FreshLook ColorBlends - dioptrické (2 čočky)


Hodnoceno 136 x

Komentáře

Přidat komentář

Monika Cáfal

Dobrý den, nedavno jsem si pořídila tyto barevné čočky. Bohužel je nemohu nosit, jelikož se mi čočky při mrknutí v oku posunují a mám zkreslené vidění. Běžně nosim kocky čiré Topvue. Nemůžu být problém v materiálu čoček FreshLook? Parametry čoček jsem zvolila správné. Poraďte mi prosím jinou variantu. Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Moniko, děkujeme za Váš dotaz. Nemůžeme Vám to říci s jistotou, ale tipovali bychom to spíš na nevhodný průměr kontaktní čočky. Od Vašich TopVue Monthly se FreshLook ColorBlends liší o 0,50 mm, což je poměrně velký rozdíl. U průměru se doporučuje dodržet rozdíl do 0,20. Vhodnější by tedy mohly být například měsíční TopVue Color - True Sapphire nebo jednodenní TopVue Color - Blue či TopVue Color - Sapphire Blue. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

Alena

Koupila jsem si odstín Gemstone green. Mám hnědozelené oči, jakoby tmavě zelené a ráda zvýrazňuji barvu zelenými čočkami, ale tyto na mně vypadají neuvěřitelně "jedovatě". Mám oči jak had z nějakého hororu :) Doporučuji snad pouze pro ty, co mají světle zelené oči.

Julia

Dobry den, chtela bych se zeptat zdali se neuvazuje o vyrobe barevnych astigmatickych cocek? Dekuji za info

Zákaznický servis

Dobrý den,

zatím nemáme žádné informace, že by se nějaký výrobce začal vyrábět barevné astigmatické čočky.

Tsagan Sharmandzhieva

Dobrý den, bylo by možné objednat čočky s parametry jednoho oka +1.00 a druhého 0.00 (nedioptrické)? Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den,

pokud máte rozdílné dioptrie, je nutné objednat dvě celá balení čoček. V nedioptrické verzi naleznete tyto čočky zde FreshLook ColorBlends – nedioptrické.

Eliška Krajníková

Dobrý den, pokud by čočky neseděly mohu je vrátit? Už jednou jsem si barevné kontaktní čočky od Vás objednávala a bohužel vracela, protože neseděly. Je to možné i u těchto? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den,

bohužel u těchto čoček negarantujeme vrácení ceny, proto vrácení nekompletního balení není možné. Výrobce nám to neumožňuje.

Zoryana Elechko

Dobry den.Objednala jsem si u Vás barevne,dioptricke cocky a kdyz si je nasadim vidim ostre,jen v hornich koutkach ocii jakobyly byla mlha,neni to znecistenim,zkosela jsem to nekolik krat a pokazdý je to stejne.Cim to muze byt zpusebene?Muze to byt spatne zakriveni?predem dekuji za odpoved

Zákaznický servis

Dobrý den, vadné kont.čočky doporučujeme reklamovat podle reklamačního řádu, popsaného na webu. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na info@cocky-kontaktni.cz nebo +420 226 292 8­90. Děkujeme, hezký den.

Norbert

Dobry den chtál bych si u vás objednat barevne kontaktni čočky,ale nevim jestli me budou sedět na očích,protože použivam zakřiveni- 8.40 a pruměr 14.00 .Mohli by jste me poradit ?Předem děkuji za odpověd .NORBERT ŠVARC DOMAŽLICE .

Zákaznický servis

Dobrý den, bohužel neuvádíte, jaké konkrétní čočky jste používal doposud. Změna čoček představuje vždy určitý risk, neboť nově vybrané čočky nemusí zákazníkovi vyhovovat, ani když budou dodrženy stejné parametry průměru a zakřivení – na vině může být odlišné složení materiálu či rozdílný obsah vody. Nedá se přesně určit, jak budou na změnu parametrů čoček reagovat právě oči. Rozdíl parametrů, který někdo ani nepozná, může být pro druhého zcela nesnesitelný. Obecně se však soudí, že malá odchylka bývá u většiny nositelů dobře snášena, není to však pravidlem.

Veronika Adámková

Čočky dorazili rychleji než jsem čekala,a to jak mi skvěle sedli je úplně super.Briliant Blue kdo chce zářivě modré oči, doporučuji!!!

irina parhomenko

chtela jsem se vas zeptat jestli prikrijou tmavy oci a chtela bych objednat bud zelenou a nebo modrou a jsou vyrazni ?

Zákaznický servis

Dobrý den, výsledný barevný dojem při použití barevných nebo tónovacích kontaktních čoček je ovlivněn řadou faktorů. Závisí na zvoleném oblečení a doplňcích, na přirozené barvě duhovky i na světelných podmínkách, v nichž se zrovna nacházíme. Obecně platí, že tmavé odstíny duhovky se překrývají hůře než světlé. Fotografie barevných kontaktních čoček jsou pouze ilustrační a předvádí jednu z možných variant působení čočky. Pokud máte hodně tmavé oči, spíše neočekávejte, že by výsledná barva mohla být azurově či blankytně modrá, spíše to bude tmavší modrá. Děkujeme za pochopení

Kontaktní čočky FreshLook ColorBlends – dioptrické

FreshLook ColorBlends jsou měkké barevné kontaktní čočky od výrobce Alcon. 

Smyslný pohled

Díky technologii třívrstvého nánosu barvy dosahují FreshLook ColorBlends poměrně velké úspěšnosti při překrývání tmavších odstínů duhovky. Okrajový prstenec čočky navíc duhovku oka zdánlivě zvětší. Výsledkem je velmi přitažlivý hluboký pohled.

Barevné varianty

Kontaktní čočky Freshlook ColorBlends obsahují UV filtr a jsou dostupné v mnoha barevných variantách a odstínech: Blue (modrá), Green (zelená), Chestnut Brown (hnědá), Honey (medová), Pure hazel (oříšková), Turquoise (tyrkysová), Grey (šedá), True Sapphire (safírová), Ametyst, Brilliant Blue (modrá), Gemstone Green (smaragdově zelená) a Sterling Grey (šedá). 

FreshLook ColorBlends

Výsledný barevný efekt

Dosažený efekt barevných kontaktních čoček se u každého jedince liší. Zbarvení ovlivňuje řada faktorů. Tím nejzásadnějším je přirozená barva duhovky oka. Tmavší odstíny se obecně překrývají hůře, než světlé. Výsledné zabarvení pak může působit „uměle“. Celkový dojem změny barvy také ovlivňuje barva oblečení a doplňků a také světelné podmínky. Barva čočky bude mít jiný odstín za denního světla a jiný odstín při umělém osvětlení.

Denní i příležitostné užívání

FreshLook ColorBlends jsou určeny pro příležitostné i pro každodenní nošení. Nejsou určeny ke kontinuálnímu užívání, kdy je čočka ponechána v oku i během spánku.

Jak pečovat o čočky ?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Výrobce: Alcon
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.60
Velikost balení: 2 čočky
Propustnost kyslíku: 20 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 48 měsíců a více
Obsah vody: 55%
Dioptrický rozsah: od -8.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Phemfilcon A
UV filtr: Ano