Biotrue ONEday for Astigmatism (30 čoček)

599 Kč
90% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Biotrue ONEday for Astigmatism

Jednodenní kontaktní čočky vyrobené z hydogelového materiálu představují velmi pohodlnou a příjemnou variantu nošení kontaktních čoček. Jednorázové kontaktní čočky nevyžadují žádnou péči a Biotrue ONEday for Astigmatism vás zbaví všech nepříjemností, které způsobuje astigmatismus. Zapomeňte na neostré vidění i bolesti hlavy. Kontaktní čočky Biotrue ONEday for Astigmatism zde v balení 30 kusů.

Udržování vlhkosti = nekončící pohodlí

Bausch & Lomb vytvořil studii, v jejímž rámci byly Biotrue ONEday for Astigmatism testovány a je prokázáno, že tyto kontaktní čočky jsou schopny udržet si až 98 % své vlhkosti po dlouhých 16 hodin. Podíl vody v materiálu čoček Biotrue ONEday for Astigmatism je 78 %. Vaše oči budou v pohodlí od rána do večera a i citlivé oči jistě budou s čočkami nadmíru spokojeny.

Prodyšnost a design kontaktních čoček Biotrue ONEday for Astigmatism

I když jsou tyto jednodenní torické kontaktní čočky vyrobeny z hydrogelového materiálu, jejich propustnost kyslíku je na poměrně vysoké úrovni. Prodyšnost 42 Dk/t zajistí zdravý vzhled očí po celou dobu nošení. Pro jednodenní kontaktní čočky jde o naprosto optimální propustnost kyslíku.
Design čoček Biotrue ONEday for Astigmatism nese název „Peri-ballast“ a jde o konstrukci, kde je vynecháno prizma čočky. Tím pádem čočka není v daných místech tlustší a nedochází ke snížení propustnosti kyslíku z důvodu zhuštění materiálu. Konstrukce čoček dále zajistí jasné vidění bez nežádoucího oslnění.
Čočky mají na šesti hodinách značku, která indikuje správnou polohu při nasazování. Materiál čoček je lehce modře zabarven. Pro ochranu očí je do čoček Biotrue ONEday for Astigmatism zaveden UV filtr.

Vlastnosti - Biotrue ONEday for Astigmatism (30 čoček)

Výrobce: Bausch and Lomb
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.40
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 42 Dk/t
Obsah vody: 78%
Jméno produktu: Biotrue ONEday for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrický rozsah: od -9.00 do +4.00
Materiál: Nesofilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

Gelone 1-day for Astigmatism (30 čoček)

  • Stabilita čočky ve správné poloze
  • Celodenní hydratace
  • Jemné okraje nedráždí oční víčka
  • UV filtr
  • Garance vrácení peněz
Cena: 699 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?
František

Dobrý den, mohu poprosit o radu? Na pravé oko mám předepsáno: Dpt: -7.50, Cylindr: -1.75, Osa: 30° ... tato kombinace prý však neexistuje, ani u jiných produktů jednodenních torických čoček. Mohu se zeptat, jaká je alternativa? Děkuji mockrát a hezký den.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Františku, děkujeme Vám za otázku. V této dioptrické kombinaci se skutečně čočky nevyrábějí. Vzhledem k tomu, že máte poměrně vysoké dioptrické hodnoty, netroufáme si takto na dálku nic konkrétního doporučit. Obraťte se prosím na pomoc kontaktologa, který Vám s aplikací čoček pomůže a na základě Vašich potřeb upraví dioptrické hodnoty tak, aby Vám byla korekce zraku komfortní. Děkujeme Vám za pochopení. Hezký den.

Michaela

Krásný den, prosím také o radu, jaké čočky volit při optimální korekci -2,00 -0,5 ax 175° . Děkuji moc za radu.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Michaelo, děkujeme Vám za otázku. Rozvíjí se u Vás astigmatismus, protože jsou však Vaše cylindrické hodnoty příliš malé, bude nutné je přepočítat na sféru. Ke korekci zraku Vám tak budou stačit sférické čočky s hodnotou dioptrie -2,25. Z našeho sortimentu bychom Vám doporučili kontaktní čočky TopVue Daily. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla zájem o čočky Biotrue ONEday, sférickou variantu naleznete ZDE. Dovolte nám Vás upozornit, že byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Michaela

Dobrý den, prosím o radu jaké čočky volit dle předpisu na brýle. PO: sph -3,00, cyl -0,75, osa 165 LO: sph -3,00, cyl -1,25 osa 0 Děkuji a pohodový den.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Michaelo, děkujeme Vám za otázku. Tyto čočky jsou velmi dobrou volbou. Pro nákup čoček však bude nutné dioptrické hodnoty upravit. Pro pravé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,00, cylindru -0,75 a osy 170°. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,00, cylindru -1,25 a osy 180°. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Veronika

Dobrý den, chtěla jsem poprosit, zdali by jste mi poradili, jaké hodnoty mám u těchto čoček zadat, když mám na pravém oku dioptrie -2,5, cylindr -0,75 , levé oko -3,0 a cylindr žádný (usuzuji tedy, že na druhé oko si budu muset koupit čočky bio true bez označení pro astigmatismus). Dosud jsem nosila čočky acuvue truEye, ale začínají mi v pravém oku vadit a pamatuji si, že bio true mi dříve žádný problém nedělaly. Mám u těchto pro astigmatismus také ubrat 0,25 na dioptriích, nebo se to u těchto nedělá? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Veroniko, děkujeme Vám za otázku. Ano, ke korekci levého oka Vám postačí sférická čočka Biotrue ONEday. Ke korekci pravého oka již budete potřebovat tuto torickou (astigmatickou) verzi čoček s hodnotou dioptrie -2,50, cylindru -0,75 a osy, kterou jste neuvedla. Pokud by hodnota osy nebyla celá desítka, hodnotu zaokrouhlete dle matematických pravidel na celou desítku. Úprava brýlových hodnot pro nákup kontaktních čoček se dělá od hodnot dioptrie -3,50 a +3,25. U astigmatismu hraje roli celý zápis. Někdy je úprava nutná, a někdy, jako nyní ve Vašem případě, zůstávají brýlové dioptrické hodnoty stejné i pro nákup kontaktních čoček. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Nikol

Dobrý den, měla bych dotaz. Již několik let používám sférické čočky TopVue Daily, i když mám na levém oku astigmatismus. Poslední dobou mi klasické čočky na levém oku vadí čím dál tím víc. Proto bych si ráda objednala tórické. Mám na levém oku naměřeno - dioptrie - 3,25, cylindr =1.0 a osa cylindru 143°. Mám také sušší oči. Díky vysokému obsahu vody a vyšší propustnosti kyslíku si myslím, že typově by mi mohly tyto čočky sedět, ale nevím, jaké hodnoty cylindru a osy zvolit. Poradili byste mi? Děkuji předem za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Nikol, děkujeme za otázku. Biotrue ONEday patří ke kontaktním čočkám s nejvyšším podílem vody. Jejich materiál je tedy velmi jemný a přizpůsobivý. Dle tabulek se doporučuje úprava na hodnoty: dioptrie -3,25, cylindr -0,75 a osu 140°. Bohužel Vám nemůžeme slíbit, že Vám budou čočky vyhovovat. Rozhodující je pocit po vyzkoušení. V případě, že budete mít jakékoli další otázky, určitě nám napište. Zatím Vám přejeme hezký den.

Denisa Véghová

Dobrý den, měla bych dotaz. V současné době nosím čočky Acuvue Oasys for Astigmatism, ale již delší dobu mě trápí tvorba usazenin. Zkouším po poradě s oční lékařkou různé typy čoček. Dotaz zní, jestli je velký problém ve změně zakřivení, příp. průměru? Moje současné mají zakřivení 8.60 a průměr 14.50. Ráda bych vyzkoušela tyto Biotrue ONEday, ale mají zakřivení 8.40, je to problém? Díky za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Deniso, díky za otázku. Bohužel na ni nemáme jednoznačnou odpověď. U kontaktních čoček nemá zakřivení samo o sobě příliš velký význam. Velmi záleží na vlastnostech materiálu čoček. Biotrue jsou čočky z hydrogelového materiálu s velmi vysokým obsahem vody. Takové čočky bývají velmi jemné a přizpůsobivé. Na změny parametrů a materiálu reagují oči každého nositele trochu jinak. Pokud nemůžete najít vhodné čočky, navštivte kontaktologa, který Vám v rámci aplikace čoček může nabídnout více typů na vyzkoušení. Vybírání čoček na vlastní pěst pro Vás bude zbytečně finančně náročné. Kdybychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.