Garance vrácení peněz

TopVue Monthly (6 čoček) + roztok Gelone 360 ml

588 Kč 536 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
TopVue Monthly (6 čoček)
Kdy odešleme? pátek 21.6. vyberte parametry
Běžná cena 349 Kč
Roztok Gelone 360 ml
Kdy odešleme? pátek 21.6. vyberte parametry
Běžná cena 239 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
588 Kč 536 Kč

TopVue Monthly (6 čoček) + roztok Gelone 360 ml


  • Nákupem kontaktních čoček a roztoku v balíčku ušetříte oproti nákupu položek samostatně.

Kontaktní čočky TopVue Monthly

Kontaktní čočky TopVue Monthly jsou pohodlné a velmi dobře snášené měsíční hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které společně zajišťují extrémně vysokou hydrataci a udržují pocit pohodlí po celý den. Navíc čočky mají velmi tenké okraje, které zajistí hladký a plynulý pohyb víčka po oku bez jakýchkoli nepříjemných pocitů.

Roztok na kontaktní čočky

Gelone je víceúčelový roztok určený k čištění a uchovávání všech typů měkkých kontaktních čoček. Díky svému unikátnímu složení, které vzniklo kombinací dezinfekčních složek a kyseliny hyaluronové, je roztok Gelone vhodný i pro ty nejcitlivější oči. Čistící složky roztoku spolu s antibakteriálním pouzdrem s ionizační úpravou (které je součástí balení) tvoří dokonalý systém dezinfekce. Kyselina hyaluronová naopak dodává čočkám potřebnou pružnost, měkkost a vlhkost.

Vlastnosti - TopVue Monthly (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 38%
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +4.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Polymacon
Jméno produktu: TopVue Monthly
UV filtr: Ano
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Vlastnosti - Roztok Gelone 360 ml

Výrobce: Soleko
Typ roztoku: Univerzální
Objem: 360 ml
Expirace: 12 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Hyaluronát sodný: Ano
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (22)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Barbora Varsányiová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na jak dlouho vydrží 360 ml roztok - je to na měsíc nebo..? A za jak dlouho po otevření je nutné jej spotřebovat? Děkuji.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Barboro, děkujeme Vám za otázku. Roztok o objemu 360 ml obvykle vydrží na 1 měsíc nošení čoček, a to za předpokladu, že čočky nosíte každý den. V případě, že čočky nosíte nepravidelně, roztok vydrží o něco déle. Použitelnost roztoku od prvního otevření jsou 3 měsíce. Hezký den.

Dagmar Červinková

Dobrý den, nosím multifokální brýle, dálka - 3 a - 3,5, blízko 1.75 a 2,25. Lékařská zpráva - 3,0 Dsf 5/5 a - 3,5 Dsf 5/5, do bl. nejlépe add +1,25 Dsf J. č. 1. Zvažuji multifokální čočky, jaké dioptrie byste mi doporučili ? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Dagmar, děkujeme za Vaši otázku. Doporučili bychom Vám vyzkoušet čočky TopVue Air Multifocal s dioptrií -3,00 a adicí +1,00 pro jedno oko a pro druhé oko dioptrii -3,25 a adici +1,00. U čoček je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže jsou ideální na vyzkoušení. Pokud se budete chtít zeptat na něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Trojanová Maxmiliána

U mě všechno v nejlepším pořádku. Čočky pohodlné. Roztok se o ně perfektně stará. Cena super.

Malina Réza

V balíčku vyjdou produkty levněji, než když kupuji každý zvlášť. Jsem s nimi spokojená.

Andy

U jiných obchodů se mi ještě nestalo, aby mi balík přišel tak rychle. Jinak se zbožím jsem spokojená. Nikdy nebyl problém.

Spokojená P.

Čočky a roztok v téhle kombinaci používám dva roky. Oči jsou takhle spokojené a já taky

Renáta Č.

Obojí naprosto v pořádku. Cena nemá konkurenci. Když jsem začínala nosit čočky, platila jsem u doktorky kolem 500 Kč za roztok a 1 300 Kč!!!!!!!! za krabičku čoček...

