Dailies TOTAL1 (30 čoček)

649 Kč
97% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Středa 14.4. Today vyberte parametry
Zásilkovna.cz Osobní odběr 5959×
od 29 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
649 Kč

Kontaktní čočky Dailies TOTAL1

Dailies Total1 jsou jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky od výrobce Alcon, které mají proměnlivý obsah vody.

Dailies TOTAL1 nabízíme také v balení po 90 čočkách.

Prodyšné a s vysokým podílem vody

Technologie výroby kombinuje klasický hydrogelový materiál, který obsahuje vysoké množství vody, se silikon-hydrogelem, který zajišťuje potřebnou propustnost kyslíku k rohovce. Z obou materiálů je tak získáno to nejlepší – značný obsah vody a vysoká propustnost kyslíku.

Celodenní komfort

Jádro čoček tvoří silikon-hydrogel obsahující 33 % vody, což je množství dostatečné k zajištění potřebné propustnosti kyslíku. Naopak povrch čočky, který přichází do styku s jemnými a citlivými tkáněmi oka, je vytvořen z klasického hydrogelu, který se vyznačuje vysokým obsahem vody. Spojením těchto materiálů vznikla oku příjemná, jemná a hladká kontaktní čočka, která poskytuje nositeli pocit pohodlí po celou dobu, kdy je nasazena v oku.

Zdravé oči

Dailies TOTAL1 patří mezi jednorázové kontaktní čočky. Každý den rozbalíte nový pár, který po použití jednoduše vyhodíte. Jedná se o jednu z nejkomfortnějších a nejzdravějších variant nošení čoček, protože odpadá nutnost jejich dezinfekce a zároveň nedochází na jejich povrchu k ukládání depozit.

O čočkách Dailies TOTAL1

Vlastnosti
Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.10
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 156 Dk/t
Obsah vody: 33%
Jméno produktu: Dailies TOTAL1
Materiál: Delefilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Chytrá alternativa

TopVue Blue Blocker (30 čoček)

  • filtrují modré světlo z obrazovek
  • předchází digitální únavě zraku
  • chrání před syndromem suchého oka
  • poštovné zdarma
Cena: 449 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (2)

Comments: Do you have any questions?

Komentář

Nikola

Dobrý den. Můžu se zeptat podle čeho se volí zakřivení čočky?

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Nikolo, díky za otázku. Zakřivení kontaktní čočky se odvíjí od zakřivení rohovky oka nositele čoček. Vaše zakřivení by Vám měl sdělit oční specialista na základě vyšetření a měření očí. U kontaktních čoček je nejběžnější zakřivení 8,60. Oko je navíc téměř vždy přijmout drobné odchylky od naměřené hodnoty. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Zkušenost

Jaroslav Fišer

Dobrý den, Chci jen vychválit tyto čočky jsou sice drahé ale komfort nošení je nejlepší co jsem zkusil, lehko se nasazují protože nejsou tak měkké jako TopVue v očích je necítím ani po celém dni jediná nevýhoda je že se trošičku hůř vyndávají.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za komentář. Jsme rádi, že jste s čočkami spokojený. Neuvádíte s jakým typem čoček TopVue máte zkušenost, ale mezi jednodenními patří k méně měkkým čočky TopVue One+. Můžete je vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít jakékoli otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.