ColourVUE - Glamour (2 čočky)


Hodnoceno 126 x

Komentáře

Přidat komentář

Martina Kroščenová

Ahoj holky mam doma teto znacky šedé kontaktní cocky.a.jsou super a hlavně krásný... velka spokojenost a.super krije.hnědou barvu mich oči ted cekam na balicek koupila.jsem si dalsi od teto znacky a barvu auqa tak jsem zvedava

Monika Pincová

je možné zde vidět nabídku barev kontaktních čoček na obrázcích pro představu?děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Moniko, galerie tyto náhledy obsahuje. Je nutné zobrazit si náhled produktu a k nabízeným barvám se proklikat. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Petra Pekárková

Souhlasím s Pavlínou.Mám také hnědé oči a barva aqua je krásná,dobře kryje . Ale blue na hnědých očích je moc tmavá až do černa.Dobře sedí ale tím,že jsou silnější,cítím po několika hodinách únavu na oči.

Eva

Musím pochválit barvu Aqva ta mě překryla mohi hnědou barvu, jsou super i přirozené. Jen boužel že jsem si je nekoupila místo barvy Blue vubec nezakryje..:(

Eva

koupila jsem si Blue a boužel nejdou vidět vubec barevně na mích hnědých očí a vubec nezakryjí..:( Chci se zeptat jaké jsou ty Gray zakrejí hnědé oči a jsou vidět že jsou šedé?

Nika

koupila jsem si Blue a vubec neni videt ta modra barva!

Zákaznický servis

Dobrý den, je nutné podotknout, že výsledný efekt všech barevných kontaktních čoček je do jisté míry ovlivněn i přirozenou barvou duhovky oka a světelnými podmínkami, ve kterých jej posuzujeme.

Tereza

Dobrý den, chci se zeptat .. mám tmavé hnědé oči , překryjí mi tuto barvu a nahradí modrou některé z vašich modrých odstínů čoček?

Zákaznický servis

Dobrý den, velmi těžko budeme odhadovat, zda dosáhnete efektu, který si přejete. Výrobce uvádí, že Glamour jsou schopné překrýt i tmavé odstíny přirozené barvy očí. Je ale nutné připomenout, že výsledný efekt všech barevných kontaktních čoček je do jisté míry ovlivněn barvou oblečení a doplňků a světelnými podmínkami, a to nejen kvůli lesku ale také kvůli reakci zornice na ostrost světla.

adéla

pavlína: mám tmavě hnědé, až černé oči.koupila jsem si čočky aqua i blue, blue jsou krásné tady na obrázku,ale je fakt, že po nasazení to není až tak znatelné, že je to modrá. odstín aqua je super, krásně překrývá a je hodně výrazný.co můžu doporučit jsou i čočky violet - big eyes. no a dneska večer půjdu do fusion - yellow green.zkoušela jsem chvilku, jak to vypadá a taky překryjí krásně:-) díky čočky-kontaktní za dodávání téhle značky čoček, protože dobře sedí a jsou cenově dostupné.

Zákaznický servis

Děkujeme za příspěvek.

Pavlína

Čočky jsou uplně na prt, mám světle hnědé oči a po nasazení Blue čoček, který jsou tu skoro nejtmavší, žádná změna a ještě blbě sedí.!!!!

Zákaznický servis

Dobrý den, je nám velice líto, že nejste spokojena s barevnými čočkami ColourVue – Glamour. Výrobce uvádí, že jsou skutečně tyto čočky schopné překrýt i tmavé odstíny očí. Chtěli bychom Vás poprosit, pokud to bude možné a budete ochotna poslat nám fotografii s nasazenými barevnými čočkami ColourVue – Glamour, abychom mohli tuto fotografii, jako důkaz špatného překrytí, přidat k případné reklamaci na výrobce. Pokud Vám nebyly kontaktní čočky odborně naaplikovány, nemůžeme uznat jako důvod reklamace skutečnost, že vám nevyhovují („nesedí“). Děkujeme za pochopení

Katka

Dobrý den, chtela sem se zeptat, došli mi od vas fialove čočky ale nedoslo mi ktomu pouzdro ani lahvicka s roztokem. nemelo to dojit?

Zákaznický servis

Dobrý den, pokud jste si roztok nezakoupila zvlášť, pak Vám dojít neměl. Roztok není součástí balení barevných čoček, pokud se nejedná o balíček kontaktní čočky + roztok. Pouzdro není nutné objednávat zvlášť, protože bývá součástí roztoku na kontaktní čočky. Pokud jste si však roztok objednala a on Vám nepřišel, pak nás kontaktujte, abychom mohli prověřit, zda nedošlo z naší strany k pochybení. Děkujeme

Magda

Dobry den, budou jeste v budoucnu na sklade i modre (blue)? Kam vyplnuji pocet dioptrii? V rozbalovacim seznamu nic neni...Dekuji

Zákaznický servis

Dobrý den, dioptrickou verzi barevných čoček Glamour jsme v nabídce nikdy neměli.

Kontaktní čočky ColourVUE – Glamour

ColourVUE – Glamour jsou barevné kontaktní čočky společnosti MaxvueVision, které výrazně překrývají původní barvu očí. Černý prstenec navíc opticky zvětšuje a silně zvýrazňuje duhovku.

Denní způsob nošení

Čočky jsou určeny k občasnému i každodennímu užívání s 90denním cyklem výměny. Výrobce nedoporučuje přespávat s nimi. Na noc je nutné čočky vyjmout z očí, očistit a uložit do pouzdra zalitého roztokem.

Vlastnosti

Výrobce: Maxvue Vision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 2 čočky
Dioptrický rozsah: 0.00
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Expirace: 32 měsíců a více
Obsah vody: 45%
Vyměnit za: 90 dnů
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne