iWear DD Comfort (30 čoček)

Čočky iWear DD Comfort jsou přejmenované čočky s originálním názvem Focus Dailies All Day Comfort od výrobce Alcon. Originální produkt zakoupíte za výhodnější cenu oproti nákupu v kamenné síti optik.


Hodnoceno 5 x

Komentáře

Přidat komentář

Eliška Konopáčová

Dobrý den, používám čočky iWear DR Comfort multiple days. Jaký je rozdíl mezi nimi a těmito iWear DD Comfort? Které čočky by byly totožné s těmi mými? Děkuji Eliška K.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Eliško, díky za Váš dotaz. Kontaktní čočky iWear bohužel nemáme v nabídce. Jde o privátní značku GrandOptical. U nás byste čočky našla jako Biomedics 1 Day Extra (iWear DR Comfort multiple days) a Focus Dailies All Day Comfort (iWear DD Comfort). Rozdíl by tedy měl být v průměru čočky a v materiálu. V obou případech jde o hydrogel, ale jiný typ s jiným obsahem vody a jinou propustností kyslíku. Více podrobností najdete na detailu produktu v tabulce „Vlastnosti“. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Ondřej Horák

Dobrý den, čočky iWear DD Comfort jsem koupil v síti GrandOptical celkem draho, vážně jsou tyto čočky naprosto stejné jako Focus Dailies All Day Comfort?

Zákaznický servis

Dobrý den, ano tyto čočky jsou naprosto totožné s čočkami Focus Dailies All Day Comfort. Pro ujištění doporučujeme srovnat parametry čoček (uvedené na krabičce a blistru čoček) s údaji uvedenými na našich stránkách příslušného produktu v tabulce vlastností.

Kontaktní čočky iWear DD Comfort

Hledáte kontaktní čočky iWear DD Comfort aplikované svým očním specialistou? Můžete je najít pod původním názvem produktu Focus Dailies All Day Comfort (30 čoček). Oba tyto produkty jsou identické, a proto jsou k dispozici ve stejných parametrech. Odlišují se pouze obalem. Zaručujeme vysokou kvalitu čoček od renomovaného výrobce Alcon ve stejné kvalitě, ale za nižší cenu.