-50%

Crullé Smart Glasses CR05B

Dámské
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
140 mm
Další rozměry
20 mm
148 mm
42 mm 50 mm
Skladem
Kdy odešleme: Pondělí 3.4.
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní: 3 824 Kč

Značkové brýle Crullé

Ze značky Crullé přímo prýští mládí a velice dobře se jí daří reagovat na aktuální módní trendy. Brýle Crullé se vám budou snadno kombinovat ke všem stylům a vedle moderních tvarů a barev vás jistě osloví také velmi přívětivá cena těchto zajímavých kousků.

O tomto modelu

Vyrobíme vám dioptrické brýle přesně na míru!
Do těchto stylových obrub vám zasadíme dioptrické či nedioptrické brýlové čočky, které jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného plastu. V základní verzi mají skla ochranný UV filtr a povrchové úpravy, které zlepšují kvalitu vidění (antireflex), regulují usazování nečistot na sklech (samočisticí vrstva) a odpuzují z čoček vodu (hydrofobní vrstva).
U brýlových čoček jsou k dispozici i nadstandardní úpravy jako blue blocker (filtr modrého světla), samozabarvovací efekt a sluneční brýlové čočky.
Celorámové brýle jsou na obličeji velmi výrazné. Rámy lemují a také chrání celý obvod skel brýlí. Tento model je vysoce módní a skvěle doplní váš outfit. Brýle mají rám vyroben převážně z kovu, což je právě velký trend!
Tento model brýlí si můžete vyzkoušet v pohodlí domova díky naší virtuální zkoušečce. Hned uvidíte, jak vám brýle sluší!
Brýle dostanete v originálním pouzdře. Spolu s brýlemi vám přijde také čistící hadřík. Barva brýlí je lesklá. Jak si usnadnit život ještě více? Odpověď je Smart glasses. Brýle disponují bezdrátovým připojením Bluetooth 5,0, led light, dotykovou zónou, sluchátky, mikrofonem a magnetickým nabíjecím portem. Brýle mají intuitivní navigaci jedním dotykem, a tak s nimi můžete velmi snadno přijímat telefonáty nebo poslouchat oblíbenou hudbu. Užívejte si moderní technologie na každém kroku. S brýlemi Smart glasses je to tak jednoduché!