Oční kapky Biotrue EDO 10x 0,5 ml

259 Kč
92% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Čtvrtek 26.5. Stock day info: Today 26. květen Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 26. květen vyberte parametry
259 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč

Popis očních kapek Biotrue EDO 10x 0,5 ml

Kapky Biotrue EDO 10x 0,5 ml od Bausch and Lomb jsou perfektní pro všechny, kdo potřebují rychlou úlevu od nepříjemného pálení očí, únavy očí a pocitu suchých očí.
Kapky do očí Biotrue EDO neobsahují žádné konzervační látky a jsou obohacené kyselinou hyaluronovou. Díky svému složení jsou kapky vhodné pro nositele kontaktních čoček a mají dlouhotrvající efekt.

Kyselina hyaluronová

Tato látka se přirozeně vyskytuje v lidském těle (především ve sklivci oka a kloubní tekutině). Díky ní jsou kapky velice dobře snášené. Kyselina hyaluronová funguje jako účinný lubrikant a aplikace kapek Biotrue EDO při nasazených kontaktních čočkách dokáže zvýšit a prodloužit pohodlí při nošení čoček.

Praktické a hygienické balení kapek Biotrie EDO

Toto balení kapek obsahuje 10 malých ampulek o objemu 0,5 ml. Jednotlivě balené dávky kapek jsou perfektní na běžné každodenní použití i cestování. Jistě oceníte, že se o jednotlivé ampule kapek můžete podělit s rodinou nebo přáteli. Ampuli použijete pouze k jedné aplikaci, takže odpadá riziko znečištění aplikátoru kapek a následné zanesení bakterií do oka.

Vlastnosti

Výrobce: Bausch and Lomb
Objem: 10 x 0.5 ml
Použitelnost po otevření: ihned po otevření
Konzervanty: Ne
Hyaluronát sodný: Ano
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano
Chytrá alternativa

Oční kapky Gelone 10 ml

  • vytváří na oku ochranný film
  • zabraňují vysychání povrchu očí
  • vhodné i pro citlivé oči
  • lze kapat i na nasazené čočky
Cena: 110 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře

Comments: Do you have any questions?