Dailies TOTAL1 (90 čoček)

1 879 Kč
99% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 22.4. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
1 879 Kč

Kontaktní čočky Dailies TOTAL1

Dailies TOTAL1 jsou jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky od výrobce Alcon, které mají proměnlivý obsah vody.

Dailies TOTAL1 nabízíme také v balení po 30 kusech.

Prodyšné a s vysokým podílem vody

Technologie výroby kombinuje klasický hydrogelový materiál, který obsahuje vysoké množství vody, se silikon-hydrogelem, který zajišťuje potřebnou propustnost kyslíku k rohovce. Z obou materiálů je tak získáno to nejlepší - značný obsah vody a vysoká propustnost kyslíku.

Celodenní komfort

Jádro čoček tvoří silikon-hydrogel obsahující 33 % vody, což je množství dostatečné k zajištění potřebné propustnosti kyslíku. Naopak povrch čočky, který přichází do styku s jemnými a citlivými tkáněmi oka, je vytvořen z klasického hydrogelu, který se vyznačuje vysokým obsahem vody. Spojením těchto materiálů vznikla oku příjemná, jemná a hladká kontaktní čočka, která poskytuje nositeli pocit pohodlí po celou dobu, kdy je nasazena v oku.

Zdravé oči

Dailies TOTAL1 patří mezi jednorázové kontaktní čočky. Každý den rozbalíte nový pár, který po použití jednoduše vyhodíte. Jedná se o jednu z nejkomfortnějších a nejzdravějších variant nošení čoček, protože odpadá nutnost jejich dezinfekce a zároveň nedochází na jejich povrchu k ukládání depozit.

Vlastnosti - Dailies TOTAL1 (90 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.10
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 156 Dk/t
Obsah vody: 33%
Jméno produktu: Dailies TOTAL1
Materiál: Delefilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

Gelone 1-day (90 čoček)

  • Ostrý zrak za všech světelných podmínek
  • Celodenní hydratace
  • Jemné okraje nedráždí oční víčka
  • UV filtr
  • Garance vrácení peněz
Cena: 1 459 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Dagmar Scalzo

Dobrý den, pravidelně od Vás odebírám čočky Day Acuvue TruEye, které se však přestaly vyrábět. Systém mi nabízí jiné čočky, které mají však jen zakřivení 8 - 8,5 místo 9. Mohli byste mi poradit, které čočky si mám koupit a mohla bych nejdříve vyzkoušet nějaké menší balení? Děkuji Dáša

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Dagmar, děkujeme Vám za otázku. Společnost Johnson&Johnson doporučuje jako vhodnou alternativu k čočkám Day Acuvue TruEye čočky Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe. Tyto čočky jsou dostupné ve stejném zakřivení a jsou vyrobené také ze silikon-hydrogelového materiálu jen z jiného typu. Teoreticky by Vám tak čočky měly sednout. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Bara

Dobry den, chtela bych si poridit mesicni cocky. Zatim nosim jednodenni - Dailies total, -1.5. Jake mesicni byste mi doporucili? Dekuji.

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout měsíční variantu těchto čoček - tedy TOTAL30. Velikostní parametry se trochu liší, spadají ovšem do povolené mezní odchylky ±0,20 mm. Vaše oči by měly teoreticky rozdíl bez problémů zpracovat. Jelikož se jedná o měsíční čočky, budete k nim potřebovat i roztok k péči, např. LAIM-CARE. Rádi bychom Vás však upozornili, že správně byste měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Ten Vám na základě měření, Vašich preferencí a potřeb vybere vhodné čočky. ZDE si můžete vybrat nejbližšího specialistu, který spolupracuje s výrobcem čoček TOTAL30, společností Alcon. Vyberete-li si čočky sama bez odborné pomoci, nelze na nevhodně vybrané čočky nebo jejich parametry uplatnit případnou reklamaci. Budete-li mít další otázky, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Jiřina

Dobrý den, ještě bych chtěla poradit s variantou čoček den + noc - viz předchozí dotaz. Děkuji a přeji pěkný den.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Jiřino, díky za další otázku. Bohužel ale nevíme, jak to přesně myslíte. Jednodenní čočky můžete nosit po dobu jednoho dne. Čočky většinou nemají hodinově danou přesnou dobu výměny, ale počítá se s tím, že jsou čočky ráno nasazeny a večer před spaním vyjmuty. Pokud se Váš den protáhne, pak záleží na tom, jak dlouho Vaše oči dané čočky snesou. Jestli máte na mysli čočky vícedenní pro nepřetržité nošení, tak jsou to dvoutýdenní Acuvue Oasys, u kterých se ale nepřetržitým nošením doba výměny zkracuje na 7 dní a 6 nocí a pak měsíční Air Optix plus HydraGlyde, Air Optix Aqua, Air Optix EX, Air Optix Night and Day Aqua, PureVision a PureVision. Pokud se rozhodnete některé z uvedených čoček vyzkoušet, poraďte se s kontaktologem. Na tyto čočky se nevztahuje služba Garance vrácení peněz. Pokud pro Vás budeme moci udělat cokoli dalšího, napište nám. Zatím přejeme hezký den.
Jiřina

Dobrý den, nosím čočky Biofinity - měsiční a hledám k moři jednodenní variantu, ale když najdu zakřivení, nesedí průměr nebo naopak. Co je důležitější uhlídat ? Mám BC 8,6 DIA 14,0 PWR -6,5. Můžete mi něco doporučit? Navíc jsem řidič a hodně času trávím u počítače.Děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Jiřino, díky za Váš dotaz. Oko je schopné přijmout v zakřivení i průměru různé rozdíly. Například mezi Biofinity a těmito Dailies TOTAL1 je rozdíl minimální a oči by ho během nošení pravděpodobně ani nepocítily. Plusem je, že oba typy čoček jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového typu, takže jsou si příbuzné i v tomto směru. Zda ale budou dokonale vhodné Vám nejsme schopni slíbit. CooperVision oficiálně nedoporučuje k čočkám Biofinity žádnou jednodenní alternativu. Pokud by se stalo, že čočky koupíte a nebudou Vám vyhovovat, není to bohužel akceptovatelný důvod pro vrácení otevřeného balení čoček. V naší nabídce jsou jednodenní čočky TopVue Elite, u kterých je zavedena služba Garance vrácení peněz. Čočky jsou ale vyrobeny z hydrogelového materiálu a těžko říct, jak na tuto změnu budou reagovat Vaše oči. Nezbývá než čočky vyzkoušet prostřednictvím našeho eshopu, případně aplikačního střediska. Pokud pro Vás budeme moci udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Tomaš Felner

Dobrý den, chci se jen zeptat, když si koupim tak velké balení, kde je nejlepší ho skladovat. ?? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Tomáši, díky za Váš dotaz. Kontaktní čočky je ideální skladovat při pokojové teplotě a spíše na tmavším místě. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.