Cébé Outspeed CS32703

Dámské Pánské
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
140 mm
Další rozměry
15 mm
125 mm
41 mm 55 mm
Skladem
Kdy odešleme: Pondělí 22.8.
Poštovné zdarma
1 799 Kč

Značkové brýle Cébé

Značka zrozena v srdci francouzského pohoří Jura. V počátcích sportovní brýle nosilo mnoho horolezců, kteří poté pomohli přizpůsobit brýle i pro nejextrémnější podmínky. Značka CéBé má však kolekci sportovních brýlí velmi pestrou a vyberou si tak profesionálové i amatéři nejrůznějších sportů a zálib.

O tomto modelu:

Sluneční brýle jsou skvělým módním doplňkem, který zároveň chrání váš zrak. Zrcadlová úprava skel je velmi populární především z módního hlediska. Zrcadlovky jsou ale i praktické - výrazně snižují únavu a podráždění očí slunečním zářením. Obruby jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného plastu.
Brýlové čočky poskytují 100% ochranu proti UV záření. Vaše oči jsou dokonale chráněné proti UVA i UVB paprskům. Skla brýlí jsou tmavá a propouští 8 - 18 % světla. Takové zatmavení je vhodné jako ochrana před silným sluncem.
Brýle dostanete v originálním pouzdře.
Brýle se skvěle hodí na všechny venkovní aktivity. Jejich tvar je dokonale praktický a anatomický, takže vám nebudou při sportu nijak překážet. Jejich funkčnost oceníte při běhu, na kole, při horské turistice... Barva brýlí je matná.