ColourVUE - Glamour - dioptrické (2 čočky)


Hodnoceno 118 x

Komentáře

Přidat komentář

Monika Cáfal

Dobrý den, mě taktéž čočky po nasazení v oku řežou a dělá se mi taková mlha před očima. Bohužel jsem musela čočky vyhodit.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Moniko, díky za Váš komentář. Je nám velmi líto, že Vám čočky nevyhovovaly. Pravděpodobně není materiál a jeho vlastnosti vhodný pro Vaše oči. Pokud byste se chtěla na cokoli zeptat, nebo bychom Vám mohli s čímkoli pomoci, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Petra Martišková

Dobrý den, objednala jsem si čočky v barvě Gray. Barva se mi líbí, čočky při prvním použití trochu řezaly, ale přestalo to, když jsem je nechala přes noc v roztoku, který normálně používám na klasické dioptrické čočky. Mám ale problém s tím, že vnímám zabarvení čoček jako takovou mlhu v periferním vidění, která je snesitelná venku, ale v místnosti při umělém světle mi opravdu vadí. Je to něco, čeho se dá zbavit vybráním čoček s jinými parametry zakřivení a průměru? Moje dioptrické čočky Biofinity mají stejné hodnoty jako tyto barevné, tak jsem předpokládala, že bude vše v pořádku. Čočky mi přijdou vhodné vzít si tak na 3 hodiny maximálně, potom už se těším, až si je vytáhnu a cítím, že oči potřebují odpočinek a regeneraci.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petro, díky za Váš dotaz. Problém by se jiným průměrem a zakřivením pravděpodobně nevyřešil. Mlhu, kterou zakrývá periferní vidění, vytváří barva nanesená v čočkách. Pokud jsou světelné podmínky dobré, zornička je stažená a má dostatek prostoru. Když jsou ale světelné podmínky horší, zornička se roztáhne, aby mohla pojmou co nejvíce světla. Při roztažení se zvětší a zasáhne až k barevné části čočky. Tohle je ten nejčastější problém v souvislosti s barevnými čočkami. U Vás je ale problém také v materiálu. Jste zvyklá na čočky Biofinity, které mají velmi vysokou propustnost kyslíku a průměrný obsah vody. Obě tyto vlastnosti jsou u ColourVUE Glamour razantně nižší a proto čočky nesnesete v oku delší dobu. V naší nabídce máme Air Optix Colors, které jsou vyrobeny právě ze silikon-hydrogelu s vysokou propustností kyslíku. Pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, určitě nám napište. Zatím přejeme hezký den.

Veronika Jamborová

Dobrý deb, nakupuji u vás pravidelně kontaktní čočky ACUVE OASYS - čtrnáctidenní. (obě oči -3.25) Myslíte si, že by pro mě byly vhodné tyto kontaktní čočky? Vím, že není jednoduché odpovědět takto, ale chci si být před koupí jistá. Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Veroniko, díky za dotaz. Vašim obavám samozřejmě rozumíme. Ani my Vám ale nedokážeme předem říci, zda budete s čočkami spokojená. Acuvue Oasys jsou ze silikon-hydrogelového materiálu, ale tyto barevné jsou z hydrogelu. Vlastnosti materiálů jsou rozdílné a těžko říct, jak by čočky vyhovovaly Vašim očím. Doporučujeme Vám vyhledat aplikační středisko barevných kontaktních čoček, nebo můžete vyzkoušet TopVue Color, u kterých je možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

žaneta Miženková

Dobrý den, dnes mě přišli tyto čočky v zelené barvě a nemůžu je vubec mít, šíleně mě řežou oči že je nevydržím mít snad ani pět minut, zkoušela jsem dát do oka víckrát ale stále stejný problém, poradíte mě co se s tím dá dělat? je možné že mám oči tak citlivé že tyto levnější čočky mě prostě nesedí?

Zákaznický servis

Dobrý den,

čočky doporučujeme omýt roztokem (ne peroxidovým) a opět vyzkoušet. Pokud bude problém přetrvávat, obraťte se na náš zákaznický servis.

Kontaktní čočky ColourVUE – Glamour

ColourVUE – Glamour jsou barevné kontaktní čočky společnosti MaxvueVision, které výrazně překrývají původní barvu očí. Černý prstenec navíc opticky zvětšuje a silně zvýrazňuje duhovku.

Denní způsob nošení

Čočky jsou určeny k občasnému i každodennímu užívání s 90denním cyklem výměny. Výrobce nedoporučuje přespávat s nimi. Na noc je nutné čočky vyjmout z očí, očistit a uložit do pouzdra zalitého roztokem.

Vlastnosti

Výrobce: Maxvue Vision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 2 čočky
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Expirace: 32 měsíců a více
Obsah vody: 45%
Vyměnit za: 90 dnů
Dioptrický rozsah: od -6.00 do 0.00
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne