Miru 1month Menicon toric (6 čoček)

1 359 Kč
89% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pátek 21.6. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma
1 359 Kč

Kontaktní čočky Miru 1 Month Menicon toric

Torické kontaktní čočky Miru 1 Month Menicon toric jsou zde pro všechny, které trápí astigmatismus a oblíbili si měsíční způsob nošení . V balení najdete 6 kusů silikon-hydrogelových kontaktních čoček s jemným zabarvením do barvy levandule. Toto zabarvení mnoho nositelů vyhledává, protože usnadňuje zacházení s kontaktními čočkami. Silikon-hydrogelový materiál Asmofilcon A vyniká propustností kyslíku na velmi vysoké úrovni - 161 Dk/t .
Společnost Menicon má patentovány technologie MeniSilk™ a Nanogloss™ , díky nimž mají čočky dokonale hladký povrch a materiál si dokáže udržet vysokou smáčivost. Použití těchto technologií rovněž značně redukuje usazování lipidových a proteinových usazenin. Zdravé a pohodlné nošení je tedy zaručeno.

Správné nasazení čoček Miru 1 Month Menicon toric

Torické kontaktní čočky Miru 1 Month Menicon toric nesou ve svém materiálu značky, které udávají správný směr nasazení kontaktních čoček. Vrchní část kontaktní čočky je označena číslem 6 a značka osy označuje část kontaktní čočky, která má být směřována dolů.

Vlastnosti - Miru 1month Menicon toric (6 čoček)

Výrobce: Menicon
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 161 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 40%
Materiál: Asmofilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +4.00
Jméno produktu: Miru 1 Month Menicon toric
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air for Astigmatism (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 799 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Petr Smilek

Dobrý den. Nosím kontaktní čočky Cooper Vision Proclear multifocal toric . Levé oko BC 8.4 DIA 14.4 PwR +4.25 Cyl/AX -2.75x 150 ADD +2.00D pravé oko BC 8.4 DIA 14.4 PwR +3.25 cyl/AX -1.75x020 ADD+2,00D. Jsem s nimi spokojen. Chtěl bych však vyzkoušet čočky od jiného výrobce. Roční používání těchto čoček vychází cca 10 000Kč, proto bych uvítal jakoukoliv levnější variantu. Jste schopni mi pomoci?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petře, díky za Váš dotaz. Kontaktní čočky Proclear Mulfifocal Toric nabízí kombinovanou korekci pro několik očních vad. V této kategorii jsou naprosto ojedinělé. Na trhu zatím jiné takové kontaktní čočky nejsou a online dostupnost Proclear Mulfifocal Toric také není valná z důvodu obrovského množství kombinací parametrů. My jsme je do nabídky zatím nezařadili. Bohužel Vám tedy lacinější variantu nabídnou nemůžeme. Pokud bychom pro Vás ale mohli udělat cokoli jiného, napište nám. Zatím přejeme hezký den.