ColourVUE - Eyelush - dioptrické (2 čočky)


Hodnoceno 184 x

Komentáře

Přidat komentář

Zuzka

Čočky vypadají úžasně! Tyto modré čočky překryly i mé hnědé oči. Na dobře osvětlených místech je barva velmi výrazná, ale v šeru vypadají jako úplně černé. I přes to, že jsou větší než normální duhovka, je nejspíš zkusím i v zelené barvě (která není bohužel v -3.00) Pozn.: čočky si většinou kupujte o čtvrt dioptrie slabší než máte brýle, protože je rozdíl mezi brýlema, které jsou několik centimetrů od čočky oka, a kontaktními čočkami, které jsou vzdálené jen pár milimertrů ;)

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Zuzko, děkujme za Váš komentář. Poznámka, kterou uvádíte není zcela pravdivá. Rozdíl mezi dioptriemi u brýlí a u kontaktních čoček skutečně může být. U minusových dioptrií se hodnoty snižují od –3,50 a výš. Čím jsou ale dioptrie vyšší, tím větší je třeba úprava. Například u dioptrie na brýle –16,50 by měl nositel čoček zvolit –14,00. Platí to i u dioptrií plusových, které se upravují od +3,25. Zde se hodnoty naopak přičítají. Například u dioptrií pro brýle +12,00 by se u čoček měla zvolit +14,00. Přepočet se děje podle tzv. teorie „vertex distance“. Vzdálenost brýlové čočky od oka bývá přibližně 12 mm, kontaktní čočka leží přímo na oku. Přejeme hezký den.

Eva Stankovová

Dobrý den, vyrábí se barevné dioptrické čočky také v plusových hodnotách?Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, tyto kontaktní čočky nám bohužel výrobce v plusových dioptriích nedodává. Děkujeme za pochopení

Adéla

Dobrý den, setkala jsem se s průměrem čoček 14, 14.2 a 14.5. Pokud jsem do teď nosila 14.2 není problém, když si nyní objednám 14.5?

Zákaznický servis

Dobrý den, bez předchozího vyzkoušení Vám nikdo nemůže zaručit, že právě u Vás nebude změna průměru činit žádný problém. Zpravidla nezpůsobuje změna průměru problém, pokud činí do dvou desetin milimetru. Problém nastává ve chvíli, kdy se okraj čočky dotýká limbu (extrémně citlivého místa oka, kde rohovka přechází v bělimu), roli hraje také vrozená citlivost očí.

Hana cirova

Dobrý den, je možné objednat čcočky cocorvue eyelush v síle -0,75 dioptrií. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den, Vámi požadované dioptrie jsou dostupné pouze v barvě „Choco“. Děkujeme za pochopení

tyna

Dobry den budou k dispozici zelene cocky dioptrie -1,25? dekuji za odpoved

Zákaznický servis

Dobrý den, právě probíhá naskladňování nového zboží, v průběhu příštího týdne by již čočky měly být k dispozici. Děkujeme za pochopení

Kontaktní čočky ColourVUE – Eyelush – dioptrické

ColourVUE – Eyelush jsou hydrogelové barevné čočky výrobce Maxvue Vision, které svou unikátní kresbou dodají očím nevšední vzhled a efektivně překryjí původní barvu duhovky. Výsledný barevný efekt je však závislý na přirozené barvě očí, světelných podmínkách a barvě zvolených doplňků.

Každodenní i příležitostné nošení

ColourVUE – Eylush jsou určeny k občasnému i každodennímu nošení. Čočky je nutné každý den vyjmout, očistit a přes noc uchovat v roztoku. Interval výměny jednoho páru činí 90 dní. Obě kontaktní čočky v páru jsou naprosto totožné. Je proto jedno, na které oko bude jedna z čoček nasazena.

Módní záležitost

Barevné kontaktní čočky představují vkusný a žádaný módní doplněk. Volba odpovídající barvy oblečení, bižuterie a doplňků umocní výsledný barevný efekt čoček a oči se stanou dominantou celého obličeje. Volba odpovídající barvy oblečení, bižuterie a doplňků umocní výsledný barevný efekt čoček a oči se stanou dominantou celého obličeje.

Vlastnosti

Výrobce: Maxvue Vision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.60
Velikost balení: 2 čočky
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Expirace: 32 měsíců a více
Obsah vody: 45%
Vyměnit za: 90 dnů
Dioptrický rozsah: od -8.00 do 0.00
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne