Crullé Smart Glasses CR09S

Dámské
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
150 mm
Další rozměry
15 mm
148 mm
49 mm 62 mm
Skladem
Kdy odešleme: Pátek 1.7.
Poštovné zdarma
3 824 Kč 3 059 Kč Sleva -20%

Značkové brýle Crullé

Ze značky Crullé přímo prýští mládí a velice dobře se jí daří reagovat na aktuální módní trendy. Brýle Crullé se vám budou snadno kombinovat ke všem stylům a vedle moderních tvarů a barev vás jistě osloví také velmi přívětivá cena těchto zajímavých kousků.

O tomto modelu

Sluneční brýle jsou skvělým módním doplňkem, který zároveň chrání váš zrak. Tento model je vysoce módní a skvěle doplní váš outfit. Obruby jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného plastu.
Brýlové čočky poskytují 100% ochranu proti UV záření. Vaše oči jsou dokonale chráněné proti UVA i UVB paprskům. Skla brýlí jsou tmavá a propouští 8 - 18 % světla. Takové zatmavení je vhodné jako ochrana před silným sluncem.
Tento model brýlí si můžete vyzkoušet v pohodlí domova díky naší virtuální zkoušečce. Hned uvidíte, jak vám brýle sluší!
Brýle dostanete v originálním pouzdře. Spolu s brýlemi vám přijde také čistící hadřík. Barva brýlí je lesklá. Jak si usnadnit život ještě více? Odpověď je Smart glasses. Brýle disponují bezdrátovým připojením Bluetooth 5,0, led light, dotykovou zónou, sluchátky, mikrofonem a magnetickým nabíjecím portem. Brýle mají intuitivní navigaci jedním dotykem, a tak s nimi můžete velmi snadno přijímat telefonáty nebo poslouchat oblíbenou hudbu. Užívejte si moderní technologie na každém kroku. S brýlemi Smart glasses je to tak jednoduché!