FREQUENCY XC (6 čoček)

attributesPrimary

Úterý 26.9.

cleaner
blank

659 Kč

Dopravci

Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
59 Kč
89 Kč
ZDARMA
kurýr GLS Doručení na adresu:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
75 Kč
105 Kč
ZDARMA
PPL Doručení na adresu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
89 Kč
119 Kč
ZDARMA

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 1600 Kč
24 Kč
54 Kč
ZDARMA


Pozn: Česká pošta i PPL garantují doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.

 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 193 x

TopVue Plus (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Plus jsou měsíční kontaktní čočky vyrobené z hydrogelového materiálu Methafilcon A, s vysokým obsahem vody a také ochranným UV filtrem.

Cena: 336 Kč
Ušetříte: 323 Kč
Poštovné: ZDARMA
Přejít na produkt
Garance vrácení peněz
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 4 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši.

Komentáře

Přidat komentář

Denisa

Dobrý den, používám čočky iWear Dr. Supreme a na internetu jsem zjistila, že by měly být totožné s čočkami Frequency XC, je to pravda? Mohu si je objednat s tím, že jsou to ty samé čočky, na které jsem zvyklá? Děkuji za odpověď, Denisa.

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, jedná se o identické kont.čočky, které jsou přebalené pro síť GrandOptical do privátní značky iWear. O tom, že se jedná o skutečně stejné kontaktní čočky pouze v různém balení se můžete přesvědčit porovnáním parametrů čoček iWear DR Supreme s parametry čoček Frequency XC (materiál, zakřivení, průměr, nebo obsah vody).

Andrea

Dobrý den, používám kontaktní čočky Frequency 55 Aspheric , byly by tyto čočky FREQUENCY XC pro mě také vhodné, nebo jaké jiné? Přijde mi že Frequency 55 Aspheric mi začínají na očích trochu vadit...děkuji Andrea

Zákaznický servis

Dobrý den, bohužel Vám nemůžeme doporučit nákup nevyzkoušených čoček. Bez vyzkoušení Vám nikdo neposkytne záruku, že budou čočky vyhovovat. Nabídnout můžeme měsíční čočky TopVue Air. Jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu nejnovější generace, které nyní můžete objednat pouze na zkoušku – když Vám nebudou sedět, stačí je zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze.

Jitka ch.

Dobrý den, používám měsíční kontaktní čočky iWEAR DR Supreme + (Cooper Vision)- zakoupené v Grandoptical, zakřivení 8.5 a průměr 14.2. Čočky jsou pro mě velmi drahé, mohu se zeptat jaké čočky bych mohla používat jako náhradní? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, kontaktní čočky iWear DR Supreme+ jsou totožné s čočkami Frequency XC, pouze jsou vyráběny společností CooperVision pod odlišným privátním názvem určeným síti Grand Optical. Pro ujištění doporučujeme srovnat veškeré parametry čoček a jejich materiál.

Klára Kostelecká

Dobrý den, tuto značku kontaktních čoček používám střídavě s nošením brýlí už víc jak sedm let, a v žádném případě se mi nestalo, že by se mi natrhla, nebo dokonce úplně roztrhla. Nošení je ze všech značek, které jsem zkusila nejpohodlnější. Škrábání se objevovalo až při blížícím se uplynutí doby 30 dní, tedy času na výměnu, ale většinou až k večeru po celodenním nošení. Za mě rozhodně doporučuji.

Honza

Dobrý den s těmito čočky mám také velice spatné zkušenosti. Po vložení čočky do oka mě začaly cca po dvou hodinách v oku řezat. Jednalo se o cele balení. Hrůza na to jak jsou drahý. Nedoporučuji...

Lucie

Dobrý den, s výše uvedenými čočkami mam ty nejlepší zkušenosti a žádné potíže s natrháváním jsem za celou dobu jejich používání nikdy neméla.

Bára

Tyhle čočky bych si už NIKDY nekoupila!! ze dvou krabiek se mi snad každá čočka po kraji buď natrhla nebo se udělal "zub" a to většinou po cca týdnu nošení (pokud se trhlina nerozšiřovala a zůstala malá, při vhodném natočení čočky v oku šlo donosit). Tři čočky se mi roztrhly úplně zhruba po týdnu nošení!! Nevím jestli jsem jen měla smůlu na špatnou várku, ale to by se u čoček v této cenové kategorii stávat nemělo! NIKOMU NEDOPORUČUJI!!

Zákaznický servis

Dobrý den Báro, pošlete nám prosím na naši reklamační adresu ty poškozené kontaktní čočky. Pošleme je výrobci (společnost CooperVision), aby se vyjádřili k závadám. S takto špatnou zkušeností jsme se ještě nesetkali, rádi bychom proto vady nechali prověřit právě výrobcem. Děkujeme.

FREQUENCY XC (6 čoček) + roztok Gelone 360ml

Cena za balíček: 896 Kč
Ušetříte: 52 Kč

FREQUENCY XC (6 čoček) + roztok Laim-Care 400ml

Cena za balíček: 943 Kč
Ušetříte: 65 Kč

Kontaktní čočky FREQUENCY XC

Frequency XC jsou měsíční hydrogelové čočky výrobce CooperVision. Kvalitní optická konstrukce čoček a propracovaný design jejich přední plochy umožňuje nejen korekci krátkozrakosti (myopie) a dalekozrakosti (hypermetropie), ale i nápravu nižšího stupně astigmatismu.

Zvlhčující technoologie

Frequency XC jsou opatřené zvlhčující PC technologií, která funguje na bázi hydrofilní (vodu vázající) materiálové složky – fosforylcholinu. Tato látka zadržuje vodu uvnitř čoček a vytváří na jejich povrchu ochranný vodní film. Ten pak zamezuje vysychání čoček, které proto zůstávají pohodlné po celý den.

Rezistentní vůči ukládání depozit

Materiál čoček Omalfilcon A se navíc vyznačuje rezistencí vůči tvorbě usazenin, které mohou způsobit podráždění očí.

Více o čočkách FREQUENCY XC naleznete zde.

Jak pečovat o čočky FREQUENCY XC (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Expirace: 24 měsíců a více
Jak často měnit?: 30 dní
Materiál: Omafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Obsah vody: 60%
Propustnost kyslíku: 31 Dk/t
Průměr (DIA): 14.2
UV filtr: Ne
Obsah balení: 6 čoček
Výrobce: CooperVision
Zakřivení (BC): 8.5