Clear 1-Day (30 čoček)

529 Kč
92% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 22.7. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Kontaktní Clear 1-Day

Clear 1-Day jsou jednodenní kontaktní čočky výrobce ClearLab. Díky svému asférickému designu poskytují nositeli celodenní komfort a umožňují korekci slabého astigmatismu. Zajišťují jasné a ostré vidění i v situacích, které oči zatěžují nebo namáhají - při práci na počítači, při řízení vozidla za šera a při dlouhodobém pobytu v klimatizovaném prostoru.

Použitý materiál

Kontaktní čočky Clear 1-Day jsou vyrobeny z biokompatibilního materiálu na bázi přirozeného vnitřního prostředí oka. Vysoký obsah vody udržuje stabilní zvlhčení oka po celý den a minimalizuje dehydrataci čočky. Tyto čočky proto ocení zejména lidé trpící pocitem suchých očí.

Technologie AQUAGRIP

Technologie AQUAGRIP zajišťuje schopnost čoček vázat na sebe velké množství vody, zlepšuje jejich odolnost vůči dehydrataci a zvyšuje jejich smáčivost. Nositeli tak čočky Clear 1-Day zajišťují celodenní komfort a jejich užívání je příjemné po celou dobu, kdy jsou nasazeny v očích.
technologie Aquagrip - Clear 1-Day

Způsob nošení

Clear 1-Day jsou určeny ke každodennímu užívání. Představují jeden z nejzdravějších a nejpohodlnějších způsobů nošení kontaktních čoček, neboť odpadá nutnost jejich každodenní dezinfekce. Večer je použitý pár čoček vyhozen a druhý den prostě nahrazen párem novým. Krátká doba užívání jednoho páru také výrazně snižuje tvorbu usazenin na povrchu čoček, která může zapříčinit podráždění očí.

Jak pečovat o kontaktní čočky Clear 1-Day (30 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti - Clear 1-Day (30 čoček)

Výrobce: ClearLab
Zakřivení (BC): 8.80, 8.70
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 25,38 Dk/t
Obsah vody: 58%
Jméno produktu: Clear 1-Day
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Materiál: Hioxifilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Blue Blocker (30 čoček)

  • Filtrují modré světlo z obrazovek
  • Předchází digitální únavě zraku
  • Chrání před syndromem suchého oka
  • Garance vrácení peněz
Cena: 449 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Gabriela Marečková

Dobrý den, čočky jsem používala naposledy někdy před 18 lety občasně. Tehdy jsem v nich moc dlouho nevydržela, hrozně mi v nich vysychaly oči. Chtěla bych teď zkusit nějaké už novější jestli bych je už snášela lépe . Chci se zeptat , když vám napíšu údaje z predpisu na brýle, tak mi podle toho čočky uděláte? Dioptrie vím, ale ty dva další údaje co jsou v objednávce ne. Děkuji za odpověď . Marečková Gabriela

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Gabrielo, díky za otázku. Kontaktní čočky v naší nabídce jsou vyráběny sériově v pestré škále parametrů. Nevyrábí se na základě zadané objednávky. Když nám opíšete hodnoty dioptrií, případně cylindrů a osy, včetně plusových/minu­sových znamének, rádi Vám poradíme, jaké hodnoty u jakých kontaktních čoček vybrat. Napište nám prosím další komentář. Zatím Vám přejeme hezký den.

Jan

Dobrý den, mohu nosit tyto čočky i pokud nemám vadu astigmatismus? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jane, děkujeme za Váš dotaz. Tyto kontaktní čočky nejsou určeny ke korekci astigmatismu. Pokud jsou vlastnosti materiálu vhodné pro Vaše oči, jistě je můžete nosit. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.