. čočky (propustnost kyslíku, obsah vody). Ráda bych se informovala, proč u čoček Biomedics někteří prodejci uvádí propustnost 20 Dk/t a zde 27Dk/t? 2) Dá se porovnat, který z materiálů: Methafilcon A nebo Ocufilcon D je pro oko šetrnější? 3) Je ve Vaší nabídce ještě jiný produkt, který by byl vhodnou náhradou za Frequency 55, byl by ale k oku šetrnější než výše zmiňované alternativy? Předem děkuji za Vaši odpověď, Kateřina

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kateřino, děkujeme za Váš dotaz. Ano, námi doporučované náhrady jste si našla správně. K Vašim otázkám… Zvolit nejšetrnější kontaktní čočky není tak úplně možné. U kontaktní čoček nejde o šetrnost. Všechny kontaktní čočky jsou zdravotnická optická pomůcka a musí být schváleny různými odbornými procesy. Šetrné tedy musí být v každém případě. U kontaktních čoček jde především o pohodlí během nošení. Pro každé oči je třeba vybrat si kontaktní čočky s ohledem na individuální potřeby. I kdyby kontaktní čočky měly nejvyšší možnou propustnost kyslíku, Vám by mohly být při nošení nepříjemné, protože Vaše oči dávají přednost hydrogelovému materiálu, u kterého dominuje obsah vody. Z našeho pohledu představují nejšetrnější metodu nošení kontaktní čočky jednodenní. Každý den nositel použije úplně novou kontaktní čočku, což zaručuje, že si do oka nevloží nedokonale vyčištěnou čočku, ze které nemusely být odstraněny všechny usazeniny a nečistoty. Pokud jde o údaj o propustnosti kyslíku, u kontaktních čoček Frequency 55 uvádíme propustnost 24 Dk/t a tato informace pochází od výrobce – CooperVision. V předchozích větách jsme tedy pravděpodobně zodpověděli i Vaší druhou otázku. Podle našich informací společnost CooperVision neurčila žádnou náhradu, na kterou by nositelům doporučovali přejít bez porady se svým lékařem. Nákup nových kontaktních čoček bez předchozího vyzkoušení a porady s kontaktologem s sebou může nést nepříjemné riziko zbytečné finanční investice. Kontaktní čočky TopVue ale toto riziko eliminují, díky službě Garance vrácení peněz. Doporučujeme Vám vyzkoušet čočky TopVue Plus a také jednodenní TopVue Elite. Když Vám čočky nebudou při nošení příjemné, můžete nám je při dodržení podmínek vrátit. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

Petra

Dobrý den,sháním kontaktní čočky Sensia od CooperCision.Je možné ,že to jsou tyto čočky 55Evolution?Vůbec nevím kde je mám sehnat. Děkuji moc za odpověď. Petra

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petro, děkujeme za Váš dotaz. My známe čočky Sensia jako jednodenní a těm odpovídají MyDay daily disposable. Čočky mají totožné vlastnosti, jsou pouze přebaleny do jiné krabičky dané optiky. Pokud budete mít další otázky, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

Přemek

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi modrou a bílou krabičkou u těchto čoček? Nikdy jsem si u svých čoček nevšimnul, že by byly označené jako asférické. Nosil jsem roky Focus Visitint a po jejich zrušení jsem začal objednávat Biomedics 55 a chodila modrá krabička. Nyní bílá

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Přemku, kontaktní čočky jsou identické, došlo pouze ke změně designu krabičky. Děkujeme za Váš dotaz, hezký den.

KaVara

Tohle jsou profit Asphere. Stejný materiál, zakřivení i průměr. Jen cena je o dost lepší ;-)))

Jakub Přikryl

Dobrý den. Sháním se po čočkách Mediflex 55. Podle všeho se jedná o tyto čočky. Je tomu tak?

Zákaznický servis

Dobrý den, skutečně se jedná o totožné kontaktní čočky, které pouze Výrobce CooperVision distribuuje pod několika odlišnými názvy v závislosti na prodejci čoček. Pro ujištění doporučujeme srovnat parametry čoček.

