FREQUENCY XCEL TORIC (3 čočky)

599 Kč
92% doporučuje
Výroba tohoto produktu byla ukončena a již není možné ho objednat.
Kdy odešleme? vyberte parametry vyberte parametry
Přidat 249 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
249 Kč
Osobní odběr od 29 Kč
Česká pošta od 69 Kč
Zásilkovna domů od 59 Kč
PPL od 65 Kč
GLS od 69 Kč
Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Kontaktní čočky Frequency Xcel Toric

Frequency Xcel Toric patří mezi torické kontaktní čočky výrobce CooperVision, které jsou určené ke korekci vysokého stupně astigmatismu.

Denní způsob nošení

Torické čočky Frequency Xcel Toric jsou navržené pouze k dennímu způsobu nošení, kdy je čočka každý den z oka vyjímána a dezinfikována. Cyklus výměny čoček za nový pár činní 30 dní.

Sabilizační systém

Technologie UltraSync® minimalizuje rotaci čočky v oku a udržuje její stabilní polohu. Celodenní nošení Frequency Xcel Toric se tím pádem stává pohodlnější a příjemnější. Manipulace s čočkami je usnadněna jejich světle modrým zabarvením.

Více o Frequency Xcel Toric.

Jak pečovat o čočky ?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti - FREQUENCY XCEL TORIC (3 čočky)

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.70
Průměr (DIA): 14.40
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 18 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 55%
Jméno produktu: FREQUENCY XCEL TORIC
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -8.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

  • vysoká prodyšnost
  • zvlhčení hyaluronátem sodným
  • celodenní komfort nošení
  • poštovné zdarma
Cena: 419 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (2)

Martin

Dobrý den, mohl bych poprosit o radu, používal jsem tyto čočky, po zhoršení zraku mě, ale nepasují požadované parametry s vašimi nabízenými. Mé parametry jsou: pravé oko: -2,00 dioptrie, -0,50 cylindr, 180 osa. Levé oko: -2,25 dioptrie, +1,00 cylindr, 180 osa. Máte nějaké čočky s takovými parametry? Děkuji za případnou odpověď

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Martine, díky za dotaz. U kontaktních čoček není možné vyrobit úplně totožně parametry, jaké jsou pacientovi naměřené. To by musely být kontaktní čočky vyrobené na zakázku a jejich cena by jistě byla mnohonásobně vyšší, než cena kontaktních čoček ze sériové výroby. Tento problém se řeší tak, že se parametry upraví podle tabulek a vzorečků. Pro Vás by to znamenalo pro pravé oko kontaktní čočky s dioptrií -2,25 a pro levé oko dioptrie -1,25 cylindr -0,75 a osa 90°. Pro pravé oko budete potřebovat čočky sférické (pouze s dioptrií) a pro levé oko torické kontaktní čočky. Doporučovali bychom Vám například kombinaci TopVue Air a TopVue Air for Astigmatism. Čočky TopVue jsou ideální na vyzkoušení, protože je u nich možné využít službu Garance vrácení peněz. Ještě jednou si zkontrolujte, zda Vám oční specialista skutečně naměřil pro pravé oko cylindr v minusu a pro levé oko v plusu. I tato znaménka hrají důležitou roli a mohly by změnit parametry. Navíc jsou snad vždy pro obě oči měřeny buď v plusu nebo v minusu. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím se mějte hezky!
Petra

Dobrý den, mohla bych vás požádat o radu, používala jsem čočky Frequency xcel toric, které se již neprodávají, mohla bych požádat o adekvátní náhradu? Levé oko dioptrie -3, cylindr -075, osa 80, zakřivení 8,7 a průměr 14,4. Pravé oko -2,75, cylindr -0,75, osa 100, zakřivení 8,7 a průměr 14,4. Moc děkuji a přeji hezký den

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Petro, díky za otázku. Společnost CooperVision bohužel neuvedla žádného nástupce čoček FREQUENCY XCEL TORIC, ani nedoporučili kontaktní čočky, na které by bylo možné přejít bez konzultace s kontaktologem. Ideální by bylo, kdybyste se o výběru poradila s kontaktologem. My Vám můžeme nabídnout kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism, u kterých můžete případně využít službu Garance vrácení peněz. U jiných značek Vám bohužel takovou službu nabídnout nemůžeme, a proto bychom Vám doporučili osobní konzultaci s odborníkem. V případě, že bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Zatím mějte hezký den.