-50%

Crullé Smart Glasses CR02S

Dámské Pánské

Velikost brýlí Jakou mám velikost?
144 mm
Další rozměry
19 mm
148 mm
44 mm 52 mm
Skladem
Kdy odešleme: Pondělí 12.6.
Cena
3 829 Kč 1 915 Kč Sleva -50%
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní: 1 915 Kč

Značkové brýle Crullé

Ze značky Crullé přímo prýští mládí a velice dobře se jí daří reagovat na aktuální módní trendy. Brýle Crullé se vám budou snadno kombinovat ke všem stylům a vedle moderních tvarů a barev vás jistě osloví také velmi přívětivá cena těchto zajímavých kousků.

O tomto modelu

Sluneční brýle jsou skvělým módním doplňkem, který zároveň chrání váš zrak. Tento model je vysoce módní a skvěle doplní váš outfit. Obruby jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného plastu.
Brýlové čočky poskytují 100% ochranu proti UV záření. Vaše oči jsou dokonale chráněné proti UVA i UVB paprskům. Skla brýlí jsou tmavá a propouští 8 - 18 % světla. Takové zatmavení je vhodné jako ochrana před silným sluncem.
Tento model brýlí si můžete vyzkoušet v pohodlí domova díky naší virtuální zkoušečce. Hned uvidíte, jak vám brýle sluší!
Brýle dostanete v originálním pouzdře. Spolu s brýlemi vám přijde také čistící hadřík. Barva brýlí je lesklá. Tento brýlový model umožňuje osazení dioptrickými slunečními i klasickými čirými skly. Jak si usnadnit život ještě více? Odpověď je Smart glasses. Brýle disponují bezdrátovým připojením Bluetooth 5,0, led light, dotykovou zónou, sluchátky, mikrofonem a magnetickým nabíjecím portem. Brýle mají intuitivní navigaci jedním dotykem, a tak s nimi můžete velmi snadno přijímat telefonáty nebo poslouchat oblíbenou hudbu. Užívejte si moderní technologie na každém kroku. S brýlemi Smart glasses je to tak jednoduché!