Zdeněk Vinter

Dobrý den, hledám kontaktní čočky Pro-fit asphere. Na internetu jsem se dopátral, že by Profit asphere mohly být tyto čočky. Můžete mi prosím poradit?

Zákaznický servis

Dobrý den, ano skutečně se jedná o totožné čočky výrobce CooperVision – Biomedics 55 Evolution, které jsou pouze vyráběny pod privátním názvem pro určitého prodejce. Pro ujištění doporučujeme srovnat parametry čoček (zakřivení, průměr, materiál).

mirsanka

Aky je rozdiel medzi tymito sosovkami a frequency 55?

Zákaznický servis

Dobrý den, rozdíl mezi těmito čočkami spočívá v použitém materiálu, propustnosti kyslíku a v neposlední řadě také v obsahu UV filtru (Biomedics 55 Evolution jsou opatřeny UV filtrem). Srovnat uvedené parametry můžete v tabulce „vlastnosti“ umístěné pod textem na detailu produktu.

Petr

Dobrý den, co se stane, když v těchto čočkách usnu např. na půl nebo tři čtvrtě hodiny ? Díky

Zákaznický servis

Dobrý den, při tak krátkém spánku by nemělo hrozit žádné riziko.

Láďa

Dobrý den, chci se zeptat, zda jsou tyto čočky stejné, jako čočky "iWear DR Comfort", jak je i někde na jiném webu uvedeno. Děkuji, Láďa

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, skutečně se jedná o čočky Biomedics 55 Evolution, které vyrábí společnost CooperVision, pouze pod jiným jménem pro síť prodejen Grand Optical. Pro ujištění, že se jedná skutečně o čočky totožné, můžete srovnat jejich parametry (propustnost kyslíku, obsah vody, průměr a zakřivení) a materiál.

Irena

Dobrý den, když se dívám na nabídku kontaktních čoček, tak vidím,že všechny se od 6 dioptrií výše nabízí pouze v rozdílech půl dioptrie. U nižších se nabízí i čtvrt či třičtvrtě dioptrie. Ráda bych se zeptala, zda se vpůlkách vyšší dioptire nevyrábí nebo jestli je pouze nenabízíte. Konkrétně mám problém, že 9 dioptrií je mi málo a 9,5 už moc. Děkuji, Irena

Zákaznický servis

Dobrý den, výrobce nevyrábí tyto kontaktní čočky od dioptrie 6 po čtvrtkách. Doporučovali bychom Vám konzultovat vhodnou volbu kontaktních čoček a dioptrické síly (popř. odborné přeměření Vašich očí) s očním lékařem.

Jiřina Vlachová

Jsou tyto čočky vhodné i pro občasné přespání?

Zákaznický servis

Dobrý den. Biomedics 55 Evolution nejsou vhodné pro občasné přespávání.

Kontaktní čočky Biomedics 55 Evolution

Biomedics 55 Evolution měsíční hydrogelové čočky společnosti CooperVision. Na český trh byly uvedeny roku 2005 a od té doby se těší mezi nositeli kontaktních čoček celkem značné obliě.

Asférická zadní plocha

Čočky Biomedics 55 Evolution představují vydařený hydrogelový produkt s asférickou zadní plochou a perfektní optickou konstrukcí. Vyznačují se především svým velmi tenkým provedením, což z nich činí pohodlné a dobře snášené čočky.

Ochrana před UV zářením

Integrovaný UV filtr chrání nejdůležitější oční části před škodlivým zářením. Aby byla ochrana proti UV paprskům co nejúčinnější, je třeba doplňovat kontaktní čočky ještě slunečními brýlemi – je pak chráněna nejen rohovka a zornice, ale i bělima a oční okolí.

Jak pečovat o čočky Biomedics 55 Evolution (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.90, 8.80, 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 48 měsíců a více
Obsah vody: 55%
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +8.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Ocufilcon D
UV filtr: Ano