FreshLook One Day Color - dioptrické (10 čoček)


Hodnoceno 182 x

Komentáře

Přidat komentář

Christien Corvin

Dobrý den , Chtěl jsem se zeptat na to, pokud mam stejné dioptrie na obou očích tak, jestli je jedno kterou čočku z balení vezmu či je to rozdělene na levou a pravou stranu . Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Čočky nejsou rozlišeny pro pravé a levé oko. Pokud máte stejnou dioptrii pro obě oči, je jedno jakou čočku dáte do pravého i levého oka. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Linda

Dobry den, chtela jsem se vás zeptat na dobu nošení. Jak dlouho se daji ty to čočky nosit.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lindo, tyto barevné čočky jsou jednodenní. Ráno si čočky nasadíte a večer vyhodíte. Přesný časový interval není určen. Přejeme hezký den.

Kontaktní čočky FreshLook One Day Color – dioptrické

FreshLook One Day Color jsou jednorázové barevné kontaktní čočky společnosti Alcon, které plně překrývají přirozenou barvu duhovky oka. 

Hlubší pohled

Okrajový prstenec čočky opticky zvětšuje duhovku a dodává pohledu hloubku. Výsledný barevný efekt je však předem těžko odhadnutelný. Je ovlivněn nejen přirozenou barvou duhovky a světelnými podmínkami, ale i barvou módních doplňku a oblečení.

Nabídka barev

Čočky jsou dostupné ve čtyřech barevných variantách: Blue, Green, Grey a Pure Hazel. 

Pohodlná varianta nošení

FreshLook One Day jsou určeny dennímu nebo občasnému nošení. Jednorázové čočky nabízejí jednu z nejzdravějších a nejpohodlnějších variant nošení, neboť nevyžadují žádnou péči. Použité čočky jsou večer vyhozeny a druhý den prostě nahrazeny novými.

Vhodné pro alergiky a citlivé oči

Jednodenním nošením kontaktních čoček je minimalizována možnost usazení pylu a jiných depozit na jejich povrchu. Tento typ čoček je tedy velmi vhodný obzvláště pro alergiky a všechny ty, kteří mají citlivé oči. FreshLook One Day NEJSOU určeny pro ponechání v očích během spánku.

Jak pečovat o kontaktní čočky ?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.60
Velikost balení: 10 čoček
Průměr (DIA): 13.80
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Expirace: 32 měsíců a více
Obsah vody: 69%
Dioptrický rozsah: od -6.00 do -0.50
Materiál: Nelfilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne