ColourVue One Day TruBlends Rainbow - nedioptrické (10 čoček)

Komentáře

Přidat komentář

Šárka

Dobrý den chtěla bych se zeptat jak dlouho se čočky dají používat popřípadě do jakého roztoku je dávat po vyndání...děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Šárko, v balíčku je 5 párů – tedy 10 čoček. Čočky jsou určeny k nošení po dobu jednoho dne. Pak je nutné čočky vyhodit. Není tedy třeba žádného roztoku k jejich uchovávání. Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den.

Momouš

Dobrý den, přemýšlím o koupi těchto čoček, avšak se obávám míry jejich krytí. Mám tmavé hnědé oči, pojím se tedy, jestli bude změna (pack 2) dodstatečně výrazná. Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, ColourVue One Day TruBlends Rainbow jsou krycí barevné kontaktní čočky. Měly by tedy Vaší přirozenou barvu překrýt. Obecně se ale uvádí, že tmavé oči se překrývají hůře než oči světlé. Výsledný efekt vždy záleží na původní barvě očí, světelných podmínkách a zvolených doplňcích. Přejeme hezký den.

ColourVue One Day TruBlends Rainbow

Vyjádři se s ColourVue One Day TruBlends Rainbow. Balení obsahuje 5 párů jednodenních barevných čoček bez dioptrií. Každý pár nabídne jiný odstín.

Změň si barvu očí kdykoli

Maximální pohodlí čoček ColourVue One Day TruBlends Rainbow po celý den zajišťuje patentovaný hydrogelový materiál s ochranou proti UV.

Vyberte si z těchto dvou variant balení:

Pack 1: Blue (modrá), Brown (hnědá), Green (zelená), Grey (šedá), Hazel (oříšková) Pack 2: Violet (fialová), Turquoise (tyrkys), Aqua (azurová), Blue (modrá), Green (zelená)

Vlastnosti

Výrobce: Maxvue Vision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Dioptrický rozsah: 0.00
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 32 Dk/t
Obsah vody: 55%
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ano