Clariti 1 day Toric (30 čoček)

679 Kč
93% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pátek 24.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Popis čoček Clariti 1 day toric

Clariti 1 day toric jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky s každodenní výměnou páru čoček. Tyto jednodenní čočky jsou určeny pro korekci astigmatismu a nabízí širokou škálu kombinací parametrů sférických dioptrií, cylindrických dioptrií a osy. Clariti 1 day toric mají prodyšný materiál, který zásobuje oči dostatečným množstvím kyslíku. Materiál s technologií WetLoc vám poskytne celodenní pohodlné a zdravé nošení v každé situaci. Čočky jsou dostupné v balení po 30 kusech.

Prodyšný silikon-hydrogel

Claritiy 1 day toric jsou vyrobeny z materiálu Somofilcon A, který se řadí do skupiny silikon-hydrogelových materiálů. Materiál tohoto typu poskytne očím dostatečný přísun kyslíku a zároveň čočky obsahují příjemný podíl vody pro pohodlné nošení. K celodennímu pohodlí během nošení přispívá velkým dílem i technologie WetLoc. Tato technologie se stará o to, aby uvnitř zabudovaná vlhkost byla rovnoměrně rozptýlena na povrch čočky Clariti 1 day toric, který tak zůstane neustále vlhký a tím pádem pro oko příjemný.

Kontaktní čočky Clariti 1 day toric mají UVA a UVB filtr, který pohlcuje velkou část škodlivého záření. I tak ale nesmíte zapomínat na celkovou ochranu očí pomocí slunečních brýlí.

Korekce astigmatismu

Astigmatismus je způsoben nerovnostmi na rohovce. Lidé trpící touto vadou si často stěžují na bolesti hlavy a někdy i závratě. Pro korekci je zapotřebí více parametrů a je tedy nutné, aby všechny perfektně seděly. Astigmatismus se napravuje cylindrickou dioptrií a osou, a protože je vada často spojena s krátkozrakostí nebo dalekozrakostí, tak také sférickou dioptrií.

Rodina čoček Clariti 1 day

CooperVision uvedl Clariti 1 day jako ucelenou rodinu kontaktních čoček, které nabízí produkty pro korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti - Clariti 1 day, astigmatismu - Clariti 1 day a presbyopie - Calriti 1 day.

Vlastnosti - Clariti 1 day Toric (30 čoček)

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.30
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Obsah vody: 56%
Propustnost kyslíku: 57 Dk/t
Jméno produktu: Clariti 1 day Toric
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -9.00 do +4.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Somofilcon A
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

Gelone 1-day for Astigmatism (30 čoček)

  • Stabilita čočky ve správné poloze
  • Celodenní hydratace
  • Jemné okraje nedráždí oční víčka
  • UV filtr
  • Garance vrácení peněz
Cena: 699 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Eliška Janáková

Dobrý den, na jednom oku mám -1,5 dioptrií, cylindr -0,75 a osu 75. Mohla bych Vás poprosit o radu, jakou osu vybrat, když 75 není v nabídce? Předem moc děkuji. Hezký den.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Eliško, děkujeme Vám za otázku. Brýlové dioptrické hodnoty je často nutné pro nákup torických čoček upravovat, protože se vyrábějí v omezeném rozsahu. Ve Vašem dioptrickém zápise bude potřeba upravit jen hodnotu osy. Tato hodnota se zaokrouhluje dle matematických pravidel na celé desítky. To znamená, že Vaše hodnota osy bude 80°. Správně byste však měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Na této mapě si můžete najít očního specialitu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje a mohl by Vám pomoci. Pakliže se rozhodnete čočky zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, nebo byste chtěla zkontrolovat i brýlový dioptrický zápis pro druhé oko, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Jana Jarošová

Dobrý den, na jednom oku mám dioptrie -3,25, cylindr -0,50 a osu 180. Druhé oko je -2,25, cylindr -1,00 a osu 170. Jsou tyto čočky vhodné, pokud si vyberu místo cylindru -1,00 cylindr -0,75? Děkuji. Jarošová

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Jano, děkujeme Vám za otázku. Ke korekci zraku budete na každé oko potřebovat jiný typ čočky. Na první oko z Vašeho zápisu budete potřebovat sférickou kontaktní čočku např. Clariti 1 day s hodnotou dioptrie -3,25. Ke korekci druhého oka pak budete potřebovat torickou (astigmatickou) čočku s hodnotou dioptrie -2,25, cylindru -0,75 a osy 170°. Správně byste však měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu, který s výrobcem čoček spolupracuje. Pakliže se rozhodnete čočky zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Barbora Štaflová

Dobry den, normalne nosim mesicni kontaktni cocky a na jedno oko mam toricke cocky. Nyni bych si chtela koupit jednodenni, ale nemuzu najit cocky v me specifikaci: Cylindr: -0,75 Osa: 80 Zakriveni: 8.70 Prumer: 14.50 Vadi kdyz bude prumer mensi nez mam u tech mesicnich? Dekuji za odpoved Bara

Zákaznický servis

Dobrý den, Barboro, děkujeme za otázku. V průměru kontaktní čočky lze tolerovat rozdíl 0,20 mm. Ve Vašem případě rozdíl činí 0,10 mm, a proto by neměl být menší průměr problém. Nicméně průměr není jediný faktor, který ve změně kontaktních čoček hraje roli. Důležitý je i materiál, zakřivení a konstrukce samotné čočky. Proto bychom Vám doporučovali nejprve navštívit kontaktologa, který by Vám s hledáním jednodenních kontaktních čoček pomohl, aby se pro Vás nákup on-line nestal zbytečnou investicí. Hezký den.