ColourVUE Crazy Lens - Red Devil - nedioptrické jednodenní (2 čočky)

209 Kč
Skladem
Barva
  Kdy odešleme? Pondělí 26.7. Pondělí 26.7. vyberte parametry
  Zásilkovna.cz Osobní odběr 7590x
  od 29 Kč
  PPL PPL
  od 65 Kč
  Česká pošta Česká pošta
  od 69 Kč
  GLS GLS
  od 69 Kč
  209 Kč
  Mohlo by se Vám také líbit:

  Popis čoček Crazy Lens Red Devil

  Pro kostýmy, převleky i cosplay jsou právě červené čočky tím nejoblíbenějším motivem. Je to opravdu čočka, kterou hravě použijete k téměř libovolnému kostýmu. Jen tak namátkově... Ve filmech se červené oči objevily například u Critters, loutky Billy z hororu Saw, s jednou červenou čočkou si můžete zahrát na Terminátora nebo záporáka Keno z Mortal Kombat. Speciální červené kontaktní čočky si nasadila i Natalile Portman v psychologickém filmu Černá labuť, aby její vzhled skutečně odpovídal výjimečné černé labuti. Červené čočky jsou samozřejmě vděčným doplňkem pro kostým upíra i zombie. Jak sám název Red Devil napovídá, čočky budou perfektní pro všechny hororové, ďábelské a démonické kostýmy.

  Jednodenní barevné čočky - pohodlná varianta nošení

  Jednodenní barevné čočky jsou určeny ke každodennímu nebo občasnému nošení. Jednorázové čočky představují nejzdravější a nejpohodlnější variantu nošení, protože nevyžadují žádnou péči. Použité čočky večer vyhodíte a druhý den si nasadíte nový pár. Barevné čočky s každodenní výměnou jsou skvělou volbou pro začátečníky, nositele s citlivýma očima a pro všechny, kdo si chtějí novou barvu očí úžívat jen čas od času..

  Jednodenní barevné čočky si nikdy nenechávejte nasazené během spánku a nepřekračujte doporučenou dobu výměny páru čoček.

  Barevné kontaktní čočky ColourVue Crazy Lens

  ColourVUE Crazy Lens jsou kontaktní čočky společnosti MaxVue Vision, což je v současné době největší výrobce soustředící se na produkci barevných kosmetických kontaktních čoček.

  Čočky ColourVue Crazy Lens nabízí výrazné a mnohdy až extrémní barvy a motivy, které jsou ideální pro napodobování postav ze světa filmů, knih, ale také záhrobí a všech koutů fantazie. Určitě jste si všimli, že cosplay - costume play je stále víc a víc populární. Oči se totiž mohou stát tou nejdůležitější součástí celého kostýmu. Stačí jim jen dát ten správný výraz.
  Natočíte nebo nafotíte svou první cosplay proměnu? Zajdete na party v kostýmech, nebo si jen budete užívat novou barvu očí?

  Vlastnosti
  Barva: Červená, Speciální
  Výrobce: Maxvue Vision
  Zakřivení (BC): 8.60
  Průměr (DIA): 14.00
  Velikost balení: 2 čočky
  Dioptrický rozsah: 0.00
  Vyměnit za: 1 den
  Expirace: 12 měsíců a více
  Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
  Obsah vody: 45%
  Jméno produktu: ColourVUE Crazy Lens
  Materiál: Hydrogel Terpolymer
  Mohu v čočkách spát?: Ne
  UV filtr: Ne
  Chytrá alternativa

  CRAZY LENS - Solid Red - nedioptrické jednodenní (2 čočky)

   Červené jednodenní čočky CRAZY LENS Solid Red. Dokonalý doplněk kostýmu. Skvělé krytí. 2 barevné čočky v balení.
  Cena: 199 Kč
  Chytrá alternativa

  Všechny varianty tohoto produktu:

  Komentáře (6)

  Comments: Do you have any questions?

  Daniela

  Dobrý den než si to objednám chtěla bych se zeptat jestli k tomu dáváte i pouzdro na čočky a nebo jestli se dají u vás někde dokoupit.

  Odpověď

  Zákaznický servis - Markéta

  Dobrý den, Danielo, díky za otázku. Pouzdro na čočky není součástí balení. Najdete je v příslušenství. Na jednodenní čočky ale pouzdro nepotřebujete, protože po nošení čočky vyhodíte. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

  Lucia Bui

  Můžou tento produkt používat děti?

  Odpověď

  Zákaznický servis

  Dobrý den, Lucio, děkujeme za otázku. Omezení pro děti, u nošení kontaktních čoček, není. Rozhodnutí je prakticky na rodičích, nicméně by bylo dobré, záměr konzultovat s očním specialistou. Barevné čočky mají malou propustnost kyslíku, která může být příčinou podráždění očí. Jestliže nemáte s kontaktními čočkami zkušenost, můžete si přečíst článek s instrukcemi pro začátečníky, nebo článek zaměřený přímo na dětské uživatele kontaktních čoček. Postup nasazování a vyjímání barevných čoček je zcela totožný s klasickými kontaktními čočkami. Pokud pro Vás můžeme udělat něco dalšího, napište nám. Hezký den.

  Áďa Pekarová

  Jdu na Halloweenskou party a volím kostým upíra,

  Áďa Pekarová

  Dobrý den, čočky vypadají na oku jako na obrázku nebo jsou jinačí. (Realističtěji) ???

  Odpověď

  Zákaznický servis

  Dobrý den, děkujeme za otázku. V tuto chvíli máme k dispozici, bohužel, jen tyto ilustrační obrázky. Čočky mají velmi silný krycí efekt a Vaše duhovka tedy bude překrytá červenou barvou. Jde o čočky vhodné především jako doplněk kostýmu. Na některé lidi může výsledný efekt působit uměle. Záleží především na Vašem vkusu a na dané příležitosti, pro kterou čočky zvolíte. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

  Filip Drašnar

  Děkuji za odpověď Možná už otravuji ale v tomto okruhu se moc nepohybuji a tak se radši ptám jestly si čočky i po použití můžu znovu nasadit... Díky za odpověď

  Odpověď

  Zákaznický servis - Markéta

  Dobrý den, Filipe, díky za otázku. Jednodenní čočky jsou pouze na jedno použití. Nedoporučujeme Vám nosit je opakovaně. Vícekrát lze nosit roční variantu. V případě, že bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

  Filip Drašnar

  Takže jestli to chápu tak to je na jedno použití?

  Odpověď

  Zákaznický servis - Markéta

  Dobrý den, Filipe, děkujeme za otázku. Ano, tyto čočky jsou jednorázové. V nabídce máme stejný motiv v roční variantě. Pokud pro Vás budeme moci udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.