Cébé Outspeed CS32705

Polarizovaná Dámské Pánské
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
141 mm
Další rozměry
15 mm
125 mm
41 mm 55 mm
Skladem
Kdy odešleme: Středa 17.8.
Poštovné zdarma
2 299 Kč

Značkové brýle Cébé

Značka zrozena v srdci francouzského pohoří Jura. V počátcích sportovní brýle nosilo mnoho horolezců, kteří poté pomohli přizpůsobit brýle i pro nejextrémnější podmínky. Značka CéBé má však kolekci sportovních brýlí velmi pestrou a vyberou si tak profesionálové i amatéři nejrůznějších sportů a zálib.

O tomto modelu:

Sluneční brýle jsou skvělým módním doplňkem, který zároveň chrání váš zrak. Zrcadlová úprava skel je velmi populární především z módního hlediska. Zrcadlovky jsou ale i praktické - výrazně snižují únavu a podráždění očí slunečním zářením. Skla brýlí mají polarizační úpravu. Zabraňují tak oslnění, které může vzniknout při odrazu slunečních paprsků od vodní hladiny, sněhu, skla... Tato úprava je skvělá pro aktivní řidiče a například také pro rybáře. Obruby jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného plastu.
Brýlové čočky poskytují 100% ochranu proti UV záření. Vaše oči jsou dokonale chráněné proti UVA i UVB paprskům. Skla brýlí jsou tmavá a propouští 8 - 18 % světla. Takové zatmavení je vhodné jako ochrana před silným sluncem.
Brýle dostanete v originálním pouzdře.
Brýle se skvěle hodí na všechny venkovní aktivity. Jejich tvar je dokonale praktický a anatomický, takže vám nebudou při sportu nijak překážet. Jejich funkčnost oceníte při běhu, na kole, při horské turistice... Barva brýlí je matná.