Čisticí sprej na brýle Crullé Anti-fog 30 ml

89 Kč
92% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Čtvrtek 18.8. vyberte parametry
89 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč

Čistící sprej na brýle Crullé Anti-fog

Zajisté se vám stala situace, kdy v chladném počasí vejdete do vnitřních prostor a náhle nevidíte na krok, protože se vám zamlžily brýle.
Aby byly vaše brýlové čočky za každých okolností čisté a průhledné, mějte u sebe čistící sprej na brýle Crullé Anti-fog.

Tento sprej lze použít na čištění dioptrických, sportovních i slunečních brýlí, nebo na čištění fotografických čoček, displej smartphonu atd.

Jak čistící sprej na brýle Crullé Anti-fog správně použít?

Použití je velmi snadné.
Čistící sprej na brýle Crullé Anti-fog nastříkejte na klasický hadřík z mikrovlákna a otřete brýlové čočky z obou stran do čista.
Hadřík složte a uložte ho na čisté místo.
Po každé manipulaci se sprejem Crullé Anti-fog si důkladně umyjte ruce.

Vlastnosti - Čisticí sprej na brýle Crullé Anti-fog 30 ml

Barva: Průhledná
Výrobce: Crullé
Objem: 30 ml
Použití brýlí: Módní brýle

Komentáře (1)

Monika Šilhánová

Dobrý den, potřebovala bych vědět, zda je tento sprej vhodný i na plastová skla dioptrických brýlí, opatřená antireflexní vrstvou, případně dalšími povrchovými úpravami. Prosím i o informaci o vhodnosti také na skleněné brýlové čočky. Děkuji.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Moniko, děkujeme Vám za otázku. Ano sprej je vhodný na čištění dioptrických tvrzených plastových i skleněných brýlových čoček, slunečních brýlí, na čištění fotografických čoček i na displej smartphonu. Nemá vliv ani na další povrchové úpravy čoček. Důležité je, používat na péči o brýlové čočky speciální hadříky z mikrovlákna, které nepoškodí povrchové úpravy brýlových čoček. Hezký den.