Dailies AquaComfort Plus (90 čoček)

999 Kč
99% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? čtvrtek 13.6. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus

Dailies AquaComfort Plus jsou jednodenní kontaktní čočky od společnosti Alcon, které představují nástupce původních Focus Dailies All Day Comfort.

Jednodenní čočky Dailies AquaComfort Plus nabízíme také v balení po 30 kusech.

Lepší a pohodlnější

Dailies AquaComfort Plus se oproti své původní verzi vyznačují především vyšší úrovní hydratace, která činí jejich užívání příjemnější a pohodlnější, a také změnou parametrů zakřivení (BC) a průměru (DIA).

Příjemnější s každým mrknutím oka

První zvlhčující složkou je lubrikant HPMC, který je obsažen již v roztoku blistru. Působí tedy bezprostředně po nasazení čočky. Druhou hydratační složku představuje kombinace dvou látek - hydrofilního PEG (Polyethylenglykol) a zvlhčujícího PVA (Polyvinylalkohol). PVA je přímo obsažen v materiálu čočky a uvolňuje se na její povrch s každým mrknutím oka.

Pozn.: Dle výrobce je možné přejít z čoček Focus Dailies All Day Comfort na Dailies AquaComfort Plus bez návštěvy kontaktologa.

O čočkách Focus Dailies Aquacomfort Plus

Jak pečovat o kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus (90 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti - Dailies AquaComfort Plus (90 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.70
Velikost balení: 90 čoček
Průměr (DIA): 14.00
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Obsah vody: 69%
Jméno produktu: Dailies AquaComfort Plus
Dioptrický rozsah: od -15.00 do +8.00
Materiál: Nelfilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Daily (90 čoček)

  • UV filtr
  • Jemný a příjemný materiál
  • Extra tenčené okraje
  • Garance vrácení peněz
Cena: 939 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Dana Hodgson

Dobrý den Nelze mi zadat cylindrical do vašeho formulâře

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Dano, děkujeme Vám za otázku. Torickou (astigmatickou) verzi těchto kontaktních čoček naleznete ZDE. Protože svůj dotaz píšete ke sférickým čočkám, předpokládáme, že jste začátečnice. Brýlové dioptrické hodnoty je nutné často pro nákup kontaktních čoček upravit. Pokud byste chtěla Vaše dioptrické hodnoty zkontrolovat, napište nám je včetně všech znamének (+, - a =). Také bychom Vás chtěli upozornit, že byste měla mít před nákupem na internetu čočky odborně aplikované. Na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Hezký den.
Katka

Dobrý den, používám TopVue BlueBlocker, které mi vyhovují, ale stále mám občas problém se suchostí očí. Ty mě pak pálí, schnou a většinou v nich nevydržím tak dlouho. Přemýšlím jestli zůstat nebo zkusit tyhle s větším množstvím vody, jestli by to pomohlo? Také tyhle čočky nemají ani UV filtr, tak se chci zeptat jak velký je to problém a zátěž pro oko? A poslední otázka, TopVue mají 8.6 a 14.20 a Dailies 8.7 a 14.0 jestli se nepletu. TopVue mi v oku sedí, tak se trochu bojím jestli mi sednou i Dailies s těmito rozměry nebo jestli by to byl problém? Spíš jenom doporučení jestli zůstat u TopVue a pořídit si třeba kvalitní kapky do očí na suchost a ještě to zkusit nebo byste mi doporučili rovnou zkusit Dailies? Předem děkuji za odpověď a radu.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Katko, děkujeme Vám za otázku. Pokud Vám čočky vyhovují a trápí Vás především suchost očí, doporučovali bychom spíše použití očních kapek. Suchost očí způsobuje celá řada faktorů od suchých a klimatizovaných prostor, přes dlouhodobou práci s digitálním zařízením, po užívání léků. Pokud máte nějakým způsobem narušenou stabilitu slzného filmu, je dobré stav cíleně řešit. A tím Vám právě mohou pomoci vhodné oční přípravky. Z našeho sortimentu bychom Vám doporučili oční kapky Hylo Parin, které působí na povrch očí hned v několika rovinách. Pokud byste chtěla léčbu suchosti zintenzivnit, můžeme Vám doporučit ještě oční mast VitA POS, která intenzivně regeneruje slzný film v době spánku. Přes noc byste tak používala oční mast a přes den oční kapky vždy, když byste pocítila nepohodlí. Změna čoček, o které uvažujete, Vám může částečně ulevit, ale problém suchosti pravděpodobně nevyřešíte. Odpověď na Váš dotaz o rozdílnosti velikostních parametrů je velmi relevantní. Obecně jsou u velikostních parametrů povoleny mezní odchylky ± 0,20 od hodnot naměřených očním specialistou. Jestliže se do těchto odchylek vejdete, je možné, že Vám čočky po stránce velikostních parametrů budou vyhovovat. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Daniela Vavrušová

Dobrý den, zakoupila jsem male i velké balení Vašich čoček, ale z nějakého důvodu mě posléze začaly čočky v očích dráždit (nosila jsem je zhruba 3x do tydne, po měsíci začalo dráždění) a velké balení mi ještě zůstalo neotevrene. Měla bych dotaz, jestli bych ho mohla vrátit. Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Je nám velice líto, že Vám čočky nevyhovují. Rádi bychom Vás požádali, abyste kontaktovala náš zákaznický servis na e-mailové adrese info@cocky-kontaktni.cz nebo na telefonním čísle 226 292 890 (po-pá 8:00 - 16:00), kde s Vámi situaci dořeší. Děkujeme za pochopení. Hezký den.

petra dankova

Dobrý den, bohužel mam s těmito čočkami špatnou zkušenost tolik prasklých čoček co jsem vyhodila jsem za svých pár let užívání nezažila . Ty to čočky nedoporučuji.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Petro, děkujeme Vám za komentář. Je nám velmi líto, že jste měla s čočkami takové nepříjemnosti. Dle popisu situace šlo zřejmě o vadu z výroby, kterou jste mohla řešit reklamací. Pokud by se situace měla někdy opakovat, kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení. Hezký den.

Karolína Svobodová

Dobrý den, měla bych zájem o tuto značku kontaktních čoček (Dailies AquaComfort Plus) , ale zakřivení bych měla mít o 0,1 menší, než je u čoček. Nyní používám TopVue Daily, které se mi liší jak v zakřivení, tak v průměru (mám mít zakřivení 8.60 a průměr 14.00 a čočky topVue mají rozměry 8.50 a 14.20) a bohužel mi na oku špatně drží. Proto se chci zeptat, jestli nebudu mít také takový problém, když rozměry nejsou stejné. Děkuju za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Karolíno, děkujeme za Váš dotaz. Tento rozdíl by neměl při nošení působit problémy. Informace je pouze teoretická a záleží na konkrétním nositeli. Čočky TopVue Daily a Dailies AquaComfort Plus jsou vyrobeny z hydrogelových materiálů, které se ovšem liší v obsahu vody. Je tedy možné, že Dailies AquaComfort Plus budou přizpůsobivější. Toto ale pro nás není možné posoudit a poznáte to, až po nasazení čoček. Pokud budete mít další otázky, neváhejte nám napsat. Přejeme hezký den.
Marty

Dobrý den, měla bych zájem o tento typ čoček (Dailies AquaComfort Plus), ale nejde mi změnit průměr ze 14.00 na 14.2. Co s tím? Moc díky za pomoc!

Zákaznický servis

Dobrý den, tento typ čoček se vyrábí pouze s jedním průměrem, a to 14.00. Rozdíl 0,2 by mělo oko dokázat tolerovat.