Katrin Omelcheno

Roztok se o čočky stará skvěle. Dřív jsem používala na stejné čočky Renu a nedá se to srovnat.

hutr tomáš

balíček si objednávám už asi dva roky. vždycky bylo všechno ok

JULIE

PRO MĚ NEROZLUČNÁ DVOJKA. SKVĚLE K SOBĚ PASUJÍ

Prchalová S.

Roztok i čočky vždy v pořádku. Nenarazila jsem na žádný problém. Snadná a rychlá objednávka. Čočky jsou příjemný a pohodlný.

Antonín S.

Čočky i roztok mě moc mile překvapily. Oproti nákupům v kamenném obchodě se mé peněžence výrazně ulevilo. Obojí mi sedí a při nošení o čočkách po celou dobu nevím. Jsem vážně spokojený.

Petr Nosek

Balíček čoček a roztoku jsem si vyzvedl ještě ten den v optice. Paráda. Takovou rychlost jsem ani nečekal.

Eda L.

Jsem rád, že jsem ušetřil. Kontaktní čočky už kupuji jen u vás.

Tomas Dralek

Dobrý den, všude se říká a píše, že jsou nejlepší jednodenní čočky, ale mně se nejvíc osvědčily měsíční. Jsou fakt super. Chystám se zkusit nějaké další od TopVue, tak půjdu asi do Air nebo Plusu. U roztoku zůstanu. Ten dělá přesně to, co po něm chci.

D.V.

i když je na trhu spousta novinek, já nedám na monthly dopustit. Pořád jsou moje nejoblíběnější. Výhodný balíček je fajn. Mám na obě oči stejnou dioptrii, takže paráda...

Lara T.

Dobrý den momentálně nosím čočky Air Optix Night and Day Aqua BC8.4 DIA13.8 a chci se zeptat jestli TopVue Monthly mi budou sedět? Není to moc velký rozdíl velikostí? A dělaji i silněší dioptrie nebo jen do těch +4 ?Předem děkuji za odpověd.

Zákaznický servis

Dobrý den,

rozdíl v průměru čoček není zanedbatelný, ale protože u TopVue Monthly garantujeme vrácení ceny, můžete je vyzkoušet. Vyrábějí se ale jen do dioptrie +4,00.

Monika Ošťádalová

Dobrý den, momentálně nosím čočky Air Optix Aqua. Bohužel mě ale poslední dobou řežou a proto chci vyzkoušet TopVue Monthly. Doma mám ale celý roztok Air Optix, vadilo by kdybych ho používala na čočky TopVue? Nebo mám radši koupit i roztok stejné značky? Děkuji moc

Zákaznický servis

Dobrý den, pokud jste tímto roztokem čistila čočky AirOptix, pak se nejspíš jedná o roztok určený k čištění měkkých kont.čoček a můžete ho bez obav použít i na TopVue Monthly.

michaela

Dobrý den To jsou mesicni? nikde se me tu nezobrazuje tabulka u těchto :(

Zákaznický servis

Dobrý den, TopVue Monthly jsou měsíční kont.čočky, je tedy nutné je po uplynutí 30 dní od prvního otevření blistru vyměnit.

Jana

Dobrý den, myslíte, že je vhodné, abych si čočky pořídila i přesto, že nemám s čočkami žádné zkušenosti, na vyšetření jsem nebyla a nikdy si je ani nezkoušela sama nandat? Nosím 10 let brýle a čočky bych si chtěla pořídit jen kvůli sportu. Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, v tomto případě doporučujeme návštěvu kontaktologa (=oční lékař nebo optik, zabývající se aplikací kont.čoček) a odborná aplikace. Součástí odborné aplikace je i poučení, jak kont.čočky vkládat do oka a čistit je.

Lucinka

Děkuji za odpověď, a v případě vrácení peněz pouze za tyto čočky z této sady, musím vrátit i roztok?nebo jak poté bude rozdělena cena, v případě vrácení pouze čoček a né celé sady? Děkuji

Zákaznický servis

Roztok vracet rozhodně nemusíte, vrácená částka bude odpovídat hodnotě pouze čoček, která je uvedena na faktuře, která Vám přijde spolu se zbožím.

Lucinka

Dobrý den, je i u této sady garance vrácení peněz u čoček? Děkuji

Zákaznický servis
Dobrý den, ano, garance vrácení peněz platí i na balíčky s čočkami TopVue. Děkujeme za Váš dotaz.