Oční sprej Laim premium 15 ml

289 Kč
97% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Tyto oční kapky jsou momentálně nedostupné z důvodu omezené výrobní kapacity společnosti Schalcon. Děkujeme za pochopení.
Kdy odešleme? vyberte parametry
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Laim premium moisture spray 15 ml

Laim premium je oční sprej, který představuje pohodlnější obdobu klasických očních kapek. Tento sprej funguje na bázi stabilizace lipidové vrstvy oka a jeho slzného filmu, čímž poskytuje očím optimální ochranu před vnějšími vlivy a působí proti pocitu suchosti.
Princip účinku očního spreje Laim premium využívá přirozené transportní schopnosti lipozomů, které zprostředkovávají prostup aktivních složek spreje do oka skrz oční víčko.
Oční sprej Laim premium podporuje lubrikaci očí a očních víček, čímž zvyšuje komfortnost užívání kontaktních čoček. Účinnou lubrikační složkou spreje je hyaluronát sodný.
Hyaluronát sodný je lidskému tělu zcela přirozená látka, protože se nachází se např. v kloubní tekutině nebo očním sklivci.
Další složkou očních kapek je přídavek heřmánku, který spreji zajišťuje jedinečnou příjemnou vůni. Heřmánek má poměrně univerzální léčivé účinky. U očního spreje určitě nejvíce oceníte jeho zklidňující a protizánětlivé působení.

Způsob použití

Sprej se vždy aplikuje na zavřené oči.
Pokud máte nasazenou kontaktní čočku, zavřete oči a aplikujte sprej ze vzdálenosti 10 cm. V případě, že máte nanesen make-up, který není voděodolný, aplikujte sprej ze vzdálenosti 20 cm.
Lahvička spreje disponuje atomizérem s antibakteriálním filtrem, která zajistí sterilní obsah po celou dobu používání. Sprej je možné používat po dobu 6 měsíců od první aplikace.

Vlastnosti - Oční sprej Laim premium 15 ml

Výrobce: Schalcon
Objem: 15 ml
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Hyaluronát sodný: Ano
Konzervanty: Ano
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (37)

Jaroslav KOLČAVA

Dobrý den, kdy naskladníte?

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Jaroslave, děkujeme Vám za dotaz. Bohužel výrobce tohoto produktu má problémy s výrobou a v současné době nemáme žádné informace, kdy bude oční sprej dodán. Máte-li zájem o oční sprej, mohli bychom Vám z našeho sortimentu nabídnout alternativy Blink Refreshing Eye nebo Tears Again. Děkujeme Vám za pochopení. Budete-li mít další otázky, rádi Vám poradíme. Přejeme krásný den.
Jaroslav KOLČAVA

Dobrý den, v textu uvádíte použití od otevření do data expirace a o kousek níž ve vlastnostech 6 měsíců od otevření... Takže jak to je? :o)

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jaroslave, děkujeme Vám za otázku. Doba použitelnosti spreje je 6 měsíců od otevření. V produktovém textu je to chybně formulované. Děkujeme Vám za upozornění, chybu napravíme. Hezký den.

olga

vždycky spokojenost

Martina

Dobrý den, mám prodloužené řasy (metoda řasa na řasu). Chtěla jsem se zeptat, zda těmto řasám sprej nevadí? (například oleje způsobují uvolňování lepidla a jejich vypadávání). Mám unavené oči ze čtení a práce na počítači. Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Martino, díky za otázku. Bohužel nemáme informace o tom, že by byl sprej testován tímto způsobem - tedy jeho negativní vliv na výdrž umělých řas. Jeho složení je následující: fosfolipidový komplex 0,400 g, hyaluronát sodný 0,100 g, výtažek z heřmánku 0,350 g, EDTA 0,110 g, n-hydroxymethyl­glycinát 0,006 g, PHMB 0,001 g, izotonický pufr o pH 7,2. Aplikované množství spreje je ale velmi malé a jemné a dovolím si tvrdit, že při aplikaci z doporučené vzdálenosti se ke kořínkům řas dostane méně "roztoku" než při aplikaci klasických kapek. Na unavené oči ze čtení bych vám doporučila změnit styl osvětlení, při kterém čtete - tyto věci mají na oči a celkově na tělo velký vliv. A pokud jde o oči unavené z práce na PC, mohly by Vás zajímat dioptrické brýle s blue blockerem - filtrem modrého světla. Brýlové čočky s touto úpravou si u nás můžete objednat do jakýchkoli brýlových obrub a čočky mohou být i bez dioptrií - takže čistě brýle pro práci na PC. Pokud budete mít jakékoli další otázky, určitě nám napište. Přejeme Vám hezký den.
Olina

Je vážně super :)

Klatovská V.

Jak je to s tou aplikací, když se líčím? Nerozteče se mi řasenka?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, paní Klatovská, děkujeme za otázku. Pokud budete sprej aplikovat z doporučené vzdálenosti, pak se nemusíte bát o své líčení ani v případě, že nepoužíváte voděodolný makeup. Pokud se budete chtít zeptat na něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Honza

Zdály se mi krapet drahé, ale účinek rozhodně stojí za to. Známý moc dobře věděl, co doporučuje.

Zdenka

Pracuji na počítači a tak mám často oči unavené. Tento spray mi velmi pomáhá. Zabral mi dokonce i rychlejší zhojení ječného zrna. Mohu jej tedy doporučit.

Dana Viturková

Příjemně mě překvapilo, jak výrazný má roztok efekt. Hned jsem ho doporučila všem v okolí.

