ColourVUE Crazy Lens - Cat Eye - nedioptrické (2 čočky)

379 Kč
Skladem
Barva
  Kdy odešleme? Čtvrtek 15.4. Today vyberte parametry
  Zásilkovna.cz Osobní odběr 6199×
  od 29 Kč
  Česká pošta Česká pošta
  od 69 Kč
  PPL PPL
  od 65 Kč
  379 Kč
  Mohlo by se Vám také líbit:

  Popis čoček Crazy Lens Cat Eye

  Kočičí oči jsou velmi vyhledávaným motivem kontaktních čoček. Čočky Cat Eye mají zářivě žlutou barvu a zornička je černou barvou protažena do úzké škvírky.
  Takové oči můžete mít jako Catwoman, můžete se s nimi zkusit vetřít do přízně své kočce, kočka Šklíba z Alenky v říši divů bude také hned vypadat lépe s kočičíma očima. Kostým Black Panthera můžete také doplnit těmito žlutými čočkami. Krásný efekt by čočky měly i u pantera Baghíry z Knihy džunglí a jestli jste milovník animovaných filmů, tak čočky s kočičím efektem očí vyniknou i u kostýmu draka Bezzubky z filmu Jak vycvičit draka. Velký hit v knihách a RPG hrách je Zaklínač. Pokud se zajímáte o cosplay a chcete se přestrojit právě za Zaklínače, tyhle čočky nutně potřebujete!

  Jak pečovat o roční barevné čočky?

  Pár těchto barevných čoček má výrobcem stanovenou periodu výměny na 365 dní. Čočky můžete nosit každý den i příležitostně. Aby vám ale čočky skutečně vydržely celý rok, musíte se o ně dobře starat. To znamená:

  • V čočkách nikdy nepřespávejte.
  • Po každém nošení čočky opatrně ale důsledně manuálně vyčistěte a uložte do pouzdra s čerstvým roztokem.
  • Když čočky nebudete zrovna nosit, pohlídejte si, aby ve stejné várce roztoku nezůstaly déle než 7 dnů. Po uplynutí 7 dnů proces čištění zopakujte.
  • NIKDY na čištění nepoužívejte peroxidový roztok, vždy čočky čistěte a uchovávejte ve víceúčelovém roztoku.
  • Buďte důslední i v hygieně rukou a pouzdro na kontaktní čočky měňte ideálně každý měsíc za nové.

  Barevné kontaktní čočky ColourVue Crazy Lens

  ColourVUE Crazy Lens jsou kontaktní čočky společnosti MaxVue Vision, což je v současné době největší výrobce soustředící se na produkci barevných kosmetických kontaktních čoček.

  Čočky ColourVue Crazy Lens nabízí výrazné a mnohdy až extrémní barvy a motivy, které jsou ideální pro napodobování postav ze světa filmů, knih, ale také záhrobí a všech koutů fantazie. Určitě jste si všimli, že cosplay – costume play je stále víc a víc populární. Oči se totiž mohou stát tou nejdůležitější součástí celého kostýmu. Stačí jim jen dát ten správný výraz.
  Natočíte nebo nafotíte svou první cosplay proměnu? Zajdete na party v kostýmech, nebo si jen budete užívat novou barvu očí?

  Vlastnosti
  Barva: Žlutá, Speciální
  Výrobce: Maxvue Vision
  Zakřivení (BC): 8.60
  Průměr (DIA): 14.00
  Velikost balení: 2 čočky
  Dioptrický rozsah: 0.00
  Expirace: 12 měsíců a více
  Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
  Vyměnit za: 365 dnů
  Obsah vody: 45%
  Jméno produktu: ColourVUE Crazy Lens
  Materiál: Hydrogel Terpolymer
  Mohu v čočkách spát?: Ne
  UV filtr: Ne
  Chytrá alternativa

  CRAZY LENS – Cat Eye Yellow – nedioptrické jednodenní (2 čočky)

   Žluté kočičí jednodenní čočky CRAZY LENS Cat Eye Yellow. Dokonalý doplněk kostýmu. Skvělé krytí. 2 barevné čočky v balení.
  Cena: 199 Kč
  Chytrá alternativa

  Komentáře (1)

  Comments: Do you have any questions?

  Komentář

  Jakub

  Lze tyto cocky pouzit na dioptricke cocky?

  Odpověď

  Zákaznický servis - Markéta

  Dobrý den, Jakube, díky za otázku. Dvě kontaktní čočky do oka určitě nepatří. Nedioptrické barevné čočky můžete zkombinovat s dioptrickými brýlemi. Pokud chcete pouze čočky, pomocí filtrů si můžete zobrazit dioptrické barevné čočky. Jestli budete mít další otázky, určitě nám napište. Zatím mějte hezký den.