Dailies AquaComfort Plus Multifocal (30 čoček)

679 Kč
96% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 12.6. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus Multifocal

DAILIES AquaComfort Plus Multifocal jsou jednodenní multifokální kontaktní čočky od výrobce Alcon, které jsou určeny pro korekci presbyopie (vetchozrakosti). Ta postihuje téměř každého člověka kolem čtyřicátého roku života.

Zraková korekce pro všechny vzdálenosti

Technologii Precision Profile design funguje na principu plynulého přechodu mezi soustřednými optickými zónami. Centrální část čočky je určena pro pohled na blízko a plynule přechází k okrajům čočky, které jsou určeny naopak pro jasné vidění na větší vzdálenosti. Lidské oko má přirozenou schopnost využít právě tu zónu čočky, kterou v daný okamžik potřebuje. Tato technologie také zlepšuje kvalitu obrazu a udržuje stabilní polohu čočky na oku.

Kvalitní zvlhčení, vyšší komfort

První zvlhčující složkou je lubrikant HPMC, který je obsažen již v blistru. Působí tedy bezprostředně po nasazení čočky na oko. Druhou složku potom představuje systém dvou látek – zvlhčujícího PVA (Polyvinylalkohol) a hydrofilního PEG (Polyethylengly­kol). PVA je obsažen přímo v materiálu čočky a uvolňuje se na její povrch při každém mrknutí.

Jak pečovat o kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus Multifocal (30 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti - Dailies AquaComfort Plus Multifocal (30 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.70
Velikost balení: 30 čoček
Průměr (DIA): 14.00
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Obsah vody: 69%
Jméno produktu: Dailies AquaComfort Plus Multifocal
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Adice: HI (MAX ADD +2.50), LO (MAX ADD +1.25), MED (MAX ADD +2.00)
Materiál: Nelfilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (4)

Petra

Dobrý den, je mi 43 let, nosím brýle na dálku i na blízko. Mám vady oka: presbyopia, Amblyopia, Hypermetropia. Chtěla jsem si nechat dioptrie odstranit, ale bohužel, laserová operace pro mě vhodná není a mechanickou výměnu čočky mi zatím lékař nedoporučuje. Brýle nosím denně, ale při určitých společenských a sportovních akcích mi překáží, a proto bych chtěla zvolit raději kontaktní čočky. Je to pro mě vhodné? Případně jaký typ byste mi doporučili? Moc děkuji za odpověď, krásný den

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petro, děkujeme za otázku. Věříme, že by se pro Vás vhodné kontaktní čočky určitě našly. Na trhu je obrovský výběr. Bude ale lepší, když první aplikaci kontaktní čoček necháte na očním specialistovi. Při odborné aplikaci a osobním setkání má oční specialista možnost posoudit individuality oka, provést kompletní vyšetření a probrat s Vámi všechny požadavky na čočky. Až budete vědět, jaké kontaktní čočky Vám vyhovují, můžete je samozřejmě nakupovat na internetu. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Lada Staveníková

Dobrý den , mohu z těchto čoček přejít na 14ti denní variantu bez nutnosti kontaktologa? Použitím stejných parametru?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lado, díky za Váš dotaz. Výrobce oficiálně neuvádí žádnou čtrnáctidenní náhradu těchto kontaktních čoček. Kontaktologa byste tedy měla navštívit. Pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Jiřina Ctibůrková

Dobrý den, mám na dálku -2,25 dioptrie a na blízko brýle nepotřebuji, pokud používám čočky, nevidím dobře na blízko. Lze použít multifokální čočky a pokud ano, tak jaké Add power. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jiřino, díky za Váš dotaz. Pokud chcete vyzkoušet multifokální čočky, navštivte prosím kontaktologa, který Vám poradí. My bohužel nejsme schopní řešit takovéto individuální případy, protože neznáme všechny detaily. Pokud byste měla naměřenou dioptrii na blízko i na dálku, mohli bychom vypočítat adici. Takhle Vám můžeme doporučit nejnižší možnou adici, ale protože různé značky multifokálních čoček fungují různě, dovolíme si říci, že Vám spíš nebudou vyhovovat a nákup by se tak pro Vás mohl stát zbytečnou investicí. Navštivte očního specialistu a budete mít jistotu. Pak už si samozřejmě můžete nové čočky objednávat online. Díky za pochopení, a pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Jan Kupský

Dobrý den jaké označení pro multifokální čočky potřebuji když dosud používám klasocké aqua +3.5 dioptrie na obě oči

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jane, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel nám není jasné, na základě čeho jste se rozhodl pro multifokální kontaktní čočky. Takové doporučení by mělo vzejít od očního specialisty na základě vyšetření. Bohužel Vám nemůžeme poradit, jaké parametry čoček zvolit, protože je nemáme podle čeho vypočítat. Pro výpočet adice jsou zapotřebí dvě dioptrie - jedna na blízko a druhá na dálku. Poraďte se prosím nejprve se svým očním lékařem, zda skutečně potřebujete tento typ čoček. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.