Frequency 55 Aspheric (6 čoček)

Výroba tohoto produktu byla ukončena a již není možné ho objednat.

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Plus (6 čoček)

  • UV filtr
  • Vysoký obsah vody
  • Rovnoměrně tenké okraje
  • Garance vrácení peněz
Cena: 239 Kč

Kontaktní čočky Frequency 55 Aspheric

Frequency 55 Aspheric jsou měsíční hydrogelového čočky společnosti CooperVision, které jsou navrženy ke korekci nízkého stupně astigmatismu (s malou cylindrickou hodnotou).

Asférický design

Asférická přední plocha čoček zajišťuje jasné a ostré vidění i za zhoršených světelných podmínek (např. v šeru nebo při náhlém oslnění).

Vyvážený obsah vody

Frequency 55 Aspheric jsou pro snazší manipulaci jemně modře zabarvené. Jsou vyrobené z polymerového materiálu Methafilcon A, který obsahuje 55 % vody.

O čočkách Frequency 55 Aspheric

Jak pečovat o čočky ?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti - Frequency 55 Aspheric (6 čoček)

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.70, 8.40
Průměr (DIA): 14.40
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 19 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 55%
Jméno produktu: Frequency 55 Aspheric
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +8.00
Materiál: Methafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Ostatní také zakoupili

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Majka

Dobrý den, bohužel čtu, že se čočky přestaly vyrábět. Můžu vás poprosit o radu kterými podobnými je nahradit? Mám dioptrie +8 a zakřivení 8,7 a tyto mi vyhovovaly. Předem moc děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Majko, děkujeme Vám za otázku. Jako alternativu těchto čoček bychom Vám doporučili kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere. Čočky jsou od stejného výrobce a jsou také vyrobené z hydrogelového materiálu pouze z jiného typu. Hodnota zakřivení je menší o 0,10 mm, ale to spadá do povolené mezní odchylky, takže by tento rozdíl mělo Vaše oko bez potíží zpracovat. Správně by Vám měl re-aplikaci čoček provést oční specialista. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje. Služba je zpravidla zpoplatněna, jedná se však o investici, která se vyplatí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte nás kontaktovat. Hezký den.
Lenka Hudáková

Dobrý den, nosím tyto čočky už hodně let, ale vše jde dopředu a myslím, že už jsou i lepší čočky (materiál, vlastnosti...) Jsou nějaké podobné? Mám zakřivení 8.7. Dle papíru z vyšetření v optice mám v řádku objetivní měření uvedeno na P oku cyl. +0.25 a na L oku cyl. +0.50, na dalším řádku kde je uvedeno Korekce (mono a bino) není cyl. uveden, je tam 0.00 u obou očí. Vím, že je potřeba konzultovat s lékařem/kontaktologem, ale můžete mi i přesto zkusit doporučit nějaké čočky? Děkuji Lenka

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Lenko, děkujme za Váš dotaz. Těší nás, že jste se na nás obrátila, ale jak sama píšete, byla by ideální osobní konzultace se specialistou. My Vám můžeme nabídnout kontaktní čočky TopVue Plus, u kterých můžete případně využít službu Garance vrácení peněz. Dioptrie Vám doporučujeme volit stejné jako u svých dosavadních čoček. Nákup jiných kontaktních čoček bez předchozího vyzkoušení by pro Vás mohl znamenat zbytečný nákup a finanční ztrátu. Pokud pro Vás budeme moci udělat něco dalšího, napište nám. Zatím přejeme hezký den.
Edita Nezvalová

Dobrý den, používám čočky iWant light a dočetla jsem se, že jsou stejné jako tyto. Chtěla bych se zeptat, zda je to z hlediska složení a tvaru pravda. Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Edito, děkujeme za Váš dotaz. Shodné čočky jste si našla správně. Jsou skutečně naprosto totožné. iWear light je privátní značkou některé ze sítí optik, ale jejich "exkluzivita" spočívá pouze v přebalení kontaktních čoček do odlišné krabičky. Pokud čočky důkladně prozkoumáte, najdete na nich totožné zakřivení (BC) 8,40 nebo 8,70, totožný průměr (DIA) 14,40 a také totožný materiál Methafilcon A s obsahem vody 55 %. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

Vlastimil Dragoun

Dobrý den. Již dlouho používám čočky FREQUENCY 55 Aspheric.Při jedné objednávce jsem dostal na zkoušku pár jednodenních čoček,ale v nabídce této značky jsem je nenašel.Proto prosím,jestli mi můžete poskytnout informaci o možnosti zakoupit tyto jednodenní čočky. Děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den, jako dárek ke každé objednávce jsme v minulosti dávali na zkoušku jednodenní čočky Proclear 1 Day, které jsou od stejného výrobce CooperVision jako jsou Frequency 55 Aspheric. Nevíme, zda máte ještě k dispozici blistr zkušebního páru, který jste dostal. Pro případ, že ano, posíláme k ověření shody následující údaje, které jsou uvedeny na blistru čoček Proclear 1 Day: 1 Day, materiál Omafilcon A 40%, H2O 60%, BC 8.7 a DIA 14.2.

Eva P.

Dobrý den! Používám kontaktní čočky Frequency 55 Aspheric. Tyto čočky jsou na trhu již hrozně dlouho, jsou jistě materiály, které jsou daleko vyspělejší. Jaké jiné čočky byste mi doporučili? - takové které budou šetrnější k mému oku. Děkuji za odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, Frequency 55 Aspheric jsou čočky určené pro běžnou korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti i ve spojení s nižšími hodnotami astigmatismu. V současné době je na trhu již řada kontaktních čoček podobného typu vyrobených z moderních silikon-hydrogelových materiálů. Astigmatismus je vada, u které je přechod na jinou značku kontaktních čoček bez důkladné kontroly kontaktologa opravdu krajně nevhodný.