Dailies AquaComfort Plus (90 čoček)

999 Kč
97% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 26.10. Stock day info: Today 26. října Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 26. října vyberte parametry
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
999 Kč

Kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus

Dailies AquaComfort Plus jsou jednodenní kontaktní čočky od společnosti Alcon, které představují nástupce původních Focus Dailies All Day Comfort.

Jednodenní čočky Dailies AquaComfort Plus nabízíme také v balení po 30 kusech.

Lepší a pohodlnější

Dailies AquaComfort Plus se oproti své původní verzi vyznačují především vyšší úrovní hydratace, která činí jejich užívání příjemnější a pohodlnější, a také změnou parametrů zakřivení (BC) a průměru (DIA).

Příjemnější s každým mrknutím oka

První zvlhčující složkou je lubrikant HPMC, který je obsažen již v roztoku blistru. Působí tedy bezprostředně po nasazení čočky. Druhou hydratační složku představuje kombinace dvou látek - hydrofilního PEG (Polyethylenglykol) a zvlhčujícího PVA (Polyvinylalkohol). PVA je přímo obsažen v materiálu čočky a uvolňuje se na její povrch s každým mrknutím oka.

Pozn.: Dle výrobce je možné přejít z čoček Focus Dailies All Day Comfort na Dailies AquaComfort Plus bez návštěvy kontaktologa.

O čočkách Focus Dailies Aquacomfort Plus

Jak pečovat o kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus (90 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči
Vlastnosti
Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.70
Velikost balení: 90 čoček
Průměr (DIA): 14.00
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Obsah vody: 69%
Jméno produktu: Dailies AquaComfort Plus
Dioptrický rozsah: od -15.00 do +8.00
Materiál: Nelfilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

TopVue Daily (90 čoček)

  • UV filtr
  • jemný a příjemný materiál
  • extra tenčené okraje
  • poštovné zdarma
Cena: 751 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (3)

Comments: Do you have any questions?

petra dankova

Dobrý den, bohužel mam s těmito čočkami špatnou zkušenost tolik prasklých čoček co jsem vyhodila jsem za svých pár let užívání nezažila . Ty to čočky nedoporučuji.

Odpověď

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Petro, děkujeme Vám za komentář. Je nám velmi líto, že jste měla s čočkami takové nepříjemnosti. Dle popisu situace šlo zřejmě o vadu z výroby, kterou jste mohla řešit reklamací. Pokud by se situace měla někdy opakovat, kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení. Hezký den.

Karolína Svobodová

Dobrý den, měla bych zájem o tuto značku kontaktních čoček (Dailies AquaComfort Plus) , ale zakřivení bych měla mít o 0,1 menší, než je u čoček. Nyní používám TopVue Daily, které se mi liší jak v zakřivení, tak v průměru (mám mít zakřivení 8.60 a průměr 14.00 a čočky topVue mají rozměry 8.50 a 14.20) a bohužel mi na oku špatně drží. Proto se chci zeptat, jestli nebudu mít také takový problém, když rozměry nejsou stejné. Děkuju za odpověď.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Karolíno, děkujeme za Váš dotaz. Tento rozdíl by neměl při nošení působit problémy. Informace je pouze teoretická a záleží na konkrétním nositeli. Čočky TopVue Daily a Dailies AquaComfort Plus jsou vyrobeny z hydrogelových materiálů, které se ovšem liší v obsahu vody. Je tedy možné, že Dailies AquaComfort Plus budou přizpůsobivější. Toto ale pro nás není možné posoudit a poznáte to, až po nasazení čoček. Pokud budete mít další otázky, neváhejte nám napsat. Přejeme hezký den.

Marty

Dobrý den, měla bych zájem o tento typ čoček (Dailies AquaComfort Plus), ale nejde mi změnit průměr ze 14.00 na 14.2. Co s tím? Moc díky za pomoc!

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, tento typ čoček se vyrábí pouze s jedním průměrem, a to 14.00. Rozdíl 0,2 by mělo oko dokázat tolerovat.