FREQUENCY XCEL TORIC (3 čočky)

attributesPrimary

Pondělí 23.9.

cleaner
blank
Přidejte si výhodně roztok:
289 Kč

599 Kč

Dopravci

kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou GLS:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
69 Kč
99 Kč
ZDARMA
Večerní doručení Večerní doručení – Praha
Skladové objednávky přijaté do 11:00 doručíme tentýž pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
89 Kč
119 Kč

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 1600 Kč
29 Kč
59 Kč
ZDARMA


*Při platbě bankovním převodem se doba odeslání může prodloužit o 1 – 2 dny. Balíček odesíláme až po připsání částky na náš účet.

*Česká pošta garantuje doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.


*Večerní doručení: Pro skladové objednávky přijaté do 11:00 můžete očekávat doručení ten samý den mezi 18:00 a 22:00. V den doručení obdržíte SMS s heslem pro převzetí balíčku. Při platbě na dobírku mějte prosím připravenou hotovost, dopravce bohužel nemá k dispozici platební terminál.
 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 195 x

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Torické měsíční čočky TopVue Air for Astigmatism se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody.

Cena: 419 Kč
Ušetříte: 180 Kč
Přejít na produkt
Garance vrácení peněz
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 2 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši.
TOP torické
Vzhledem k pohodlnosti a velmi výhodné ceně se tyto čočky velmi rychle staly našimi nejprodávanějšími torickými čočkami.

Komentáře

Přidat komentář

Martin

Dobrý den, mohl bych poprosit o radu, používal jsem tyto čočky, po zhoršení zraku mě, ale nepasují požadované parametry s vašimi nabízenými. Mé parametry jsou: pravé oko: -2,00 dioptrie, -0,50 cylindr, 180 osa. Levé oko: -2,25 dioptrie, +1,00 cylindr, 180 osa. Máte nějaké čočky s takovými parametry? Děkuji za případnou odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Martine, díky za dotaz. U kontaktních čoček není možné vyrobit úplně totožně parametry, jaké jsou pacientovi naměřené. To by musely být kontaktní čočky vyrobené na zakázku a jejich cena by jistě byla mnohonásobně vyšší, než cena kontaktních čoček ze sériové výroby. Tento problém se řeší tak, že se parametry upraví podle tabulek a vzorečků. Pro Vás by to znamenalo pro pravé oko kontaktní čočky s dioptrií –2,25 a pro levé oko dioptrie –1,25 cylindr –0,75 a osa 90°. Pro pravé oko budete potřebovat čočky sférické (pouze s dioptrií) a pro levé oko torické kontaktní čočky. Doporučovali bychom Vám například kombinaci TopVue Air a TopVue Air for Astigmatism. Čočky TopVue jsou ideální na vyzkoušení, protože je u nich možné využít službu Garance vrácení peněz. Ještě jednou si zkontrolujte, zda Vám oční specialista skutečně naměřil pro pravé oko cylindr v minusu a pro levé oko v plusu. I tato znaménka hrají důležitou roli a mohly by změnit parametry. Navíc jsou snad vždy pro obě oči měřeny buď v plusu nebo v minusu. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím se mějte hezky!

Petra

Dobrý den, mohla bych vás požádat o radu, používala jsem čočky Frequency xcel toric, které se již neprodávají, mohla bych požádat o adekvátní náhradu? Levé oko dioptrie -3, cylindr -075, osa 80, zakřivení 8,7 a průměr 14,4. Pravé oko -2,75, cylindr -0,75, osa 100, zakřivení 8,7 a průměr 14,4. Moc děkuji a přeji hezký den

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petro, díky za otázku. Společnost CooperVision bohužel neuvedla žádného nástupce čoček FREQUENCY XCEL TORIC, ani nedoporučili kontaktní čočky, na které by bylo možné přejít bez konzultace s kontaktologem. Ideální by bylo, kdybyste se o výběru poradila s kontaktologem. My Vám můžeme nabídnout kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism, u kterých můžete případně využít službu Garance vrácení peněz. U jiných značek Vám bohužel takovou službu nabídnout nemůžeme, a proto bychom Vám doporučili osobní konzultaci s odborníkem. V případě, že bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Kontaktní čočky Frequency Xcel Toric

Frequency Xcel Toric patří mezi torické kontaktní čočky výrobce CooperVision, které jsou určené ke korekci vysokého stupně astigmatismu.

Denní způsob nošení

Torické čočky Frequency Xcel Toric jsou navržené pouze k dennímu způsobu nošení, kdy je čočka každý den z oka vyjímána a dezinfikována. Cyklus výměny čoček za nový pár činní 30 dní.

Sabilizační systém

Technologie UltraSync® minimalizuje rotaci čočky v oku a udržuje její stabilní polohu. Celodenní nošení Frequency Xcel Toric se tím pádem stává pohodlnější a příjemnější. Manipulace s čočkami je usnadněna jejich světle modrým zabarvením.

Více o Frequency Xcel Toric.

Jak pečovat o čočky FREQUENCY XCEL TORIC (3 čočky)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.70
Průměr (DIA): 14.40
Velikost balení: 3 čočky
Propustnost kyslíku: 18 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 32 měsíců a více
Obsah vody: 55%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -8.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne