ColourVUE - Glow (2 čočky)


Hodnoceno 172 x

Komentáře

Přidat komentář

Iva

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda v jednom balení jsou 2 čočky myšlené jako pro jednoho člověka?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ivo, díky za dotaz. V balení jsou dvě kontaktní čočky, což je jeden pár čoček. Tedy pro jednu osobu do každého oka jedna kontaktní čočka. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Kristina

Dobrý den, nabízíte nějaké barevné čočky vhodne i při astigmatismu?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kristíno, barevné čočky určené ke korekci astigmatismu se nevyrábí. Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den.

radek vykouk

zdravim chtel bych se zeptat jestli jsou tyto cocky i s dioptrii nemuzu je rozkliknout dekuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Radku, děkujeme za Váš dotaz. Tyto čočky jsou bez dioptrické korekce. Pokud hledáte čočky barevné a dioptrické, můžeme Vám doporučit TopVue Color – dioptrické nebo čočky ColourVUE – Crazy s nevšedními barevnými odstíny. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.

Martin

Při výběru nedioptrických glow se mě ptáte na průměr. Nevím, co znamená 14 a 13.9. Jaký je v nich rozdíl?

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Martine, jednoduše řečeno průměr čočky značí její šířku. Konkrétně rozdíl mezi 14 a 13.90 je opravdu minimální, oko by jej mělo snést. Tuto hodnotu Vám může naměřit optometrista. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

maruška tichá

můžu se zeptat jak se ty čočky sundávají?

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Maruško, postup při vyndávání těchto kontaktních čoček je stejný, jako při vyndávání jiných měkkých čoček. Pro nezkušené nositele může být ale obtížnější, čočky jsou vyrobeny z pevnějšího materiálu. Doporučujeme Vám si přečíst náš článek o manipulaci s čočkami. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Jana Eliášová

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat jestli budou tyto čočky i jen na jednodení nošení :)

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Jano, děkujeme Vám za Váš dotaz, tuto informaci od výrobce nemáme, ale předpokládáme, že jednodenní čočky ColourVUE Glow se v nejbližší době vyrábět nebudou. Hezký den.

Pavel

Dobrý den, rád bych se zeptal, jak vypadají tyto čočky na denním světle, jelikož jsem tu nikde nenalezl obrázek, ani informaci. (Je klidně možné, že jsem jí pouze přehlédl) v tom případě se omlouvám.

Zákaznický servis

Dobrý den, omlouváme se, ale opravdu tyto fotografie na webu chybí. Na denním světle mají kont.čočky barvu normální, nesvítící, ale s krycím efektem, glow blue jsou modré, glow white bílé, …

Panda

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda se někdy stalo , že z těchto čoček bolí oči popřípadě nějaké jiné zdravotní komplikace.. Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, zatím jsme se nesetkali s žádnými zdravotními problémy způsobenými nošením těchto čoček, které by naši zákazníci avizovali.

Migi

dobrý den, chtěla bych se zeptat zda nemáte i čočky které svítí pouze ve tmě a ne jen v UV zářením chtěla bych trochu vyděsit rodiče a kamarádky co u nás budou spát :D a aké se zeptat zda tyto čočky mohu nosit, je mi teprve 15let a chtěla bych se zeptat kde všude bych mohla UV záření vyhledat :)

Zákaznický servis

Dobrý den, takovéto čočky bohužel nenabízíme. Nošení kontaktních čoček není omezeno věkovou hranicí. UV záření bývají součástí vybavení většiny diskoték, klubů a barů.

jára

Dobrý den.Chci zeptat zda by jste doporučili čočky i s vadou zraku.Jedná se zakřivení rohovky.Což znamená že mám každé sklo na brýlích jiné.Jak bych pak rozeznal která čočka patří na to správné oko?Děkuji za info.

Zákaznický servis

Dobrý den, barevné kontaktní čočky Glow nabízíme pouze bez dioptrické korekce a jen v jednom zakřivení a to 8.6. Tyto čočky tedy pro Vás nejsou vhodné. Upozorňujeme, že první aplikace jakýchkoli kontaktních čoček musí být provedena odborníkem – očním specialistou na základě vyšetření a po úspěšné aplikaci zkušebních čoček. Děkujeme za pochopení.

