MyDay daily disposable toric (30 čoček)

769 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 16.4. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

MyDay® daily disposable toric

MyDay® daily disposable toric jsou jednodenní kontaktní čočky pro korekci astigmatismu vyrobené z materiálu silikon-hydrogelového typu. Každodenní perioda výměny vám zaručí snadné použití bez potřeby dalšího příslušenství a zároveň zdravý způsob nošení.
Čočky MyDay® toric mají orientační značku pro určení správné polohy čočky a také jemné modré manipulační zabarvení.

Výjimečný optický design

Při výrobě čoček MyDay® daily disposable toric společnost CooperVision využívá Optimised Toric Lens Geometry™. Jde o optický design, který se osvědčil u nejoblíbenějších čoček ve své kategorii - Biofinity® toric.

Hlavní výhody této prověřené technologie jsou:
  • Čočky jsou rovnoměrně horizontálně tenčené, což zlepšuje jejich stabilitu na oku. Čočky při mrkání nerotují a zraková ostrost je stabilnější.
  • Povrch čoček MyDay® toric je jednolitý a hladký, takže při pohybu očních víček nedochází k žádným nežádoucím pohybům čoček v očích.
  • Torické čočky MyDay® toric mají velkou optickou zónu, což vám poskytne vysokou zrakovou ostrost.

Aquaform® - kombinace materiálových technologií

Jednodenní čočky MyDay® mají výjimečný materiál, kterým se mohou pochlubit pouze čočky značky CooperVision. Může za to patentovaná technologie Aquaform®. Tato technologie kombinuje několik speciálních vylepšení materiálu, díky kterým jsou čočky MyDay® tak pohodlné a příjemné:

  • Čočky mají vysokou prodyšnost a zajistí, že se k vašim očím vždy dostane naprosto optimální množností kyslíku. Nošení je příjemné, oči nejsou podrážděné a mají zdravý vzhled.
  • Modul pružnosti čoček MyDay® je nastaven tak, aby vám nabídl vysoce flexibilní, pružnou a měkkou kontaktní čočku. Čočky MaDay® jsou vysoce přizpůsobivé, což přispívá k celodennímu komfortnímu nošení.
  • Technologie Aquaform® zajišťuje také rovnoměrnou smáčivost čoček. Nejde pouze o povrchové ošetření, které se v průběhu nošení rozptýlí. Aquaform® uzamyká vlhkost i uvnitř čočky. Čočky MyDay® tedy mají dokonale hladký povrch a zůstávají příjemně vlhké i po dlouhém nošení.
  • V neposlední řadě technologie Aquaform® poskytuje čočkám dokonale hladké a tenké okraje. Kontakt čočky a spojivky je omezen na minimum, okraje čočky nedráždí vnitřní stranu očního víčka. Další plus pro pohodlné nošení.

UV ochrana

Kontaktní čočky MyDay® toric mají zaveden UV filtr, který podporuje ochranu očí před UV zářením. Čočky jsou schopné zabránit průniku 85 % UVA paprsků a 96 % UVB paprsků. Kontaktní čočky nepokrývají celé oko a pro komplexní ochranu oka před UV zářením kombinujte čočky se slunečními brýlemi.

Vlastnosti - MyDay daily disposable toric (30 čoček)

Výrobce: Coopervision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.60
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Obsah vody: 54%
Propustnost kyslíku: 80 Dk/t
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +8.00
Jméno produktu: MyDay daily disposable toric
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Stenfilcon A
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Ostatní také zakoupili

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Iveta

Dobrý den, objednávám u vás tyto čočky na sport a do vody. Nedávno jsem si všimla, že dlouhodobě mám od optomeristky velký rozdíl mezi hodnotou naměřenou pro brýle a pro čočky. Optomeristka je akt. na dovolené, a nemám se tedy kde jinde před dalším nákupem poradit. Prosím tedy před objednáním o kontrolu. Brýle: PO -3.00, cyl+1.75, osa 105; LO -2.75, cyl +0.50, osa 70. Čočky: PO -1.50, cyl -1,25 osa 10; LO -2.00, cyl -0.75, osa 160. Děkuji za radu.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Iveto, děkujeme Vám za komentář. Protože máte plusové cylindrické hodnoty, bude nutné je přepočítat na minusové, protože se torické čočky vyrábějí pouze s minusovými cylindry. Na levém oku máte cylindrickou hodnotu příliš nízkou, a proto ji bude nutné ještě převést na sféru. To znamená, že byste měla mít ke korekci každého oka jiný typ čočky. Dle uvedených brýlových dioptrických hodnot byste měla mít ke korekci pravého oka tyto torické čočky s hodnotou dioptrie -1,25, cylindru -1,75 a osy 10°. Ke korekci levého oka byste pak měla mít sférickou variantu těchto čoček MyDay daily disposable s hodnotou dioptrie -2,50. Náš teoretický výpočet se však liší od hodnot, které jste na čočkách doposud měla. Je však možné, že hodnoty vycházely z jiných brýlových hodnot. Pokud máte brýlové hodnoty stále stejné a neproběhl žádný progres oční vady a čočky Vám sedí a vidíte s nimi dobře, můžete zadat stejné hodnoty, jaké jste objednávala v roce 2021. V případě potřeby můžete na této mapě vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje a může Vám případně pomoci. Protože teoretický výpočet nemusí klientovi sednout, oční specialista může při zkoušce dioptrické hodnoty čoček upravit tak, aby byla korekce zraku klientovi maximálně komfortní. Na závěr bychom Vás chtěli upozornit, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jana

Dobrý den, je možné, že se tyto tórické kontaktní čočky hůře z oka vyndavají než než jiné čočky? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jano, děkujeme Vám za otázku. Možné to je. Jestliže se Vám čočky hůře vyndávají z oka, důvodu může být hned několik např. nemusí Vám sedět velikostní parametry nebo jsou oči po celodenním nošení oschlé a čočka k oku více přilne. V takovém případě pomůže aplikace očních kapek, které si do očí aplikujete alespoň 10 min před vyjímáním čoček. Oči i čočky se zvlhčí a čočka se uvolní. Bohužel takto na dálku Vám nemůžeme říct jasný důvod, proč se Vám tyto čočky z očí hůře vyndávají. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.