ColourVUE 3 Tones Grey - dioptrické (2 čočky)

339 Kč
Skladem
Barva
  Kdy odešleme? Úterý 18.5. Today vyberte parametry
  Zásilkovna.cz Osobní odběr 7058×
  od 29 Kč
  Česká pošta Česká pošta
  od 69 Kč
  PPL PPL
  od 65 Kč
  339 Kč
  Mohlo by se Vám také líbit:

  Popis čoček ColourVue 3 Tones Grey

  Přejete si šedé oči? Dioptrické barevné čočky ColourVUE 3 Tones promění vaše přání ve skutečnost. Odstín Grey změní vaši duhovku na šedivou, která dá vašim očím nádech tajemna. Šedé čočky mají kvalitní a přitom velice přirozenou schopnost krytí.

  Péče o tříměsíční barevné čočky

  Tenhle pár čoček vám vydrží 3 měsíce! V čočkách nikdy nespěte! Vždy je z očí vyndejte, opatrně manuálně vyčistěte a uložte na nezbytnou dobu do víceúčelového roztoku určeného pro péči o měkké kontaktní čočky. Na barevné čočky nikdy nepoužívejte roztoky peroxidového typu. Jejich působením by došlo ke znehodnocení barevného efektu čoček.

  Čočky s netradičním motivem pravděpodobně nebudete nosit celých 90 dnů. Je pak nutné dbát na to, aby čočky nezůstaly ležet v pouzdře ve stejné dávce roztoku více než 7 dnů. Po uplynutí maximálně 7 dnů zopakujte proces čištění a čočky uložte do čerstvé dávky roztoku. Aby byly čočky použitelné skutečně celého čtvrt roku, vyžadují důslednou péči. Součástí této péče by měla být i perfektní hygiena rukou a také pravidelná výměna pouzdra.

  Barevné kontaktní čočky ColourVUE 3 Tones

  ColorVUE 3 Tones jsou barevné kontaktní čočky společnosti Maxvue Vision, které jsou vyrobeny speciální 3fázovou technikou barvení.

  Technologie 3 tónů

  ColorVUE 3 Tones jsou vyrobené za použití technologie 3 barevných prstenců. Jedná se o způsob nanášení jednotlivých vrstev barvy. Na kontaktní čočku se tzv. razítkováním nanesou 2 matriční barvy (černá a hnědá), a poté ještě jedna vrstva finální barvy. Jednotlivé barevné prstence se pak paprskovitě stahují ke středu čočky.

  Změna barvy

  Technologie tří prstenců zajišťuje, že čočky ColorVUE 3 Tones, spolehlivě překryjí původní barvu duhovky. Výsledný efekt působí přirozeným dojmem.

  Vlastnosti
  Barva: Šedá
  Výrobce: Maxvue Vision
  Zakřivení (BC): 8.60
  Průměr (DIA): 14.00
  Velikost balení: 2 čočky
  Expirace: 12 měsíců a více
  Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
  Obsah vody: 45%
  Vyměnit za: 90 dnů
  Jméno produktu: ColourVUE 3 Tones
  Dioptrický rozsah: od -0.50 do -6.50
  Materiál: Hydrogel Terpolymer
  Mohu v čočkách spát?: Ne
  UV filtr: Ne
  Chytrá alternativa
  Poštovné
  zdarma

  TopVue Color – Grey – dioptrické (2 čočky)

   Oblíbené barevné čočky TopVue Color s UV filtrem změní oči dokonale a přirozeně.
  Cena: 290 Kč
  Chytrá alternativa

  Komentáře

  Comments: Do you have any questions?