iWear XR Comfort (6 čoček)

Čočky iWear XR Comfort jsou přejmenované čočky s originálním názvem Air Optix Aqua od výrobce Alcon. Originální produkt zakoupíte za výhodnější cenu oproti nákupu v kamenné síti optik.


Hodnoceno 3 x

Komentáře

Přidat komentář

Lucie

Dobrý den, také používám kontaktní čočky iWear XR, ale bohužel mám jíný průměr těchto čoček a to 14. Mohla bych poprosit o radu, které čočky zvolit. Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lucie, děkujeme za Váš dotaz. Jste si tedy jistá názvem kontaktních čoček? iWear nabízí více druhů čoček s označením Comfort – například DD, dále také iWear oxygen, které mají právě průměr 14,00 a v originále jsou to kontaktní čočky Biofinity. Pokud máme správné informace, kontaktní čočky iWear XR Comfort (Air Optix Aqua) se vyrábí pouze se zakřivením 14,20. Pokud Vám budeme moci poradit s něčím dalším, nebo budete chtít doplnit nějaké informace, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

Boris

Dobrý den, s čočkami iWear xr comfort od GrandOptical jsem spokojený. ale pokud se s Air Optix Aqua v ničem neliší, tak bych rád ušetřil.

Zákaznický servis

Dobrý den, tyto čočky jsou naprosto identické, liší se pouze obalem. O tom, že se jedná o skutečně stejné kontaktní čočky pouze v různém balení se můžete přesvědčit porovnáním parametrů čoček iWear XR Comfort s parametry čoček Air Optix Aqua (materiál, zakřivení, průměr, nebo obsah vody).

Kontaktní čočky iWear XR Comfort

Hledáte kontaktní čočky iWear XR Comfort aplikované očním specialistou? Můžete je najít pod originálním názvem produktu Air Optix Aqua (6 čoček). Oba tyto produkty jsou identické, a proto jsou k dispozici ve stejných parametrech. Odlišují se pouze vzhledem obalu. Pokud tedy zakoupíte produkt Air Optix Aqua, dostanete kontaktní čočky naprosto totožné s čočkami iWear XR Comfort.