ColourVUE - 3 Tones (2 čočky)


Hodnoceno 108 x

Komentáře

Přidat komentář

Michaela

Dobrý den, mám tmavě hnědé oči ,když si koupím čočky ColourVUE -3 brown, zesvětlí mi můj odstín? Na fotce vypadají světle. Popřípadě který hnědý odstín byste doporučili, aby mi tmavou barvu překryl na světlejší... Moc děkuju za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Michaelo, děkujeme za Váš dotaz. Výsledný efekt je bohužel těžké předem odhadnout. Fotky jsou pouze orientační. Abyste nebyla zklamaná z efektu čoček, doporučujeme Vám jednodenní TopVue Color, které můžete v případě nespokojenosti vrátit v rámci služby Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Eva B.

Dobrý den, objednala jsem si barevné čočky ColourVUE- 3 Tones v zelené barvě a mohu říci, že jak uvádějí, že zajišťují plné překrytí původní barvy, tak to není pravda. Hned, co jsem si je nasadila, tak jediný rozdíl, kterého jsem si všimla, že duhovku zvětší ale barvu nezmění. Je pravda, že moje původní barva je spíše hnědo-zelená a chtěla jsem tím zvýraznit svou zelenou barvu, ale to se bohužel nepovedlo. Jedině co mohu dodat, že opravdu působí přirozeně, tak přirozeně, že si vlastně ani nikdo nevšimne rozdílu.

Petra

Dobrý den,jsem velice spokojena s čočkami 3 Tones blue,perfektně mi sedí ani nevím,že je mám nasazený.Překryjí hnědé oči a zvětšují.Je pravda,že na hnědých nejsou jasně modré ale modrošedé.Přesto jsou krásné.Je s nimi spokojena i dcera.Zkusila jsem i Glamour blue a aqua.Blue na hnědých jsou tmavě modré až do černa,nic moc.Věřim,že na světlých očí jsou pěkné.Zato aqua hnědé překryjí jsou krásné a přirozené.Jen mě mrzí,že s nimi nevidím tak čistě.Na spodní části vidím šedý půlkruh.Je zajímavé,že to vidím více na levém oku i když čočky vyměním.

patrik

Objednal jsem si tyto čočky, s barvou jsem zpokojen, ale problém je v tom, že čočky mi v oku moc nesedí, připadá mi že ta barva mi překrývá moji čočku, prostě s ní nevidím dokonale, vidím přez ni víceméně šedě (v nějakých místeh vidím jak kdyby mlhu, ale objednal jsem si zprávnou velikost aji dioptrie, tkže newím v čem by měl být problém...

Zákaznický servis

Dobrý den, bohužel podle popisovaných obtíží s viděním při nasazené čočce ColourVue 3 Tones nejde s jistotou říci, zda se jedná o výrobní vadu nebo zda vám nesedí čočka z hlediska materiálového či parametrového. Neuvádíte, zda jste již tyto barevné kontaktní čočky měl a podle kterých čoček jste vybíral velikost a dioptrie. Pošlete nám prosím čočky zpět na naši reklamační adresu a my je pošleme na reklamaci k výrobci. Děkujeme

Šuba

Dobry den objednal jsem si u Váš barevné čočky ktere měli byt blue podle nahledu jsou opravdu modre ale když jsem si je dnes vyzkoušel tak to není jak s toho náhledu jasná modrá mužu je vratit nebo nějak vyměnit za jine opravdu modré?

Zákaznický servis

Dobrý den, bohužel nelze vrátit již rozbalené balení kontaktních čoček, které jste již použil. Výsledný efekt všech barevných kontaktních čoček je do jisté míry ovlivněn i přirozenou barvou duhovky oka a světelnými podmínkami, ve kterých jej posuzujeme a proto nemůže být výsledný barevný efekt stejný jako na náhledech.

Honza

Dobrý den asi před měsícem jsem si u vás objednal čočky.Zkusi jsem si je a moc se mi nelíbí.Kamarádka by je chtěla odkoupit ale já neměnil roztok asi 3 týdny.Vadí to??:)Předem děkuji za odpověd

Zákaznický servis

Dobrý den, problém by to být neměl. Jde o to, aby Vaše kamarádka dodržela postup čištění a dezinfekce kontaktních čoček před tím, než si je ona dá do očí.

Andrea P

dobry den kolik stoji postovny kont-cocek?dekuju

Zákaznický servis

Dobrý den, ceny poštovného jsou různé. Ucelený přehled poštovného najdete zde.

nikol

mám hodně tmavé hnědé oči a chtěla bych je mít uplě modré,už jsem měla modré kont.čočky a nepřekryli mi hnědé oči ,tak se chci zeptat jestly tyhle mou hnědou barvu změní na modrou.díky

Zákaznický servis

Dobrý den, kvalita překrytí různých krycích barevných čoček se liší. Barevné kontaktní čočky ColourVUE se mohou pyšnit velmi dobrou schopností překrýt přirozené barvy očí díky inovativnější technologii použité při výrobě. Nutno ale podotknout, že za extrémních světelných podmínek (maximální jas) může být částečně vidět původní barva.

Tina Olahová

Dobry den,chtela bych se zeptat jak se ty dioptrie znaci...??dioptrie svych bryli mam 1,75 na dalku.Jak to mam napsat do vyplneni pred objednavkou kon.cocek??dekuji za odpoved

Zákaznický servis

Dobrý den, pro aplikaci kontaktních čoček je nutná návštěva očního specialisty. Ten po odborném vyšetření (změření) doporučí vhodné kontaktní čočky. Nákup bez odborného vyšetření by mohl znamenat přinejmenším zmařenou investici.

Kontaktní čočky ColourVUE – 3 Tones

ColorVUE – 3 Tones jsou barevné kontaktní čočky společnosti Maxvue Vision, které jsou vyrobeny speciální 3fázovou technikou barvení. Barevný efekt kontaktních čoček závisí na přirozené barvě očí a na světelných podmínkách.

Kontaktní čočky ColorVUE – 3 Tones nabízíme také v dioptrické verzi.

Technologie 3 tónů

ColorVUE – 3 Tones jsou vyrobené za použití 3prstencové barvicí technologie. Jedná se o způsob nanášení jednotlivých vrstev barvy. Na kontaktní čočku se tzv. razítkováním nanesou 2 matriční barvy (černá a hnědá), a poté ještě jedna vrstva finální barvy. Jednotlivé barevné prstence se pak paprskovitě stahují ke středu čočky.

Změna barvy

Technologie tří prstenců zajišťuje plné překrytí původní barvy duhovky. Při hodně silném osvětlení však může dojít k částečnému prosvítání původní barvy oka. Výsledný efekt působí přirozeným dojmem. Obecně však platí, že tmavá barva duhovky se překrývá hůře než světlá. Výsledný barevná změna je také ovlivněna světelnými podmínkami i barvou zvoleného oblečení a doplňků.

Příležitostné i každodenní užívání

ColorVUE – 3 Tones jsou určené k občasnému i každodennímu nošení. Čočky je nutné před spaním vyjmout, očistit a přes noc uchovat v roztoku. Interval výměny činí 90 dní. Obě kontaktní čočky jsou naprosto totožné, proto nezáleží na tom, na které oko jednu z čoček nasadíte.

Vkusný módní doplněk

Barevné kontaktní čočky představují v dnešní době vkusný a žádaný módní doplněk. Při zvolení odpovídající barvy oblečení, bižuterie a ostatních doplňků pak čočky působí výrazněji a oči se stávají dominantou celého obličeje.

Vlastnosti

Výrobce: Maxvue Vision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 2 čočky
Dioptrický rozsah: 0.00
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Expirace: 32 měsíců a více
Obsah vody: 45%
Vyměnit za: 90 dnů
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne