Dailies TOTAL1 Multifocal (30 čoček)

859 Kč
99% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 15.7. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Popis čoček Dailies Total1 Multifocal

Dailies Total1 Multifocal jsou jednodenní silikon – hydrogelové kontaktní čočky pro osoby trpící presbyopií. Tyto multifokální čočky představují nejjednodušší a nejzdravější jednodenní způsob nošení bez potřeby dalšího příslušenství. Pro snadné zacházení jsou čočky jemně modře zbarveny, což ale nijak neovlivňuje kvalitu vidění.

V naší nabídce najdete i výhodné balení 90 čoček.

Hydratovaná čočka i na konci dne

Díky speciálnímu materiálu Delefilcon A mají čočky dostatek vlhkosti po celý den nošení a nestane se, že bude čočka na konci dne v oku nepříjemná. Čočky jsou vybaveny technologií stoupajícího obsahu vody, což znamená, že uvnitř čočky je obsah vody 33 % a na povrchu přesahuje 80 %. Čočka pak může po jemných tkáních oka i víčka klouzat bez jakéhokoli nepříjemného tření.

Boj se syndromem suchého oka

Trápí Vás nedostatečná produkce slz nebo porucha slzného filmu? Dokonalý hydratační systém multifokálních čoček Dailies Total1 slibuje celodenní pohodlí i osobám se syndromem suchého oka.

Ostré vidění na všechny vzdálenosti

Pokud oční specialista diagnostikuje presbyopii, naměří Vám různé dioptrie pro vidění na dálku a na blízko. Design Precision Profile a tři stupně ADD power zajistí dokonale ostré vidění na blízkou, střední i dalekou vzdálenost, díky plynulému přechodu optických zón.

Vlastnosti - Dailies TOTAL1 Multifocal (30 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.10
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 156 Dk/t
Obsah vody: 33%
Jméno produktu: Dailies TOTAL1 Multifocal
Materiál: Delefilcon A
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Adice: HI (MAX ADD +2.50), LO (MAX ADD +1.25), MED (MAX ADD +2.00)
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

Gelone 1-day Multifocal (30 čoček)

  • Perfektní korekce na všechny vzdálenosti
  • Celodenní hydratace
  • Jemné okraje nedráždí oční víčka
  • UV filtr
  • Garance vrácení peněz
Cena: 729 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Monika

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu. Chtěla bych objednat multifokální jednodenní čočky. Mám naměřeno: levé oko: dominantní, dálka: SF -2,25, CYL -0,25, AX 20, zakřivení 8,6, průměr 14,00 pravé oko dálka: SF -2,25, CYL -0,25, AX 125, zakřivení 8,6, průměr 14,00 levé oko blízko: SF -1,75, CYL -0,25 pravé oko blízko: SF -1,75, CYL -0,25 ADD 1,0 Nechtěla bych v čočkách řešit cylindry, nedělaly mi dobře ani v brýlích. Prosím poradíte s výběrem konkrétních čoček, aby sedělo i zakřivení a průměr? A také jaké přesně dioptrie objednat? Předem moc děkuji

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, Moniko, děkujeme Vám za otázku. Podle klasického přepočtu vychází hodnota adice jinak, než uvádíte. Rádi bychom se proto zeptali, jaké jste měla na optometristu požadavky - jednalo se o měření pro klasické multifokální brýle (tedy na všechny vzdálenosti - na blízkou, střední vzdálenost i na dálku) nebo brýle do kanceláře (teda ny blízkou a střední vzdálenost)? Pokud by to bylo možné, zašlete nám odpověď společně s kopií brýlového předpisu e-mailem na info@cocky-kontaktni.cz. Předem Vám děkujeme a prozatím Vám přejeme hezký den.

Lada Staveníková

Mužete mi prosim doporucit kontaktní čočky, které mají HD optiku ? Multifokalni. Dekuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lado, díky za otázku. Pokud máte na mysli nějakou speciální technologii použitou při výrobě kontaktních čoček, pak bohužel nevíme o multifokálních kontaktních čočkách, u kterých by byla použitá. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.