Dailies TOTAL1 (30 čoček)

659 Kč
99% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 16.4. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Kontaktní čočky Dailies TOTAL1

Dailies Total1 jsou jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky od výrobce Alcon, které mají proměnlivý obsah vody.

Dailies TOTAL1 nabízíme také v balení po 90 čočkách.

Prodyšné a s vysokým podílem vody

Technologie výroby kombinuje klasický hydrogelový materiál, který obsahuje vysoké množství vody, se silikon-hydrogelem, který zajišťuje potřebnou propustnost kyslíku k rohovce. Z obou materiálů je tak získáno to nejlepší - značný obsah vody a vysoká propustnost kyslíku.

Celodenní komfort

Jádro čoček tvoří silikon-hydrogel obsahující 33 % vody, což je množství dostatečné k zajištění potřebné propustnosti kyslíku. Naopak povrch čočky, který přichází do styku s jemnými a citlivými tkáněmi oka, je vytvořen z klasického hydrogelu, který se vyznačuje vysokým obsahem vody. Spojením těchto materiálů vznikla oku příjemná, jemná a hladká kontaktní čočka, která poskytuje nositeli pocit pohodlí po celou dobu, kdy je nasazena v oku.

Zdravé oči

Dailies TOTAL1 patří mezi jednorázové kontaktní čočky. Každý den rozbalíte nový pár, který po použití jednoduše vyhodíte. Jedná se o jednu z nejkomfortnějších a nejzdravějších variant nošení čoček, protože odpadá nutnost jejich dezinfekce a zároveň nedochází na jejich povrchu k ukládání depozit.

Vlastnosti - Dailies TOTAL1 (30 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.10
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 156 Dk/t
Obsah vody: 33%
Jméno produktu: Dailies TOTAL1
Materiál: Delefilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Blue Blocker (30 čoček)

  • Filtrují modré světlo z obrazovek
  • Předchází digitální únavě zraku
  • Chrání před syndromem suchého oka
  • Garance vrácení peněz
Cena: 449 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Martin Gronych

Dobrý den, aktuálně mám měsíční čočky Air Optix Hydraglyde BC 8.6 a Dia 14.2 PWR +1,5. Při testech v optice mi nabídli i toto denní. Nemají však stejné parametry, jak moje současné, nemůže to být problém? Tyto mají BC 8.5 a DIA 14.1. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Martine, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm od hodnot stanovených očním specialistou. Jestliže Vám v optice nabídli tyto čočky, jistě odpovídají velikostním parametrům očí. Správně byste měl mít čočky před nákupem odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Zkuste požádat v optice o zkušební vzorek. Na této stránce si můžete ověřit, jestli Váš optik spolupracuje se společností Alcon. Jestliže se rozhodnete čočky zkoušet sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Denisa veselá

Dobrý den ještě se chci zeptat když balení obsahuje 30 čoček takto tudíž mám a 15 dní nošení že? Nebo je to měsíc? Děkuji

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Deniso, děkujeme Vám za další otázku. V případě, že máte na obou očích stejné dioptrické hodnoty, pak toto balení čoček vystačí na 15 dnů, neboť balení obsahuje 30 čoček. Hezký den.

Denisa

Dobrý den mám zakřivení oka 8.60 a průměr 14.00 nemohu na netu najít akoro žádné jednodenní čočky z touto dispozici. Pouze u optika jenže na čočky čekám 2 měsíce.. Můžeme mi prosím něco doporučit? Už jsme vážně zoufalá moc děkuji 😊Denisa

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Deniso, děkujeme Vám za otázku. Jednodenní čočky s těmito velikostními parametry v nabídce máme. Jedná se o čočky Live Daily Disposable. Bohužel, Vám takto na dálku nejsme schopni říci, jestli Vám čočky sednou, neboť velikostní parametr je pouze jeden z faktorů. Mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit reklamaci. Ovšem důležitějším parametrem je zakřivení. Pokud byste chtěla, můžeme Vám nabídnout ještě jednodenní čočky TopVue One+, které mají také zakřivení 8,60 mm a zakřivení 14,20 mm, což stále spadá do povolené mezní odchylky. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nesedly, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Hezký den.
Nikola

Dobrý den. Můžu se zeptat podle čeho se volí zakřivení čočky?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Nikolo, díky za otázku. Zakřivení kontaktní čočky se odvíjí od zakřivení rohovky oka nositele čoček. Vaše zakřivení by Vám měl sdělit oční specialista na základě vyšetření a měření očí. U kontaktních čoček je nejběžnější zakřivení 8,60. Oko je navíc téměř vždy přijmout drobné odchylky od naměřené hodnoty. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Jaroslav Fišer

Dobrý den, Chci jen vychválit tyto čočky jsou sice drahé ale komfort nošení je nejlepší co jsem zkusil, lehko se nasazují protože nejsou tak měkké jako TopVue v očích je necítím ani po celém dni jediná nevýhoda je že se trošičku hůř vyndávají.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za komentář. Jsme rádi, že jste s čočkami spokojený. Neuvádíte s jakým typem čoček TopVue máte zkušenost, ale mezi jednodenními patří k méně měkkým čočky TopVue One+. Můžete je vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít jakékoli otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.