Dailies TOTAL1 (90 čoček)

1 959 Kč
99% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 26.10. Stock day info: Today 26. října Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 26. října vyberte parametry
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
1 959 Kč

Kontaktní čočky Dailies TOTAL1

Dailies TOTAL1 jsou jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky od výrobce Alcon, které mají proměnlivý obsah vody.

Dailies TOTAL1 nabízíme také v balení po 30 kusech.

Prodyšné a s vysokým podílem vody

Technologie výroby kombinuje klasický hydrogelový materiál, který obsahuje vysoké množství vody, se silikon-hydrogelem, který zajišťuje potřebnou propustnost kyslíku k rohovce. Z obou materiálů je tak získáno to nejlepší - značný obsah vody a vysoká propustnost kyslíku.

Celodenní komfort

Jádro čoček tvoří silikon-hydrogel obsahující 33 % vody, což je množství dostatečné k zajištění potřebné propustnosti kyslíku. Naopak povrch čočky, který přichází do styku s jemnými a citlivými tkáněmi oka, je vytvořen z klasického hydrogelu, který se vyznačuje vysokým obsahem vody. Spojením těchto materiálů vznikla oku příjemná, jemná a hladká kontaktní čočka, která poskytuje nositeli pocit pohodlí po celou dobu, kdy je nasazena v oku.

Zdravé oči

Dailies TOTAL1 patří mezi jednorázové kontaktní čočky. Každý den rozbalíte nový pár, který po použití jednoduše vyhodíte. Jedná se o jednu z nejkomfortnějších a nejzdravějších variant nošení čoček, protože odpadá nutnost jejich dezinfekce a zároveň nedochází na jejich povrchu k ukládání depozit.
Vlastnosti
Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.10
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 156 Dk/t
Obsah vody: 33%
Jméno produktu: Dailies TOTAL1
Materiál: Delefilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

TopVue Blue Blocker (90 čoček)

  • filtrují modré světlo z obrazovek
  • předchází digitální únavě zraku
  • chrání před syndromem suchého oka
  • poštovné zdarma
Cena: 1 229 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (3)

Comments: Do you have any questions?

Jiřina

Dobrý den, ještě bych chtěla poradit s variantou čoček den + noc - viz předchozí dotaz. Děkuji a přeji pěkný den.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jiřino, díky za další otázku. Bohužel ale nevíme, jak to přesně myslíte. Jednodenní čočky můžete nosit po dobu jednoho dne. Čočky většinou nemají hodinově danou přesnou dobu výměny, ale počítá se s tím, že jsou čočky ráno nasazeny a večer před spaním vyjmuty. Pokud se Váš den protáhne, pak záleží na tom, jak dlouho Vaše oči dané čočky snesou. Jestli máte na mysli čočky vícedenní pro nepřetržité nošení, tak jsou to dvoutýdenní Acuvue Oasys, u kterých se ale nepřetržitým nošením doba výměny zkracuje na 7 dní a 6 nocí a pak měsíční Air Optix plus HydraGlyde, Air Optix Aqua, Air Optix EX, Air Optix Night and Day Aqua, PureVision a PureVision. Pokud se rozhodnete některé z uvedených čoček vyzkoušet, poraďte se s kontaktologem. Na tyto čočky se nevztahuje služba Garance vrácení peněz. Pokud pro Vás budeme moci udělat cokoli dalšího, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

Jiřina

Dobrý den, nosím čočky Biofinity - měsiční a hledám k moři jednodenní variantu, ale když najdu zakřivení, nesedí průměr nebo naopak. Co je důležitější uhlídat ? Mám BC 8,6 DIA 14,0 PWR -6,5. Můžete mi něco doporučit? Navíc jsem řidič a hodně času trávím u počítače.Děkuji za odpověď

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jiřino, díky za Váš dotaz. Oko je schopné přijmout v zakřivení i průměru různé rozdíly. Například mezi Biofinity a těmito Dailies TOTAL1 je rozdíl minimální a oči by ho během nošení pravděpodobně ani nepocítily. Plusem je, že oba typy čoček jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového typu, takže jsou si příbuzné i v tomto směru. Zda ale budou dokonale vhodné Vám nejsme schopni slíbit. CooperVision oficiálně nedoporučuje k čočkám Biofinity žádnou jednodenní alternativu. Pokud by se stalo, že čočky koupíte a nebudou Vám vyhovovat, není to bohužel akceptovatelný důvod pro vrácení otevřeného balení čoček. V naší nabídce jsou jednodenní čočky TopVue Elite, u kterých je zavedena služba Garance vrácení peněz. Čočky jsou ale vyrobeny z hydrogelového materiálu a těžko říct, jak na tuto změnu budou reagovat Vaše oči. Nezbývá než čočky vyzkoušet prostřednictvím našeho eshopu, případně aplikačního střediska. Pokud pro Vás budeme moci udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Tomaš Felner

Dobrý den, chci se jen zeptat, když si koupim tak velké balení, kde je nejlepší ho skladovat. ?? Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Tomáši, díky za Váš dotaz. Kontaktní čočky je ideální skladovat při pokojové teplotě a spíše na tmavším místě. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.