MyDay daily disposable toric (30 čoček)

799 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 5.6. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

MyDay® daily disposable toric

MyDay® daily disposable toric jsou jednodenní kontaktní čočky pro korekci astigmatismu vyrobené z materiálu silikon-hydrogelového typu. Každodenní perioda výměny vám zaručí snadné použití bez potřeby dalšího příslušenství a zároveň zdravý způsob nošení.
Čočky MyDay® toric mají orientační značku pro určení správné polohy čočky a také jemné modré manipulační zabarvení.

Výjimečný optický design

Při výrobě čoček MyDay® daily disposable toric společnost CooperVision využívá Optimised Toric Lens Geometry™. Jde o optický design, který se osvědčil u nejoblíbenějších čoček ve své kategorii - Biofinity® toric.
Hlavní výhody této prověřené technologie jsou:

  • Čočky jsou rovnoměrně horizontálně tenčené, což zlepšuje jejich stabilitu na oku. Čočky při mrkání nerotují a zraková ostrost je stabilnější.
  • Povrch čoček MyDay® toric je jednolitý a hladký, takže při pohybu očních víček nedochází k žádným nežádoucím pohybům čoček v očích.
  • Torické čočky MyDay® toric mají velkou optickou zónu, což vám poskytne vysokou zrakovou ostrost.

Aquaform® - kombinace materiálových technologií

Jednodenní čočky MyDay® mají výjimečný materiál, kterým se mohou pochlubit pouze čočky značky CooperVision. Může za to patentovaná technologie Aquaform®. Tato technologie kombinuje několik speciálních vylepšení materiálu, díky kterým jsou čočky MyDay® tak pohodlné a příjemné:

  • Čočky mají vysokou prodyšnost a zajistí, že se k vašim očím vždy dostane naprosto optimální množností kyslíku. Nošení je příjemné, oči nejsou podrážděné a mají zdravý vzhled.
  • Modul pružnosti čoček MyDay® je nastaven tak, aby vám nabídl vysoce flexibilní, pružnou a měkkou kontaktní čočku. Čočky MaDay® jsou vysoce přizpůsobivé, což přispívá k celodennímu komfortnímu nošení.
  • Technologie Aquaform® zajišťuje také rovnoměrnou smáčivost čoček. Nejde pouze o povrchové ošetření, které se v průběhu nošení rozptýlí. Aquaform® uzamyká vlhkost i uvnitř čočky. Čočky MyDay® tedy mají dokonale hladký povrch a zůstávají příjemně vlhké i po dlouhém nošení.
  • V neposlední řadě technologie Aquaform® poskytuje čočkám dokonale hladké a tenké okraje. Kontakt čočky a spojivky je omezen na minimum, okraje čočky nedráždí vnitřní stranu očního víčka. Další plus pro pohodlné nošení.

UV ochrana

Kontaktní čočky MyDay® toric mají zaveden UV filtr, který podporuje ochranu očí před UV zářením. Čočky jsou schopné zabránit průniku 85 % UVA paprsků a 96 % UVB paprsků. Kontaktní čočky nepokrývají celé oko a pro komplexní ochranu oka před UV zářením kombinujte čočky se slunečními brýlemi.

Vlastnosti - MyDay daily disposable toric (30 čoček)

Výrobce: Coopervision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.60
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Obsah vody: 54%
Propustnost kyslíku: 80 Dk/t
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +8.00
Jméno produktu: MyDay daily disposable toric
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Stenfilcon A
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (1)

Jana

Dobrý den, je možné, že se tyto tórické kontaktní čočky hůře z oka vyndavají než než jiné čočky? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jano, děkujeme Vám za otázku. Možné to je. Jestliže se Vám čočky hůře vyndávají z oka, důvodu může být hned několik např. nemusí Vám sedět velikostní parametry nebo jsou oči po celodenním nošení oschlé a čočka k oku více přilne. V takovém případě pomůže aplikace očních kapek, které si do očí aplikujete alespoň 10 min před vyjímáním čoček. Oči i čočky se zvlhčí a čočka se uvolní. Bohužel takto na dálku Vám nemůžeme říct jasný důvod, proč se Vám tyto čočky z očí hůře vyndávají. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.