FreshLook Colors - dioptrické (2 čočky)


Hodnoceno 109 x

Komentáře

Přidat komentář

Soňa Kosková

Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem dioptrií. mám od očního lékaře vyměřené dioptrie, ale na brýle. Liší se nějak síla, kterou si musím objednat? Mé dioptrie jsou -2,25 a -1,75. Děkuji za opověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Soňo, děkujeme za Váš dotaz. Přepočet dioptrií z brýlí na kontaktní čočky je nutný až od +/- 3,50 dioptrie. Při Vaší naměřené dioptrické korekci by Vám měly vyhovovat kontaktní čočky se stejnými hodnotami. Pokud budete mít další dotaz, napište nám, rádi Vám poradíme. Přejeme hezký den.

Beata

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by mi tyhle čočky seděly. Používám Bausch a Lomb Soflens. Hilafilcon B, obsah vody 59%. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Beato, děkujeme za Váš dotaz, bohužel nejsme schopni Vám zaručit, že Vám čočky budou sedět. Vedle materiálu závisí také na parametrech čočky. Ty Vaše se od těchto liší hodnotou průměru o 0.30. Čočky jsou dnes velmi přizpůsobivé, ale stále to bohužel neplatí pro všechny nositele. Co se týče parametrů materiálu, neměla byste s nimi mít problémy, jedná se ale opět o individuální věc. Pokud budete mít další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Děkujeme a přejeme hezký den.

Karin

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli mi vyniknou modré kontaktní čočky, když mám hnědo zelené oči. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den, u barevných kontaktních čoček obecně platí, že tmavší odstíny duhovky se s nimi překrývají hůře než světlé. Neexistuje žádná záruka toho, jak bude čočka na očích vypadat a působit. Někdo bude mít po nasazení modrých čoček oči pomněnkově modré, někdo inkoustově modré a jiný šedomodré nebo modrozelené. Při nákupu barevných čoček je nutné počítat s tím, že výsledek nemusí vždy zcela odpovídat naší představě ani ilustračním fotografiím. Na výsledném barevném efektu se podílejí také světelné podmínky v nichž se právě budeme nacházet (jinak bude barva vypadat za denního světla, jinak v přítmí klubu a jinak v místnosti osvětlené zářivkami). V neposlední řadě také nesmíme opomenout vliv líčení, oblečení a doplňků, jejichž barva i styl dotváří celkové barevné působení čoček.

Kontaktní čočky FreshLook Colors – dioptrické

FreshLook Colors jsou barevné hydrogelové kontaktní čočky společnosti Alcon, které znatelně překrývají i tmavší odstíny duhovky.

Barevné varianty

Výrobce nabízí 6 barevných variant čoček: Green (zelená), Blue (modrá), Sapphire (safírově modrá), Violet (fialová), Hazel (ořechová) a Misty Grey (šedá).

FreshLook Colors - barvevné varianty

Výsledný efekt

Barevné kontaktní čočky nikdy nedosáhnou stejného výsledného efektu u dvou různých nositelů. Barevný odstín ovlivňuje řada faktorů. Tím nejzásadnějším je přirozená barva duhovky oka. Tmavší odstíny se obecně překrývají hůře než světlé. Celkový dojem změny barvy také ovlivňuje barva oblečení a doplňků. Na výsledném efektu se podílejí i světelné podmínky, barva bude působit jinak při umělém osvětlení, než při světle denním.
Čočky obsahují UV filtr a indikátor rub-líc, který umožňuje jejich snadnou aplikaci.

indikátor čoček FreshLook

Každodenní i příležitostné nošení

FreshLook Colors jsou vhodné pro příležitostné i každodenní nošení. Nejsou určeny k přespávání.

Vlastnosti

Výrobce: Alcon
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.60
Velikost balení: 2 čočky
Propustnost kyslíku: 20 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 48 měsíců a více
Obsah vody: 55%
Dioptrický rozsah: od -8.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Phemfilcon A
UV filtr: Ano