Dailies AquaComfort Plus Multifocal (30 čoček)

attributesPrimary

Úterý 23.7.

cleaner
blank

749 Kč 690 Kč

Dopravci

kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou GLS:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
69 Kč
99 Kč
ZDARMA
Večerní doručení Večerní doručení – Praha
Skladové objednávky přijaté do 11:00 doručíme tentýž pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
89 Kč
119 Kč

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 1600 Kč
29 Kč
59 Kč
ZDARMA


*Při platbě bankovním převodem se doba odeslání může prodloužit o 1 – 2 dny. Balíček odesíláme až po připsání částky na náš účet.

*Česká pošta garantuje doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.


*Večerní doručení: Pro skladové objednávky přijaté do 11:00 můžete očekávat doručení ten samý den mezi 18:00 a 22:00. V den doručení obdržíte SMS s heslem pro převzetí balíčku. Při platbě na dobírku mějte prosím připravenou hotovost, dopravce bohužel nemá k dispozici platební terminál.
 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 120 x

Oční sprej Laim Moisture 15 ml

Pohodlnější obdoba klasických očních kapek. Podporuje lubrikaci očí a očních víček, čímž znatelně zvyšuje komfortnost užívání kontaktních čoček.

Cena: 289 Kč
Poštovné: ZDARMA
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

Lada Staveníková

Dobrý den , mohu z těchto čoček přejít na 14ti denní variantu bez nutnosti kontaktologa? Použitím stejných parametru?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lado, díky za Váš dotaz. Výrobce oficiálně neuvádí žádnou čtrnáctidenní náhradu těchto kontaktních čoček. Kontaktologa byste tedy měla navštívit. Pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Jiřina Ctibůrková

Dobrý den, mám na dálku -2,25 dioptrie a na blízko brýle nepotřebuji, pokud používám čočky, nevidím dobře na blízko. Lze použít multifokální čočky a pokud ano, tak jaké Add power. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jiřino, díky za Váš dotaz. Pokud chcete vyzkoušet multifokální čočky, navštivte prosím kontaktologa, který Vám poradí. My bohužel nejsme schopní řešit takovéto individuální případy, protože neznáme všechny detaily. Pokud byste měla naměřenou dioptrii na blízko i na dálku, mohli bychom vypočítat adici. Takhle Vám můžeme doporučit nejnižší možnou adici, ale protože různé značky multifokálních čoček fungují různě, dovolíme si říci, že Vám spíš nebudou vyhovovat a nákup by se tak pro Vás mohl stát zbytečnou investicí. Navštivte očního specialistu a budete mít jistotu. Pak už si samozřejmě můžete nové čočky objednávat online. Díky za pochopení, a pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Jan Kupský

Dobrý den jaké označení pro multifokální čočky potřebuji když dosud používám klasocké aqua +3.5 dioptrie na obě oči

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jane, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel nám není jasné, na základě čeho jste se rozhodl pro multifokální kontaktní čočky. Takové doporučení by mělo vzejít od očního specialisty na základě vyšetření. Bohužel Vám nemůžeme poradit, jaké parametry čoček zvolit, protože je nemáme podle čeho vypočítat. Pro výpočet adice jsou zapotřebí dvě dioptrie – jedna na blízko a druhá na dálku. Poraďte se prosím nejprve se svým očním lékařem, zda skutečně potřebujete tento typ čoček. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.

Kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus Multifocal

DAILIES AquaComfort Plus Multifocal jsou jednodenní multifokální kontaktní čočky od výrobce Alcon, které jsou určeny pro korekci presbyopie (vetchozrakosti). Ta postihuje téměř každého člověka kolem čtyřicátého roku života.

Zraková korekce pro všechny vzdálenosti

Technologii Precision Profile design funguje na principu plynulého přechodu mezi soustřednými optickými zónami. Centrální část čočky je určena pro pohled na blízko a plynule přechází k okrajům čočky, které jsou určeny naopak pro jasné vidění na větší vzdálenosti. Lidské oko má přirozenou schopnost využít právě tu zónu čočky, kterou v daný okamžik potřebuje. Tato technologie také zlepšuje kvalitu obrazu a udržuje stabilní polohu čočky na oku.

Kvalitní zvlhčení, vyšší komfort

První zvlhčující složkou je lubrikant HPMC, který je obsažen již v blistru. Působí tedy bezprostředně po nasazení čočky na oko. Druhou složku potom představuje systém dvou látek – zvlhčujícího PVA (Polyvinylalkohol) a hydrofilního PEG (Polyethylengly­kol). PVA je obsažen přímo v materiálu čočky a uvolňuje se na její povrch při každém mrknutí.

Jak pečovat o kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus Multifocal (30 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.70
Velikost balení: 30 čoček
Průměr (DIA): 14.00
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Obsah vody: 69%
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Adice: HI (MAX ADD +2.50), LO (MAX ADD +1.25), MED (MAX ADD +2.00)
Materiál: Nelfilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne