ColourVUE - Eyelush - dioptrické (2 čočky)

329 Kč

Dopravci

Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
59 Kč
89 Kč
ZDARMA
kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
PPL Doručení na adresu kurýrní službou:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.
Platba předem
Dobírka
89 Kč
119 Kč

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 1600 Kč
24 Kč
54 Kč
ZDARMA


Pozn: Česká pošta i PPL garantují doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.

 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 184 x

Komentáře

Přidat komentář

Zuzka

Čočky vypadají úžasně! Tyto modré čočky překryly i mé hnědé oči. Na dobře osvětlených místech je barva velmi výrazná, ale v šeru vypadají jako úplně černé. I přes to, že jsou větší než normální duhovka, je nejspíš zkusím i v zelené barvě (která není bohužel v -3.00) Pozn.: čočky si většinou kupujte o čtvrt dioptrie slabší než máte brýle, protože je rozdíl mezi brýlema, které jsou několik centimetrů od čočky oka, a kontaktními čočkami, které jsou vzdálené jen pár milimertrů ;)

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Zuzko, děkujme za Váš komentář. Poznámka, kterou uvádíte není zcela pravdivá. Rozdíl mezi dioptriemi u brýlí a u kontaktních čoček skutečně může být. U minusových dioptrií se hodnoty snižují od –3,50 a výš. Čím jsou ale dioptrie vyšší, tím větší je třeba úprava. Například u dioptrie na brýle –16,50 by měl nositel čoček zvolit –14,00. Platí to i u dioptrií plusových, které se upravují od +3,25. Zde se hodnoty naopak přičítají. Například u dioptrií pro brýle +12,00 by se u čoček měla zvolit +14,00. Přepočet se děje podle tzv. teorie „vertex distance“. Vzdálenost brýlové čočky od oka bývá přibližně 12 mm, kontaktní čočka leží přímo na oku. Přejeme hezký den.

Eva Stankovová

Dobrý den, vyrábí se barevné dioptrické čočky také v plusových hodnotách?Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, tyto kontaktní čočky nám bohužel výrobce v plusových dioptriích nedodává. Děkujeme za pochopení

Adéla

Dobrý den, setkala jsem se s průměrem čoček 14, 14.2 a 14.5. Pokud jsem do teď nosila 14.2 není problém, když si nyní objednám 14.5?

Zákaznický servis

Dobrý den, bez předchozího vyzkoušení Vám nikdo nemůže zaručit, že právě u Vás nebude změna průměru činit žádný problém. Zpravidla nezpůsobuje změna průměru problém, pokud činí do dvou desetin milimetru. Problém nastává ve chvíli, kdy se okraj čočky dotýká limbu (extrémně citlivého místa oka, kde rohovka přechází v bělimu), roli hraje také vrozená citlivost očí.

Hana cirova

Dobrý den, je možné objednat čcočky cocorvue eyelush v síle -0,75 dioptrií. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den, Vámi požadované dioptrie jsou dostupné pouze v barvě „Choco“. Děkujeme za pochopení

tyna

Dobry den budou k dispozici zelene cocky dioptrie -1,25? dekuji za odpoved

Zákaznický servis

Dobrý den, právě probíhá naskladňování nového zboží, v průběhu příštího týdne by již čočky měly být k dispozici. Děkujeme za pochopení

Kontaktní čočky ColourVUE – Eyelush – dioptrické

ColourVUE – Eyelush jsou hydrogelové barevné čočky výrobce Maxvue Vision, které svou unikátní kresbou dodají očím nevšední vzhled a efektivně překryjí původní barvu duhovky. Výsledný barevný efekt je však závislý na přirozené barvě očí, světelných podmínkách a barvě zvolených doplňků.

Kontaktní čočky ColourVUE – Eyelush nabízíme také .

Každodenní i příležitostné nošení

ColourVUE – Eylush jsou určeny k občasnému i každodennímu nošení. Čočky je nutné každý den vyjmout, očistit a přes noc uchovat v roztoku. Interval výměny jednoho páru činí 90 dní. Obě kontaktní čočky v páru jsou naprosto totožné. Je proto jedno, na které oko bude jedna z čoček nasazena.

Módní záležitost

Barevné kontaktní čočky představují vkusný a žádaný módní doplněk. Volba odpovídající barvy oblečení, bižuterie a doplňků umocní výsledný barevný efekt čoček a oči se stanou dominantou celého obličeje. Volba odpovídající barvy oblečení, bižuterie a doplňků umocní výsledný barevný efekt čoček a oči se stanou dominantou celého obličeje.

Vlastnosti

Dioptrie: od -8.00 do 0.00
Expirace: 32 měsíců a více
Jak často měnit?: 90 dní
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Mohu v čočkách spát?: Ne
Obsah vody: 45%
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Průměr (DIA): 14.5
UV filtr: Ne
Obsah balení: 2 čočky
Výrobce: MaxVUE Vision
Zakřivení (BC): 8.6