Julbo Loop L SP4 Baby Dark Blue/Blue

Dětské
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
110 mm
Další rozměry
14 mm
108 mm
36 mm 43 mm
Skladem
Kdy odešleme: Pondělí 11.7.
1 045 Kč 849 Kč Sleva -19%

Značkové brýle Julbo

Rodinný podnik nesoucí jméno Julbo už roku 1888 přivedl na svět brýle určené pro výrobce krystalů ve francouzských Alpách v kouzelném místě Chamonix. Horské slunce má sílu, a proto si můžete být jistí, že vývoj solární optiky pod taktovkou Julbo je trefa do černého. Brýle Julbo jsou tak dodnes volbou mnoha profesionálních horolezců či outdoorových nadšenců.

O tomto modelu:

Sluneční brýle jsou skvělým módním doplňkem, který zároveň chrání váš zrak. Zrcadlová úprava skel je velmi populární především z módního hlediska. Zrcadlovky jsou ale i praktické - výrazně snižují únavu a podráždění očí slunečním zářením. Obruby jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného plastu.
Brýlové čočky poskytují 100% ochranu proti UV záření. Vaše oči jsou dokonale chráněné proti UVA i UVB paprskům. Brýle mají kvalitně zatmavená skla. Propouští pouze 3 - 8 % slunečních paprsků. Takové zatmavení je vhodné do extrémních podmínek (poušť, vrcholky hor). V brýlích vám nedoporučujeme řídit.
Tento model brýlí si můžete vyzkoušet v pohodlí domova díky naší virtuální zkoušečce. Hned uvidíte, jak vám brýle sluší!