Eva

Musím pochválit barvu Glow White překrytí a svítí na UV uplně fantastický,bez UV jsou bílé a vypadají taky dost zoombi,mohu doporučit jsou super!;)

Matěj

Dobrý den, koupil jsem si čočky Electric Blue a myslel jsem že bude ta modrá vidět i normálně ale není - jen malá připomínka - měly by jste to tu někde napsat... :) trochu mě to zklamalo ale co už... :/

Zákaznický servis

Dobrý den Matěji, velice se Vám omlouváme za nedostatečné informace u popisu produktu a naši chybu ihned napravíme a upřesňující informace konkrétně k této barvě doplníme. Děkujeme za pochopení.

Adam

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli čočky Electric blue překryjí i panenku.. děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den Adame, barevné čočky Electric blue Vám nepřekryjí panenku.

Táňa

dobrý den sou ty čočky vhodné pro 13 leté

Zákaznický servis

Dobrý den, rozhodnutí týkající se vhodnosti čoček pro 13 leté dítě se týká výhradně rodičů. Doporučovali bychom však konzultaci s očním specialistou. Je dobré přihlédnout i k individuálním možnostem dítěte – zda je dítě schopné se o čočky starat, správně je používat apod.

Petr

Dobrý den, UV záření je škodlivé lidské kůži a zraku. Zároveň je toto záření za hranicí viditelnosti, tedy pokud bychom měli v temné místnosti zdroj pouze čistého UV záření, tak nic nevidíme, protože pro naše oko bude tma... Nejedná se tedy spíše o "svícení" těchto čoček v jakýchkoliv namodralých osvětleních?

Zákaznický servis

Dobrý den, ano máte pravdu, UV záření je škodlivé a lidskému oku neviditelné. Kontaktní čočky Crazy Glow svítí v osvětlení (namodralém osvětlení), které je např. v barech nebo diskotékách.

Petr

Dobrý den Je možné je získat i dioptrické ?

Zákaznický servis

Dobrý den, bohužel, zatím nemá výrobce v nabídce dioptrickou verzi barevných kontaktních čoček Crazy Glow.

Ondra

Dobrý den, kontaktní čočky si kupuju prvně, zajímalo by mě, zda je v balení i roztok na ošetření a základní věci, nebo jde pouze o čočky...děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, balení obsahuje pouze dvě lahvičky s čočkami, tzn. jedním párem. Protože se jedná o kontaktní čočky, které je možné používat denně až s roční dobou výměny, musíte si zakoupit roztok k jejich čištění, dezinfekci a uchovávání. Součástí většiny balení roztoků je pouzdro na kontaktní čočky.

Luc

Svítí tedy jenom pod UV světlem. Ale barva je vidět i bez UV světla ne ? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, barva je vidět i bez UV světla. Efekt svítících očí dosáhnete pouze pod UV světlem.

Pavel

Dobrý den mám otázku k těm čočkám ColourVUE - Glow jen by mě zajímalo jestli svítěj jen na uv světle a nebo jestli svítí také ve tmě

Zákaznický servis

Dobrý den, ColourVue – Glow svítí pouze pod UV světlem.

Kontaktní čočky ColourVUE – Glow

ColourVUE – Glow patří k ročním kontaktním čočkám společnosti Maxvue Vision, které fosforeskují a září v barevném odstínu při UV osvětlení.

Pozn.: U typu Elektric Blue NEDOCHÁZÍ k překrytí duhovky barvou – čočky pouze září v UV osvětlení, jinak nejsou na očích nijak patrné.

Čočky na celý rok

Interval výměny je u těchto čoček stanoven na 365 dní od prvního použití bez ohledu na to, kolikrát byly čočky na oči nasazeny. ColourVUE – Glow jsou určeny ke každodennímu i příležitostnému nošení.

Jak o ColourVUE – Glow pečovat?

Výrobce nedoporučuje v čočkách přespávat. Jsou-li čočky uloženy v pouzdru po dobu delší než 7 dní, je potřeba proces jejich dezinfekce zopakovat. Stávající roztok musí být vyměněn za roztok nový a čočky v něm mají zůstat uloženy minimálně po dobu 4 hodin.

Přečtěte si jednoduché instrukce pro začátečníky

Jak čočky ColourVUE – Glow svítí?

Vlastnosti

Barva: Modrá, Zelená, Červená, Bílá, Žlutá
Výrobce: Maxvue Vision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00, 13.90
Velikost balení: 2 čočky
Dioptrický rozsah: 0.00
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Expirace: 32 měsíců a více
Vyměnit za: 365 dnů
Obsah vody: 45%
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne