Dailies TOTAL1 (30 čoček)

679 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 26.10. Stock day info: Today 26. října Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 26. října vyberte parametry
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
679 Kč

Kontaktní čočky Dailies TOTAL1

Dailies Total1 jsou jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky od výrobce Alcon, které mají proměnlivý obsah vody.

Dailies TOTAL1 nabízíme také v balení po 90 čočkách.

Prodyšné a s vysokým podílem vody

Technologie výroby kombinuje klasický hydrogelový materiál, který obsahuje vysoké množství vody, se silikon-hydrogelem, který zajišťuje potřebnou propustnost kyslíku k rohovce. Z obou materiálů je tak získáno to nejlepší - značný obsah vody a vysoká propustnost kyslíku.

Celodenní komfort

Jádro čoček tvoří silikon-hydrogel obsahující 33 % vody, což je množství dostatečné k zajištění potřebné propustnosti kyslíku. Naopak povrch čočky, který přichází do styku s jemnými a citlivými tkáněmi oka, je vytvořen z klasického hydrogelu, který se vyznačuje vysokým obsahem vody. Spojením těchto materiálů vznikla oku příjemná, jemná a hladká kontaktní čočka, která poskytuje nositeli pocit pohodlí po celou dobu, kdy je nasazena v oku.

Zdravé oči

Dailies TOTAL1 patří mezi jednorázové kontaktní čočky. Každý den rozbalíte nový pár, který po použití jednoduše vyhodíte. Jedná se o jednu z nejkomfortnějších a nejzdravějších variant nošení čoček, protože odpadá nutnost jejich dezinfekce a zároveň nedochází na jejich povrchu k ukládání depozit.

O čočkách Dailies TOTAL1

Vlastnosti
Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.10
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 156 Dk/t
Obsah vody: 33%
Jméno produktu: Dailies TOTAL1
Materiál: Delefilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

TopVue Blue Blocker (30 čoček)

  • filtrují modré světlo z obrazovek
  • předchází digitální únavě zraku
  • chrání před syndromem suchého oka
  • poštovné zdarma
Cena: 449 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (4)

Comments: Do you have any questions?

Denisa veselá

Dobrý den ještě se chci zeptat když balení obsahuje 30 čoček takto tudíž mám a 15 dní nošení že? Nebo je to měsíc? Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Deniso, děkujeme Vám za další otázku. V případě, že máte na obou očích stejné dioptrické hodnoty, pak toto balení čoček vystačí na 15 dnů, neboť balení obsahuje 30 čoček. Hezký den.

Denisa

Dobrý den mám zakřivení oka 8.60 a průměr 14.00 nemohu na netu najít akoro žádné jednodenní čočky z touto dispozici. Pouze u optika jenže na čočky čekám 2 měsíce.. Můžeme mi prosím něco doporučit? Už jsme vážně zoufalá moc děkuji 😊Denisa

Odpověď

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Deniso, děkujeme Vám za otázku. Jednodenní čočky s těmito velikostními parametry v nabídce máme. Jedná se o čočky Live Daily Disposable. Bohužel, Vám takto na dálku nejsme schopni říci, jestli Vám čočky sednou, neboť velikostní parametr je pouze jeden z faktorů. Mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit reklamaci. Ovšem důležitějším parametrem je zakřivení. Pokud byste chtěla, můžeme Vám nabídnout ještě jednodenní čočky TopVue One+, které mají také zakřivení 8,60 mm a zakřivení 14,20 mm, což stále spadá do povolené mezní odchylky. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nesedly, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Hezký den.

Nikola

Dobrý den. Můžu se zeptat podle čeho se volí zakřivení čočky?

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Nikolo, díky za otázku. Zakřivení kontaktní čočky se odvíjí od zakřivení rohovky oka nositele čoček. Vaše zakřivení by Vám měl sdělit oční specialista na základě vyšetření a měření očí. U kontaktních čoček je nejběžnější zakřivení 8,60. Oko je navíc téměř vždy přijmout drobné odchylky od naměřené hodnoty. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Jaroslav Fišer

Dobrý den, Chci jen vychválit tyto čočky jsou sice drahé ale komfort nošení je nejlepší co jsem zkusil, lehko se nasazují protože nejsou tak měkké jako TopVue v očích je necítím ani po celém dni jediná nevýhoda je že se trošičku hůř vyndávají.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za komentář. Jsme rádi, že jste s čočkami spokojený. Neuvádíte s jakým typem čoček TopVue máte zkušenost, ale mezi jednodenními patří k méně měkkým čočky TopVue One+. Můžete je vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít jakékoli otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.