Gillette Fusion Power - 8 hlavic


Hodnoceno 164 x

Komentáře

Sdělte nám svůj názor na tento produkt.

Nejdokonalejší žiletky s patentovaným potahem ostří

Výměnné hlavice Fusion Power jsou nejdokonalejší žiletky s patentovaným potahem ostří pro ještě lepší skluz strojku a pohodlí při holení. Jemné mikropulzy pomáhají snížit tření a zlepšit skluz strojku. Díky tomu poskytuje doposud nejpohodlnější oholení od Gillette. Ten rozdíl určitě pocítíte.

Fusion Power versus Mach3 Turbo

Holicí plocha Gillette Fusion Power má 5 břitů umístěných blízko sebe a vylepšený indikační zvlhčující pásek obohacený o přírodní zdroje. Břity jsou umístěny o 30 % blíže k sobě než břity holicího systému Mach3 Turbo. Toto uspořádání rozloží sílu vynaloženou při holení mezi jednotlivé břity, výsledkem čehož je snížený tlak na pokožku a menší podráždění než při použití MACH3Turbo.

Břit Precision Trimmer

Zarovnávací břit Precision Trimmer je samostatný břit umístěný na zadní straně holicí hlavice. Je vhodný pro holení a úpravu obtížně přístupných míst, jako například kotlety a vousy pod nosem a pro úpravu bradky.

Kompatibilita

Náhradní břity Fusion Power lze použít ve všech manuálních i bateriových strojcích typu Fusion – , , , .

Balení

Náhradní hlavice Fusion Power jsou baleny samostatně každá ve svém obalu. Zaručena je tak jejich dlouhá trvanlivost, odolnost proti vlhkosti a skladovat je lze delší dobu. Balení obsahuje 8 kusů náhradních hlavic.

Video v angličtině od Gillette jak se správně holit


Video v angličtině od Gillette – složení a porovnání Gillette Fusion Power s Gillette Mach 3