Caterpillar CTO Dacite 005

Dámské Pánské
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
137 mm
Další rozměry
18 mm
145 mm
33 mm 56 mm
Skladem
Kdy odešleme: Středa 10.8.
Poštovné zdarma

Značkové brýle Caterpillar

Caterpillar už dávno není jen značkou těžké techniky. Do svého portfolia zařadila značka nejen praktickou a funkční pracovní obuv a oděvy, ale také stylové brýle. Dioptrické i sluneční brýle Caterpillar v sobě nesou kvalitu, moderní technologie, spolehlivost i trvanlivost. Můžete si být jistí, že brýle CAT zvládnou i drsnou a náročnou práci na stavbě!

O tomto modelu:

Vyrobíme vám dioptrické brýle přesně na míru!
Do těchto stylových obrub vám zasadíme dioptrické či nedioptrické brýlové čočky, které jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného plastu. V základní verzi mají skla ochranný UV filtr a povrchové úpravy, které zlepšují kvalitu vidění (antireflex), regulují usazování nečistot na sklech (samočisticí vrstva) a odpuzují z čoček vodu (hydrofobní vrstva).
U brýlových čoček jsou k dispozici i nadstandardní úpravy jako blue blocker (filtr modrého světla), samozabarvovací efekt a sluneční brýlové čočky.
Stranice brýlí jsou flexibilní a přizpůsobí se tvaru hlavy. Skla brýlí jsou zasazena do polorámových obrub. Brýle vypadají decentně a zajímavě. Brýle mají rám vyroben převážně z kovu, což je právě velký trend!
Brýle dostanete v originálním pouzdře. Barva brýlí je lesklá. Barva brýlí je matná.