Dailies AquaComfort Plus Toric (30 čoček)

529 Kč
98% doporučuje
Skladem
Dovolujeme si vás upozornit na nedostupnost některých dioptrických kombinací Dailies AquaComfort plus Toric u balení 5, 30 a 90 čoček z důvodu omezení výroby. Děkujeme za pochopení. Pro ověření dostupnosti zadejte své parametry.
Kdy odešleme? pondělí 15.7. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus Toric

DAILIES AquaComfort Plus Toric jsou jednodenní torické čočky společnosti Alcon, které jsou určené pro korekci astigmatismu. Uživatelům nabízí trojnásobnou hydrataci, jasný pohled a osvěžující pohodlí po celý den, kdy jsou nasazeny v očích.

Torické čočky DAILIES AquaComfort Plus Toric nabízíme také {{getItemLink:1843,v balení po 90 kusech}}.

Systém trojité hydratace

DAILIES AquaComfort Plus Toric jsou vybaveny systémem trojité lubrikace, který udržuje čočky pohodlné a oku příjemné po celý den. První zvlhčující látka HPMC (Hydroxypropyl­methylcelulosa) je obsažena již v roztoku blistru, působí tedy bezprostředně již při nasazení čoček. Následující hydratace čoček během celého dne je zajištěna hydrofilním PEG (Polyethylen glykol) a zvlhčujícím PVA (Polyvinylalkohol). PVA je obsažen v materiálu čočky a s každým mrknutím se uvolňuje na její povrch.

Jak pečovat o kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus Toric (30 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti - Dailies AquaComfort Plus Toric (30 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.80
Průměr (DIA): 14.40
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Obsah vody: 69%
Jméno produktu: Dailies AquaComfort Plus Toric
Cylindr: od -0.75 do -1.75
Dioptrický rozsah: od -9.00 do +4.00
Materiál: Nelfilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

Gelone 1-day for Astigmatism (30 čoček)

  • Stabilita čočky ve správné poloze
  • Celodenní hydratace
  • Jemné okraje nedráždí oční víčka
  • UV filtr
  • Garance vrácení peněz
Cena: 699 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (12)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Petra Liebichová

Dobrý den, poprosila bych Vás o radu ... Běžně používám měsíčky čočky Biofinity Toric, hodnoty na jednotlivá oka mám rozdílná: jedno oko: Dioptrie: -0.25 Cylindr: -1.25 Osa: 180° Zakřivení: 8.70 Průměr: 14.50 / druhé oko: Dioptrie: 0.00 Cylindr: -1.75 Osa: 180° Zakřivení: 8.70 Průměr: 14.50. Ráda bych ale vyzkoušela jednodenní čočky ... prosím doporučili byste mi nějaké, které by se kvalitou přibližovaly Biofinity Toric? Předem děkuji za odpověď, Petra L.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Petro, děkujeme Vám za otázku. Kontaktní čočky Biofinity Toric, na které jste byla zvyklá, jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu zatímco čočky Dailies AquaComfort Plus Toric jsou z hydrogelového materiálu. U kontaktních čoček hraje v otázce komfortu celá řada faktorů a materiál je asi hlavní. Pokud hledáte podobné čočky, měly by být ze silikon-hydrogelového materiálu např. čočky Dailies TOTAL1 for Astigmatism. Ovšem materiál není naprosto totožný a nemůžeme Vám tak zajistit, že Vám čočky bez výhrad sednou. Správně byste měla mít čočky vždy před nákupem na internetu odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Pakliže se rozhodnete čočky zkoušet sama, berete tak na sebe veškerá zdravotní i ekonomická rizika, protože nevhodně vybrané čočky není možné vrátit ani reklamovat. Z našeho sortimentu jednodenních silikon-hydrogelových čoček bychom Vám mohli však ještě nabídnout čočky Gelone 1-day for Astigmatism, u kterých funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky v nějakém směru nevyhovovaly a splňovala byste podmínky služby, mohla byste ji využít a Vaše investice za čočky by se Vám tak vrátila. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Kristýna

Dobrý den, po nějaké době bych se ráda vrátila k občasnému nošení kontaktních čoček. Kdysi jsem měla od lékaře jednodenní čočky Dailies, ale v té době jsem měla jinou hodnotu astigmastismu a hodnoty se přepočítavaly, torické čočky jsem neměla. Později jsem nosila měsíční kontaktní čočky, tuším že Biofinity Toric, Avaira Vitality toric a naposledy medicue evolve+ toric. Na krabičce od posledních čoček mám hodnoty PWR -4,75, CYL -0,75, AX 180, u kterých bylo BC 8,5, DIA 14,5. Měsíční čočky mi byly původně o něco příjemnější než ty jednodenní, i přesto jsem si je večer vyndavala dříve, protože mi byly nepříjemné, asi kvůli suchým očím. Nyní bych ale chtěla spíše jednodenní čočky na občasné nošení. Můžete mi doporučit některé z jednodenních čoček, které si myslíte by byly vhodné jako náhrada? Mám také vyšší/hraniční hodnoty nitroočního tlaku, podle lékaře asi přirozeně, není to pro mě výjimečný stav, netuším jestli to má nějaký vliv na volbu čoček.

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Kristýno, děkujeme Vám za otázku. Z našeho sortimentu jednodenních torických silikon-hydrogelových čoček bychom Vám se stejnou hodnotou zakřivení mohli nabídnout Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism. Ovšem doporučili bychom Vám nechat si oči vyšetřit a změřit očním specialistou (i z důvodu hraniční hodnoty nitroočního tlaku). Specialista vezme v úvahu Váš zdravotní stav, Vaše potřeby a může reagovat na Vaše připomínky. Zpravidla se jedná o placenou službu, vyhnete se tak ovšem nevhodné investici do čoček, které Vám nebudou vyhovovat. Na této mapě můžete vybírat z odborníků, kteří spolupracují s výrobcem uvedených kontaktních čoček. Rádi bychom Vás upozornili, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů, nelze uplatnit případnou reklamaci. Zmiňujete také pocit suchých očí. Doporučili bychom Vám proto používat oční kapky, které lze aplikovat i na kontaktní čočky, např. HYLO-COMOD. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Nikol Vaňková

Dobrý den, mám astigmatismus a potřebovala bych poradit s parametry ohledně čoček. Pravé oko: SPH -3, 25 CYL -0,5 osa (ax) 175; Levé oko: SPH -3,00 CYL -0,5 osa (ax) 15. Předem děkuji za odpověď. Nikol Vaňková

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Nikol, děkujeme Vám za otázku. Správně byste měla mít před nákupem na internetu čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Vyberete-li si čočky sama, rádi bychom Vás upozornili, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Pokud si přeci jen chcete zvolit čočky sama, doporučili bychom Vám spíše čočky TopVue, které disponují službou Garance vrácení peněz. Nebudou-li Vám čočky vyhovovat, můžete je vrátit a nepřijdete o své peníze. Nemusíte se proto bát vyzkoušet více variant. Ačkoliv máte na obou očích naměřený cylindr, jeho hodnota je prozatím příliš nízká a bude potřeba ji převést na sféru. Budete tak ke korekci zraku potřebovat klasické, sférické kontaktní čočky. Ve Vašem případě budete shodou okolností po úpravě brýlového zápisu potřebovat stejnou hodnotu dioptrie pro pravé i levé oko, a to -3,25. Nemáte-li s čočkami zkušenosti, mohli bychom Vám nabídnout jednodenní silikon-hydrogelové TopVue One+. O jednodenní čočky se nemusíte nijak starat, ráno aplikujete dokonale čistou čočku, večer ji vyjmete a jednoduše vyhodíte. Případně bychom Vám mohli nabídnout měsíční silikon-hydrogelové TopVue Air. Pokud zvolíte vícedenní variantu, nezapomeňte, že budete potřebovat i roztok k péči, např. Gelone. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Slavěna Langrová

Prosím o radu potřebuji kontaktní čočky na blízko +2 dioptrie a na dálku jen -,25 a při dnešním nošení roušek brýle u PC překáží . Jaké by jste mi doporučily. Děkuji Langrová

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Světlano, děkujeme vám za otázku. Jestliže máte naměřené hodnoty na dálku i blízkou vzdálenost, máte presbyopii a ke korekci zraku budete potřebovat multifokální čočky. Protože jste u dioptrické hodnoty na dálku uvedla neúplné číslo, předpokládáme, že se jedná o hodnotu -0,25. Tuto hodnotu jsme použili při výpočtu. Pro nákup čoček Dailies AquaComfort Plus Multifocal můžete zadat hodnotu dioptrie -0,25 a adice HI (MAX ADD +2,50). Pokud jsme si vyložili dioptrickou hodnotu mylně, napište nám prosím, rádi pro Vás uděláme nový výpočet. Současně nám dovolte Vás upozornit, že korekce multifokálními čočkami je již pro mozek složitější a může stát, že přivykání na nový druh korekce může chvíli trvat. Dále bychom Vás chtěli upozornit, že byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Na nevhodný výběr čoček nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Gabriela Horáková

Dobrý den, také prosím o radu, jaké parametry čočky si koupit. Mám tedy jen hodnoty pro brýle, zda to stačí. Čočky už jsem měla jednodenní od značky Dailies, vše vyhovovalo, jen jsem vyhodila krabičku :-D P: SPH -1,75 CYL +0,5 Axis 88 L: SPH -1,5 CYL +0,75 Axis 80 Moc děkuji za radu! Hezký den.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Gabrielo, děkujeme Vám za otázku. Máte astigmatismus s plusovými cylindrickými hodnotami. Torické čočky se však vyrábějí pouze s minusovými cylindrickými hodnotami. Bude nutné tedy Vaše brýlové dioptrické hodnoty přepočítat na minusové. Tento přepočet se promítne do celého zápisu. U pravého oka máte dokonce cylindrickou hodnotu příliš nízkou a bude nutné ji převést na sféru. To znamená, že budete ke korekci zraku potřebovat na každé oko jiný typ kontaktní čočky. Pro pravé oko budete potřebovat sférickou variantu těchto čoček Dailies AquaComfort Plus s hodnotou dioptrie -1,50. Ke korekci levého oka budete potřebovat tyto čočky s hodnotou dioptrie -0,75, cylindru -0,75 a osy 170°. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jiřina Benešová

Dobrý den, také bych se chtěla zeptat na velikost dioptrií čoček; nyní mám levé oko: -4,25, cyl. -0,75x osa 160; pravé oko: -6,0, cyl.-0,75x osa 180; brýle k tomu mám v současné době relativně rozdílné: levé oko -6,0, cyl.-1,0, osa 0; pravé oko: -6,5, cyl.-1,0, osa 5... Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jiřino, děkujeme Vám za otázku. Brýlové dioptrické hodnoty jsou velmi často rozdílné od dioptrických hodnot pro kontaktní čočky. Dle tabulkových hodnot, by se Vaše brýlové dioptrické hodnoty měly pro nákup kontaktních čoček převést na následující hodnoty:
pravé oko -> -6,00, cylindr -0,75 a osa 10°
levé oko -> -5,50, cylindr -0,75 a osa 180°
Jestliže máte kontaktní čočky odborně aplikované a oční specialista při korekci upravoval dioptrické hodnoty tak, aby korekce Vašeho zraku byla perfektní, pak jsou úpravy na místě. Pakliže Vám pohled s čočkami (s Vámi uvedenými parametry) není příjemný, pak byste měla kontaktovat Vašeho očního specialistu, který by Vám měl pomoci. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Valeri Šindarová

Dobrý den, jake čočky byste mi doporučili. Naměřené hodnoty na brýle sph-4,75 axis 110, cyl 1,25 ,druhe oko sph-3,75 cyl plus 1,25 axis 90 a hodnoty na čočky: prave -3,50 cyl -1,25 axis 20 p:8,70 a leve sph -2,50 cyl -1,25 axis 180 P:8,70. děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Valerie, děkujeme za otázku. Výběr kontaktních čoček se vedle hodnot pro korekci odvíjí také od preferencí nositele. Záleží na tom, zda chcete čočky nosit každý den, nebo pouze příležitostně, na citlivosti Vašich očí a tak dále. Také by nám pomohlo, kdybyste nám napsala detaily o tom, zda a jaké zkušenosti s kontaktními čočkami už máte. V tuto chvíli Vám můžeme doporučit čočky TopVue Premium for Astigmatism, u kterých funguje služba Garance vrácení peněz. Hodnoty bychom doporučili takové, jaké jste uvedla pro kontaktní čočky – pro pravé oko dioptrii -3,50, cylindr -1,25 a osu 20°, pro levé oko dioptrii -2,50, cylindr -1,25 a osu 180°. V případě, že budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Hana Jičínská

Dobrý den, prosím poradíte mi jaké čočky si mám objednat? Pravé oko: dioptrie - 1,00, cylindr - 0,75, osa 120°. Levé oko: dioptrie - 1,00, cylindr - 0,75, osa 85°. Moc děkuji za radu.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Hano, díky za otázku. Podle naměřených parametrů budete potřebovat torické kontaktní čočky. Dle Vašich preferencí pak můžete vybírat z jednodenních, dvoutýdenních a měsíčních. Pokud zatím s čočkami nemáte zkušenosti, vyzkoušejte čočky TopVue Air for Astigmatism, u kterých je zavedena služba Garance vrácení peněz. Pro pravé oko bychom Vám doporučili dioptrii -1,00, cylindr -0,75 a osu 120°. Pro levé oko dioptrii -1,00, cylindr -0,75 a osu 80°. V případě, že bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište ním prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
Kristyna

Dobrý den, mohli byste mi prosím potvrdit, že volím správné parametry při výběru čoček? V předpisu mám uvedeno - Pravé oko: sféra dioptrie -2,5, cylindr -1,0, osa 115; Levé oko: dioptrie -2,25, cylindr -0,1, osa 60. Na základě tohoto předpisu jsem zvolila -2,5, -0,75, 110° a -2,25, -0,75, 70°. Děkuji!

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kristýno, díky za otázku. Naměřené parametry bychom Vám doporučili upravit na dioptrii -2,50, cylindr -0,75 a osu 110° pro pravé oko. Pro levé pak dioptrii -2,25, cylindr 0,75 ( předpokládáme, že v zápisu mělo být 1,00 a ne 0,1) a osu 60°. Tyto hodnoty je mnohdy nutné upravit ještě dle dostupných parametrů čoček a to jste si vybrala správně. I my bychom Vám tady hodnoty doporučili. Pokud ale nemáte čočky vyzkoušené, nemůžeme Vám slíbit, že budou 100% vhodné. Bylo by lepší, kdybyste tyto čočky předem vyzkoušela u kontaktologa. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Martina

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Používám torické čočky DAILIES AquaComfort Plus OP - 1,25 - 1,75 180° a OL - 0,75 - 1,25 180°. U lékaře ale byly zvětšeny dioptrie na brýle na OP -1,75, -1,50 osa 0° a OL - 1,25, -1,50 osa 0°. Jaké parametry si tedy mám objednat u čoček? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Martino, díky za otázku. U čoček bychom Vám doporučili pro pravé oko dioptrii -1,75 cylindr -1,25 a osu 180° a pro levé oko dioptrii -1,25 cylindr -1,25 a osu 180°. Tyto hodnoty jsou ale odvozené z tabulky a nemusí být 100% vhodné pro každého. Raději zvažte, že čočky nejprve vyzkoušíte u kontaktologa, kde si ověříte, že jsou hodnoty opravdu vyhovující. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Eva Ostradecká

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,když mám od lékaře napsáno průměr čočky 14,5. Budou mi tyto čočky sedět? V čem a jak velký rozdíl je mezi čočkami. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Evo, díky za Váš dotaz. Rozdíl je to velmi malý, ale hodně záleží na tom, na jaký materiál čoček jste zvyklá. Nové čočky byste měla před online nákupem vyzkoušet u očního speciality. Jedině tak budete mít jistotu, že jsou pro Vás čočky vhodné. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Daniel Krátký

super cocky, jsou pohodlnejsi nez focus dailies toric