JIll

Vyzkoušela jsem ho a jsem nadšená. Kapky jsem okamžitě zavrhla. Je perfektní a funguje.

Lea

Zabírá mi lépe než kapky. Účinek není sice tak rychlý, ale za to úleva trvá nesrovnatelně delší dobu.

Radka

Nechápu jak to, ale funguje perfektně. Rozhodně se investice vyplatila. Je příjemný a aplikace a opravdu osvěžující.

Vilík Pavlíček

Objednal jsem si sprej kvůli kladným komentářům a můžu říct, že ani trochu nelituji. Jsem taky spokojený. Efekt výborný.

Valentina Rašková

Kapky jsem přestala úplně používat. Dokonce i pro šestiletou dceru je snazší použít tenhle sprej něž oční kapky. Rozhodně doporučuji!

Alice

Doporučuji všem. Takový efekt u mě ještě neměly žádné kapky. Přitom se ten sprej stříká na zavřené oči.

Lenka Barešová

Dobrý den, mám alergii na pyl a oční kapky používám jen v sezoně, když mě svědí oči. Pomůže mi sprej i na to? Nebo mám radši volit zase kapky? Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lenko, díky za dotaz. Sprej Laim Moisture je určitě schopen od nepříjemných pocitů podráždění a svědění ulevit. Není ale určen pro prevenci. Pokud Vás trápí alergie, podívejte se na sprej Lipostamin. Tento sprej obsahuje látky, které jsou schopny vytvořit na oku ochrannou vrstvu a zabránit alergenům v kontaktu s okem. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Anna Konečná

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli sprej bude fungovat i přes silný makeup (nalepené umělé řasy a oční stíny)?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Anno, děkujeme za Váš dotaz. Dle výrobce může být sprej použit i na make-up. Při dodržení doporučené vzdálenosti aplikace, by mělo být vše v pořádku. Pokud jde o funkčnost spreje, bude pravděpodobně záležet na složení použitých líčidel. Sprej se do oka dostává skrz oční víčka a okolí, takže záleží na propustnosti použitého make-upu. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Pavlína Hynková

Dobry den,lze pouzivat sprey pres umele rasy ?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Pavlíno, děkujeme za Váš dotaz. Sprej může být používán i na make-up. Pokud bude dodržena doporučená vzdálenost pro aplikaci neměl by mít sprej žádný negativní vliv ani na umělé řasy. Neznáme ale přesný způsob aplikace a držení řas, případně složení lepidla na řasy, takže Vám nemůžeme slíbit 100% kompatibilitu. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

Václav Vrecko

Souhlasím, ke kapkám se už vracet nebudu. Tahle aplikace mi vyhovuje o mnoho víc.

Evka Dobiášová

kapky už nikdy víc!

Daniela Stručovská

Sprej je příjemný a je pro mě i lepší styl aplikace. Kapání kapek mi bylo nepříjemné a skoro všechno mi vyteklo z oka ven. Tenhle způsob je mi o moc víc milejší :)

Hložková Lů

Sprej na osvěžení očí je naprosto dokonalá věc. Víc k tomu nemám co říct.

Marie Novotná

Velmi mi vyhovuje oční sprej proti klasickým očním kapkám. Doporučuji.

Gabča

Dobrý den, je možné používat tento sprej i během těhoteství? Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Gábino, děkujeme za Váš dotaz. Použití spreje v období těhotenství je bezpečné. Pokud cítíte potřebu poraďte se i se svým ošetřujícím lékařem. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme krásný den.

Karel Novák

oči uklidní na opravdu dlouhou dobu

Mikešová L.

už se nehodlám vrátit ke kapání kapek. tahle aplikace je lepší a osvěžujíci

OFNER LÁĎA

KAPANÍ DO OČÍ MI BYLO NEPŘÍJEMNÉ, TAK JSEM ZKUSIL TOHLE A JSEM SPOKOJENÝ. VŮBEC BY MĚ NENAPADLO, ŽE TO BUDE FUNGOVAT, KDYŽ SE STŘÍKÁ NA ZAVŘENÉ OČI... NO SRANDA. ALE MÁ TO EFEKT, TAKŽE SPOKOJENOST.

Svoboda

Sprej mi skvěle sedí, doporučuji :)

Fabianová Petra

Vynikající sprej za dobrou cenu.. Nemůžu si ho vynachválit

Žižková J.

Netradiční aplikace, ale přesto skvěle pomáhá od suchých očí.

Marie Šestáková

Po tom, co jsem začala s tímto sprejem už mě netrápí pocit suchého oka, takže u mě dobrý.

Pavel Veselý

Narozdíl od jiných vydrží po otevření ještě dlouho čerstvý a oči zvlhčuje ihned!

Denis

Můžu sprej použít i přímo na kontaktní čočky?

Zákaznický servis

Dobrý den,

tento sprej se nestříká přímo na čočku, ale na zavřené oko ze vzdálenosti 10 cm.

Mikuláš Draxler

Velmi kvalitní sprej. Oči lubrikuje na jedničku a lehce se aplikuje.

Věra K.

Dobrý den, jak bych měla správně aplikovat tento sprej? Díky

Zákaznický servis

Dobrý den, do očí se tento sprej nekape tradičním způsobem, ale stříká na zavřené oční víčko, přičemž se využívá přirozené transportní schopnosti lipozomů, které zprostředkovávají prostup aktivní složek spreje do oka.

TOm

Okamžitá úleva pro unavené a suché oči!

Lůca

Sprej nosím neustále při sobě. Je osvěžující a velmi jednoduše se s ním zachází. Určitě vyzkoušejte!