FreshLook Dimensions - dioptrické (6 čoček)


Hodnoceno 119 x

Komentáře

Přidat komentář

Dagmar

Pěkný den, jsou tyto čočky krycí nebo tónovací, tím myslím - krycí mají prstenec a často se přes ně špatně dívá, tónovací jsou celobarevné a jen lehce změní barvu oka - dříve je vyráběla značka focus visiting color, Děkuji DV

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Dagmar, platí údaje uvedené v popisu produktu. Jde o tónovací kontaktní čočky. Přejdeme hezký den.

Nikola Štěrbová

Jen bych chtěla přidat komentář ohledně průměru. Začínala jsem na Air Optix o průměru 14.2 a seděly. Nyní nosím Biofinity 14.0 a ty jsou na mě jak dělané. Jeden čas jsem nosila tyto čočky, byla jsem spokojená s barvou, mám sama o sobě zelené oči a nosila jsem Sea Green a vypadalo moc hezky, ale problém byl s průměrem. Tím, že mi nejlépe sedí 14.0 tak 14,5 jsou bohužel moc velké. Stávalo se mi, že jsem se ráno probudila a čočku jsem měla pod víčkem někdy i přepůlenou a v oku jsem jí hledala nebo si stačilo špatně promnout oko a byla venku. Někdy se mi i stalo, že se mi vysušilo oko a já jí ,,vymrkala" ven. Každý má jiné oko samozřejmě, ale snad vám pomůže moje zkušenost s výběrem.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Nikolo, je to tak, jak píšete. Každé oko je jiné a bude tedy i jinak tolerovat rozdíly v hodnotách průměru či zakřivení čočky. Čočky je vždy potřeba osobně vyzkoušet. Děkujeme za Váš příspěvek a přejeme hezký den.

Veronika Blechová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, že jsem si kupovala kontaktní čočky Air optix s průměrem 14.20 a teď jsem si objednala barevné FreshLook Dimensions - dioptrické (6 čoček) s průměrem 14.50, tak se chci zeptat zda nevíte, zda to nebude vadit ten průměr ? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, bez provedení vyšetření a vyzkoušení daného typu čoček nikdy nebudete mít jistotu, zda Vám čočky budou sedět, či nikoli. Problém s průměrem může nastat ve chvíli, kdy se okraj čočky dotýká limbu – místo kde rohovka přechází v bělimu, jinak by změna průměru neměla představovat problém.

irina parhomenko

Dobry den chtelajsem se vas zeptat tyto kontaktni cocky prikrijou tmave oci ?

Zákaznický servis

Dobrý den, výsledný barevný dojem při použití barevných nebo tónovacích kontaktních čoček je ovlivněn řadou faktorů. Závisí na zvoleném oblečení a doplňcích, na přirozené barvě duhovky i na světelných podmínkách, v nichž se zrovna nacházíme. Obecně platí, že tmavé odstíny duhovky se překrývají hůře než světlé. Fotografie barevných kontaktních čoček jsou pouze ilustrační a předvádí jednu z možných variant působení čočky. Pokud máte hodně tmavé oči, spíše neočekávejte, že by výsledná barva mohla být azurově či blankytně modrá, spíše to bude tmavší modrá. Děkujeme za pochopení

Eva

Ano, souhlasím s paní Hanou. Po aplikaci kontaktní čoček Acuvue 2 colours, jsem cítila v očích lehké řezání, nesplynutí s okem a také jsem přes ně, měla špatnou viditelnost.

Han.SK

Jedny z mála čoček, které mohu nosit :) Škoda, že se nedělají i torické :/ Každé ráno si říkám, jestli budu raději trochu slepá nebo uvidím a vezmu si nepohodlné toriské....

Hana

dobrý den, prosím o nabídku náhrady Acuvue 2 Colours, TOP Color Vue, jsou nepřirozené a strašně nepohodlné. děkuji HT

Zákaznický servis

Dobrý den, je nám líto, že námi doporučovaná náhrada za končící Acuvue 2 Colours v podobě barevných čoček TopVue Vám nevyhovuje. Bohužel jinou alternativu Vám velmi těžko budeme nabízet. Doporučujeme tedy kontaktovat Vašeho očního lékaře, který Vám kontaktní čočky aplikoval a poradit se s ním o vhodné náhradě. Děkujeme za pochopení.

Petra Vargová Adámková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda si mohu vybrat tyto čočky s průměrem 14,5, když jsem předtím nosila Focus Softcolors, které se již nevyrábějí a měly průměr 14. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den Petro, bohužel Vám takto na dálku nedoporučíme přechod na jiné barevné kontaktní čočky než jste používala dříve. Rozdíl v hodnotě průměru kontaktních čoček je velký, přesahuje obecnou toleranci oka v rozdílu a to jsou dvě desetiny. Posouzení vhodnosti je velmi individuální a nezahrnuje pouze parametry čoček a proto doporučujeme navštívit Vašeho očního specialistu a poradit se s ním o vhodnosti vybraného druhu, vyvarujete se tak přinejmenším finanční ztrátě. Děkujeme za pochopení.

denisa

Dobrý den, proč jsem neměl dost čočky? 2 týdny čekání, jsme si objednali od Suha anica.va pošlete je jako není vidět suflet.Va celallalte čočky Prosím díky

Zákaznický servis

Dobrý den, Vaše zásilka kontaktních čoček je již na cestě k Vám. Omlouváme se Vám za čekání.

Kontaktní čočky FreshLook Dimensions- dioptrické

FreshLook Dimensions jsou měsíční tónovací kontaktní čočky výrobce Alcon. Jsou vhodné k příležitostnému i každodennímu nošení.

Výraznější barva očí

FreshLook Dimensions patří do skupiny tónovacích kontaktních čoček, které neslouží k plnému překrytí přirozené barvy očí, ale pouze k jejímu zvýraznění.

Barevné odstíny

Výrobce nabízí tři barevné odstíny: Sea Green, Pacific Blue a Caribbean Aqua.Smyslný pohled

Tmavší okrajový prstenec čoček opticky zvětšuje duhovku oka a vnitřní nepravidelný okraj barevné části čočky dodává pohledu hloubku a přitažlivost.
Čočky obsahují indikátor rub-líc, který usnadňuje jejich aplikaci.

indikátor čoček FreshLook

Jak pečovat o čočky ?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Výrobce: Alcon
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.60
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 20 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 48 měsíců a více
Obsah vody: 55%
Dioptrický rozsah: od -8.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Phemfilcon A
UV filtr: Ano